Polski Tenis

WYNIKI

STAMBUŁ: Rinderknech - Bonzi 4:6, 7:6 (1), 7:6 (3); QUIMPER - eliminacje: Żuk - Vatutin 6:3, 7:5; Kamke - Karlovskiy 6:3, 6:4; Copil - Napolitano 7:6 (6), 3:6, 6:3; Lamasine - Grenier 6:4, 7:6 (5).

Dobry mecz Przysiężnego, znakomity Del Bonisa

przez maka

Alek Charpantidis, trener Michała Przysiężnego dzieli się z nami wrażeniami z wczorajszego pojedynku swojego podopiecznego z Argentyńczykiem Federico Del Bonisem.

– Mecz stał na bardzo dobrym poziomie. Przeciwnik dysponuje naprawdę ciężką piłką. Rotacja podobna jest jedynie do Rafaela Nadala. Moim zdaniem Del Bonis już niedługo przebije się do Top 50, a być może jak nabierze doświadczenia to i do Top 20 – ocenia szkoleniowiec polskiego tenisisty.

– Michał był lepszy w pierwszych dwóch setach. Pokazał się z naprawdę z dobrej strony. Szkoda piłki przy stanie 4:2 dla Ołówka w drugim secie w tie breaku. Przy serwisie przeciwnika, Michałowi udało się przelobować Argentyńczyka, ale ten jakimś cudem się wybronił – mówi Charpantidis.

Przysiężny zagra w turnieju głównym, o ile jeden zawodnik wycofa się z zawodów.

– Jest szansa, że Michał zagra jeszcze w Estoril, ale pod warunkiem, że narzekający na uraz mięśni brzucha Ivan Ljubicic się wycofa – wyjawia Alek. – Wtedy Ołówek byłby od razu w drugiej rundzie i o ćwierćfinał walczyłby ze zwycięzcą meczu pomiędzy Rui Machado i Nicolasem Massu. Musimy czekać. Dziś powinno się wszystko wyjaśnić.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności