Polski Tenis

WYNIKI

TORONTO WTA 1000: Pliskova - Krejcikova 6:3, 6:4; Rybakina - Bouzkova 7:5, 6:7 (3), 6:1; S. Williams - Parrizas Diaz 6:3, 6:4; Ostapenko - Kalinina 6:4, 6:2; Halep - Vekic 6:0, 6:2; Haddad Maia - Trevisan 6:2, 2:6, 6:2; CONCORD WTA 125: Fręch - Tikhonova 6:4, 6:2; Muchova - Bjorklund 6:2, 6:1; Bonaventure - Gracheva 6:2, 7:5; Townsend - L. Sun 6:3, 6:0; Blinkova - Flink 6:3, 6:7 (5), 6:2.
Polska Liga Tenisa

Czwartek na świecie – Berdych, Ferrer i Roddick w turnieju Masters

Tenisiści i zawodniczki rywalizują w tym tygodniu we Francji, Włoszech, Niemczech, Anglii, Białorusi, Ekwadorze i USA.

Paryż

Trzecia runda: Roddick – Gulbis 6:3, 7:6 (8); Monfils – Verdasco 6:7 (4), 7:6 (2), 7:5; Llodra – N. Djokovic 7:6 (6), 6:2; J. Melzer – Ferrer 7:6 (6), 2:6, 6:3; Soderling – Wawrinka 7:6 (3), 6:3; Davydenko – Berdych 4:6, 7:6 (5), 6:0; Federer – Stepanek 6:4, 6:3; A. Murray – Cilic 7:6 (6), 3:6, 6:3.

Tomas Berdych, David Ferrer i Andy Roddick awansowali do Barclays ATP World Tour Finals w Londynie.


Ortisei

Ćwierćfinały: Ignatik – M. Fischer 7:5, 7:5; Bolelli – Peya 7:6 (5), 6:4; Przysiężny – Dustov 3:6, 7:5, 6:3; Lacko – K. Beck 6:4, 6:3.

Aachen

Druga runda: Herbert – Gremelmayr 4:6, 6:1, 7:6 (5); Huta Galung – Bozoljac walkower; R. Ram – Stadler 7:6 (7), 7:6 (6); Brown – Bossel 7:5, 6:4.

Loughborough

Druga runda: Phau – Raditschnigg 6:1, 6:4; Galvani – Vagnozzi 6:1, 7:5; Bachinger – Zopp 6:3, 3:6, 7:6; J. Ward – Lammer 7:6 (1), 6:3; Nielsen – Middelkoop walkower; Ebden – H. Kontinen 6:7 (5), 7:5, 6:3; Haider-Maurer – Mertens 7:6 (5), 3:6, 6:4; Niland – Milton 6:1, 1:6, 6:1.

Guayaquil

Ćwierćfinały: Junqueira – M. Daniel 1:4 i krecz Marcosa; Berlocq – Prodon 6:2, 6:2; Max. Gonzalez – Dutra Da Silva 7:6 (2), 6:0; Capdeville – G. Lapentti 0:6, 7:5, 6:4.

Knoxville

Druga runda: Wolmarans – Delic 6:1, 6:2; Deheart – Yani 6:0, 6:3; Witten – Bogomolov 2:6, 6:4, 7:6 (11); Monroe – Ball 7:6 (6), 6:3; Reynolds – Cook 7:6 (5), 6:3; Nishikori – D. Martin 6:3, 6:2; De Voest – van der Merwe 7:6, 1:6, 7:5; Kendrick – Klaasen 7:5, 6:2.

Mińsk

Ćwierćfinały: Cavaday – Rodina 7:5, 7:6 (7); Tsurenko – Beygelzimer 6:1, krecz Julii; Hogenkamp – Kuryanovich 6:4, 7:6 (4); Kucova – Kalashnikova 6:7 (1), 6:2, 6:3.

Kategoria: