Polski Tenis

WYNIKI

QUIMPER: Żuk - Gojowczyk 6:4, 6:3; Nakashima - Janvier 6:3, 6:2; Marchenko - Cazaux 6:4, 7:5; Bourgue - Rosol 7:6 (5), 6:4; Maden - Fabbiano 6:1, 5:7, 6:1; Couacaud - Rodionov 6:3, 1:6, 6:4; ANDREZIEUX-BOUTHEON: Cristian - Parry 5:7, 6:4, 6:2; Zavatska - Gatto-Monticone 6:4, 6:1; Kung - Korpatsch 6:2, 7:5; Jimenez Kasintseva - J-J. Lu 7:6 (5), 6:4; eliminacje: U. Radwańska - Konjuh 6:4, 3:6, 10:7; Von Deichmann - Benoit 7:6 (5), 7:5; D. Marcinkevica - Pieri 6:1 i krecz Włoszki; Di Sarra - Zanevska 7:6 (2), 6:2; Djoubri - Turati 6:7 (4), 6:4, 10:6; Desperrier - Dascalu 6:1, 6:3; Bandecchi - Fett 6:4, 7:5; Sramkova - Andrianjafitrimo 4:6, 6:4, 10:7.

Drugi dzień rozgrywek Pucharu Davisa na świecie

przez maka

Od piątku do niedzieli tenisiści walczą w meczach Pucharu Davisa na różnych kontynentach.

GRUPA ŚWIATOWA

Hiszpania – Szwajcaria 2:1, Logrono – kort ziemny w hali

Piątek (godz. 13): Almagro – Wawrinka 6:3, 4:6, 6:3, 5:7, 3:6; Ferrer – Chiudinelli 6:2, 7:6, 6:1; sobota (16): Granollers/Robredo – Allegro/Wawrinka 7:6, 6:2, 4:6. 6:4; niedziela (12): Ferrer – Wawrinka, Almagro – Chiudinelli.

Francja – Niemcy 3:0, Tulon – kort twardy w hali

Piątek (13): Monfils – Kohlschreiber 6:1, 6:4, 7:6; Tsonga – B. Becker 6:3, 6:2, 6:7 (2), 6:3; sobota (15): Benneteau/Llodra – Kas/Kohlschreiber 6:1, 6:4, 1:6, 7:5; niedziela (13): Tsonga – Kohlschreiber, Monfils – B. Becker.

Rosja – Indie 2:1, Moskwa – kort twardy w hali

Piątek (11): Kunitsyn – Devvarman 6:7, 7:6, 6:3, 6:4; Jużny – Bopanna 6:4, 6:2, 6:3; sobota (12): Gabashvili/Kunitsyn – Bhupathi/Paes 3:6, 2:6, 2:6; niedziela (11): Jużny – Devvarman, Andreev – Bopanna.

Szwecja – Argentyna 1:2, Sztokholm – kort twardy w hali

Piątek (15): Soderling – Schwank 6:1, 7:6, 7:5, J.Johansson – L. Mayer 7:5, 3:6, 5:7, 4:6; sobota (16): Lindstedt/Soderling – Nalbandian/Zeballos 2:6, 6:7 6:7; niedziela (13): Soderling – L. Mayer, J. Johansson – Schwank.

Chorwacja – Ekwador 3:0, Varazdin – kort twardy w hali

Piątek (14): Karlović – N. Lapentti 6:2, 5:7, 6:7, 6:3, 6:4; Cilić – G. Lapentti 6:4, 6:3, 6:3; sobota (14): Cilić/Karlović – G. Lapentti/N. Lapentti 7:6, 6:3, 7:5; niedziela (14: Cilić – N. Lapentti, Karlović – G. Lapentti.

Serbia – USA 2:1, Belgrad – kort ziemny w hali

Piątek (16): Troicki – Isner 7:6, 6:7, 7:5, 6:4 Djoković – Querrey 6:2, 7:6, 2:6, 6:3; sobota (14): Tipsarević/Zimonjić – B. Bryan/Isner 6:7, 7:5, 6:7, 3:6; niedziela (15): Djoković – Isner, Troicki – Querrey.

Belgia – Czechy 0:3, Bree – kort ziemny w hali

Piątek (13): O. Rochus – Berdych 3:6, 0:6, 4:6; Malisse – Stepanek 2:6, 4:6, 6:7; sobota (14): Darcis/O. Rochus – Berdych/Stepanek 6:7, 0:6, 3:6; niedziela (13.30): O. Rochus – Stepanek, Malisse – Berdych.

Chile – Izrael 2:0, Coquimbo – kort ziemny

Sobota: Massu – Sela 4:6, 6:2, 6:2, 6:4; Gonzalez – Levy 2:6, 6:3, 6:4, 6:4; niedziela Gonzalez/Massu – Erlich/Ram; poniedziałek: Gonzalez – Sela; Massu – Levy.

Wyniki na żywo: Kliknij tutaj

GRUPA I EURO-AFRYKAŃSKA

Włochy – Białoruś 3:0, Taranto – kort ziemny

Piątek (10.30): Starace – Ignatik 6:4, 6:1, 6:2, Fognini – Bury 6:2, 6:4, 6:1; sobota (13): Bolelli/Starace – Bury/Mirnyj 6:1, 6:4, 6:2; niedziela (10.30): Fognini – Ignatik, Starace – Bury.

Ukraina – Łotwa 2:1, Dniepropietrowsk – kort twardy w hali

Piątek (13): Marchenko – Juska 6:3, 6:2, 6:4, Stakhovsky – Pavlovs 6;2, 6:3, 6:4; sobota (13): Bubka/Stakhovsky – Juska/Pavlovs 6:7, 3:6, 2:6; niedziela (12): Stakhovsky – Juska, Marchenko – Pavlovs.

Austria – Słowacja 2:1, Bad Gleichenberg – kort twardy w hali

Piątek (13): Koellerer – Lacko 6:2, 2:6, 6:7, 3:6; Melzer – Klizan 6:3, 6:3, 7:5; sobota (15): Knowle/Melzer – Mertinak/Polasek 3:6, 6:1, 6:3, 6:2; niedziela (13): Melzer – Lacko, Koellerer – Klizan.

GRUPA I AZJA/OCEANIA

Australia – Tajwan 3:0, Melbourne – kort twardy

Piątek (1): Tomić – H-T Yang 6:2, 6:1, 6:1, Luczak – Ch-H Yi 4:6, 6:3, 6:2, 6:3; sobota (2): Ball/Hanley – Yang/Yi 7:6 (4), 7:6 (2), 6:2; niedziela (1); Luczak – Yang, Tomić – Yi.

Japonia – Filipiny 3:0, Osaka – kort twardy w hali

Piątek (4): T. Ito – Huey 3:6, 6:3, 6:4, 3:6, 6:4, Soeda – Mamiit 6:7 (4), 6:3, 6:3, 6:3; sobota (5): Matsui/Suzuki – Mamiit/Huey 6:4, 6:4, 6:3; niedziela (3): T. Ito – Mamiit, Soeda – Huey.

Chiny – Uzbekistan 2:1, Guangdong – kort twardy w hali

Piątek (3): Di Wu – Istomin 6:2, 3:6, 5:7, 4:6, Zhang – Dustov 6:4, 0:6, 7:5, 6:3; sobota (7): Gong/Li – Dustov/Istomin 6:3, 6:3, 6:4; niedziela (3): Zhang – Istomin, Di Wu – Dustov.

Kazachstan – Korea Południowa 3:0, Astana – kort ziemny w hali

Piątek (7): Golubev – Lim 6:1, 6:1, 6:4, Kukushkin – Im 6:4, 7:6 (9), 7:6 (5); sobota (7): Golubev/Schukin – Kim/Seol 6:7, 6:3, 6:2, 6:4; niedziela (7): Golubev – Im, Kukushkin – Lim.

GRUPA I AMERYKAŃSKA

Dominikana – Urugwaj 0:3, Santo Domingo – kort twardy

Piątek: J. Hernandez – Cuevas 2:6, 5:7, 3:6; Estrella – Felder 6:0, 6:3, 4:6, 3:6, 2:6; sobota: Estrella/J. Garcia – Cuevas/Felder 6:7, 6:7, 3:6; niedziela: Estrella – Cuevas, J. Hernandez – Felder.

Kolumbia – Kanada 2:1, Bogota – kort ziemny

Piątek: Salamanca – Polansky 6:4, 6:3, 6:2, Giraldo – Raonic 7:5, 4:6, 6:4, 6:4; sobota: Cabal/Falla – Nestor/Raonic 6:7 (4), 6:7 (3), 7:5, 3:6; niedziela: Giraldo -Polansky, Salamanca – Raonic.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności