MIAMI: A. Zverev - Marozsan 6:3, 7:5; Medvedev - Jarry 6:2, 7:6 (7); Sinner - Machac 6:4, 6:2; Alexandrova - Pegula 3:6, 6:4, 6:4; D. Collins - Garcia 6:3, 6:2.

Doha WTA – Radwańska uległa Williams

Urszula Radwańska odpadła w trzeciej rundzie turnieju WTA w Katarze.

Polka (37 w rankingu WTA) wygrała w Doha z Ukrainką Nadią Kichenok (217) i Włoszką Robertą Vinci (16).

W 1/8 finału nie sprostała Serenie Williams (2) 0:6, 3:6. Amerykanka wygrała z Ulą po raz piąty (bez straty seta).

W pierwszym secie krakowianka straciła podanie trzy razy (0:2, 0:4, 0:6). Zakończyła partię drugim podwójnym błędem po 22 minutach.

Amerykanka przełamała Polkę po raz czwarty (0:2). Ula uzyskała rebreaka (1:2), ale ponownie nie utrzymała serwisu (1:3).

Radwańska po raz pierwszy w spotkaniu utrzymała podanie (2:4). Wywalczyła przełamanie powrotne (3:4). Błąd przy siatce Polki, dał breaka Williams (3:5). Serena skutecznie serwowała na mecz (3:6).