Polski Tenis

WYNIKI

MONTREAL ATP 1000: Ruusuvuori - Wawrinka 6:3, 3:6, 6:3; Brooksby - Bublik 6:2, 6:3; Khachanov - F. Cerundolo 7:6 (4), 5:7, 6:3; Molcan - McDonald 7:6 (1), 6:4; Hurkacz/Zieliński - Puetz/Venus 6:3, 7:6 (4); TORONTO WTA 1000: Stephens - Kenin 6:2, 6:7 (5), 7:5; Cornet - Garcia 3:6, 6:3, 6:3; Muhammad - Keys 7:6 (5), 6:4; Pliskova - Krejcikova 6:3, 6:4; Rybakina - Bouzkova 7:5, 6:7 (3), 6:1; S. Williams - Parrizas Diaz 6:3, 6:4; Ostapenko - Kalinina 6:4, 6:2; Halep - Vekic 6:0, 6:2; Haddad Maia - Trevisan 6:2, 2:6, 6:2; Teichmann - V. Williams 6:2, 6:3; Riske-Amritraj - Kvitova 6:2, 4:6, 6:3; Putintseva - Sebov 3:6, 6:2, 7:5; L. Fernandez - Sanders 6:4, 6:7 (2), 6:3; CONCORD WTA 125: Fręch - Tikhonova 6:4, 6:2; Muchova - Bjorklund 6:2, 6:1; Bonaventure - Gracheva 6:2, 7:5; Townsend - L. Sun 6:3, 6:0; Blinkova - Flink 6:3, 6:7 (5), 6:2.
Polska Liga Tenisa

Czwartek na świecie

Tenisistki i zawodnicy walczą o pierwsze punkty w nowym sezonie w Australii, Indiach, Katarze, Nowej Zelandii, Brazylii i Nowej Kaledonii.

BRISBANE WTA

Ćwierćfinały: Bartoli – Zahlavova Strycova 6:2, 6:1; Petkovic – Groth 6:3, 6:4; Pavlyuchenkova – Safarova 6:2, 6:7 (4), 6:3; Kvitova – Cibulkova 6:0, 6:4.

BRISBANE ATP

Druga runda: Ebden – Istomin 6:4, 6:4; Soderling – Berrer 6:3, 7:6 (7).

Ćwierćfinały: K. Anderson – Giraldo 2:6, 6:3, 6:4; Roddick – Baghdatis 6:2, 6:3.

AUCKLAND WTA

Ćwierćfinały: Arn – Sharapova 6:2, 7:5; Goerges – K. Bondarenko 5:7, 6:2, 6:2; Shuai Peng – H. Watson 6:4, 7:5; Wickmayer – Halep 6:0, 6:2.

CHENNAI ATP

Druga runda: Tipsarevic – Kudryavstsev 6:2, 7:6 (3); Nishikori – Falla 4:6, 6:3, 6:2; Haase – Sugita 4:6, 6:3, 6:4; Wawrinka – Goffin 7:6 (3), 7:6 (3).

DOHA ATP

Ćwierćfinały: Nadal – Gulbis 7:6 (3), 6:3; Davydenko – Karlovic 6:3, 7:5; Tsonga – Garcia-Lopez 7:6 (4), 7:6 (9); Federer – Troicki 6:2, 6:2.

NOUMEA

Ćwierćfinały: Gensse – Cervenak 7:6 (4), 6:4; G. Muller – Cipolla 6:3, 1:6, 6:3; Huta Galung – Burquier 6:4, 7:5; Millot – Ouanna 3:6, 7:6 (0), 7:6 (2).

SAO PAULO

Pierwsza runda: Dutra da Silva – Ghem 6:7 (7), 6:4, 7:5.

Druga runda: R. Mello – T- H Yang 3:6, 6:4, 7:6 (4); Brzezicki – Dutra da Silva 6:4, 7:6 (2); J. Sousa – G. Lapentti 6:1, 6:4; Del Bonis – Alcaide 6:3, 3:6, 7:6 (5); Ignatik – Arnaboldi 7:6 (5), 6:7 (4), 6:4; Menendez – Molteni 6:1, 6:2; Fabbiano – Romboli 3:6, 6:1, 6:1; Camilo – Zeballos 7:6 (5), 3:6, 7:6 (7).

Kategoria: