Polski Tenis

WYNIKI

STRASBURG WTA 250: Kerber - Linette 6:2, 4:6, 6:4; Pliskova - Zanevska 6:4, 7:6 (6); Juvan - Mertens 7:6 (3), 6:4; RABAT WTA 250: Bondar - Tomljanovic 5:1 i krecz Australijki; C. Liu - Sharma 6:4, 6:1; Trevisan - Rus 7:6 (4), 6:3; GENEWA ATP 250: Opelka - Griekspoor 6:4, 3:6, 6:3; Ruud - Kokkinakis 6:4, 7:6 (3); LYON ATP 250: Molcan - Coria 6:3, 6:2; Rune - Guinard 3:6, 6:3, 6:4; De Minaur - Watanuki 6:4 i krecz Japończyka; Guinard - Mmoh 4:6, 6:4, 7:5.

Doha WTA – Niemki za mocne dla Klaudii

Cztery polskie zawodniczki rywalizują w turnieju gry podwójnej w Doha.

Agnieszka Radwańska ze Słowaczką Danielą Hantuchovą, rozstawione z trójką, miały w pierwszej rundzie wolny los.

W drugiej przegrały z Kristiną Barrois i Anną-Leną Groenefeld z Niemiec 1:6, 2:6, które otrzymały walkowera od Urszuli Radwańskiej i Ukrainki Olgi Savchuk.

Alicja Rosolska i Słowenka Andreja Klepac pokonały Serbkę Bojanę Jovanovski i Marokankę Nadię Lalami 6:3, 6:1i przegrały z Rosjanką Marią Kirilenko i Niemką Sabiną Lisicką 2:6, 6:4, 8:10.

Klaudia Jans-Ignacik w parze z Francuzką Kristiną Mladenovic pokonały duet tajwańsko-chiński Su-Wei Hsieh i Shuai Peng 6:3, 6:2. W drugiej rundzie wygrały z Czeszkami Ivetą Benesovą i Barborą Zahlavovą Strycovą 3:6, 7:6 (5), 10:7.

W ćwierćfinale przegrały z Barrois i Groenefeld 2:6, 3:6.

Wyniki

Pierwsza runda: (1) Huber/Raymond – bye; H-C Chan/Fujiwara – Hercog/Martinez Sanchez 6:1, 7:5; Kudryavtseva/Zakopalova – Craybas/Scheepers 6:1, 6:3; (7) Goerges/Jie Zheng – Al Nabhani/Jabeur 6:4, 6:2; (3) Hantuchova/A. Radwanska – bye; Barrois/Groenefeld – U.Radwanska/Savchuk walkower; Jans-Ignacik/Mladenovic – Hsieh/Shuai Peng 6:3, 6:2; (8) Benesova/Zahlavova Strycova – Dellacqua/Stosur 6:2, 6:3; (5) Llagostera Vives/An. Rodionova – bye; Medina Garrigues/Pavlyuchenkova – Cirstea/Keothavong 2:6, 6:2, 10:2; Klepac/Rosolska – Jovanovski/Lalami 6:3, 6:1; (4) Kirilenko/Lisicki – bye; (6) Grandin/Uhlirova – bye; Kops-Jones/Spears – Daniilidou/Niculescu 6:1, 6:1; Dushevina/Peer – Pennetta/Schiavone 6:2, 5:7, 10:7; (2) Mirza/Vesnina – bye.

Druga runda: Huber/Raymond – H-C Chan/Fujiwara 6:3, 4:6, 10:6; Goerges/Jie Zheng – Kudryavtseva/Zakopalova 6:4, 6:2; Barrois/Groenefeld – Hantuchova/A. Radwanska 6:1, 6:2; Jans-Ignacik/Mladenovic – Benesova/Zahlavova Strycova 3:6, 7:6 (5), 10:7; Llagostera Vives/An. Rodionova – Medina Garrigues/Pavlyuchenkova 4:6, 6:4, 11:9; Kirilenko/Lisicki – Klepac/Rosolska 6:2, 4:6, 10:8; Kops-Jones/Spears – Grandin/Uhlirova 6:4, 3:6, 11:9; Dushevina/Peer – Mirza/Vesnina 6:4, 6:4.

Ćwierćfinały: Huber/Raymond – Goerges/Jie Zheng 6:7 (2), 7:6 (3), 11:9; Barrois/Groenefeld – Jans-Ignacik/Mladenovic 6:2, 6:3; Llagostera Vives/An. Rodionova – Kirilenko/Lisicki 6:4, 6:7 (3), 10:7; Kops-Jones/Spears – Dushevina/Peer 6:0, 7:6 (5).

Półfinały: Huber/Raymond – Barrois/Groenefeld 6:2, 6:3; Kops-Jones/Spears – Llagostera Vives/An. Rodionova 3:6, 6:1, 10:8.

Finał: Huber/Raymond – Kops-Jones/Spears 6:3, 6:1.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności