Polski Tenis

WYNIKI

TOKIO IO: Świątek/Kubot - Ferro/Herbert 6:3, 7:6 (3); Bencic - Pavlyuchenkova 6:0, 3:6, 6:1; Rybakina - Muguruza 7:5, 6:1; Svitolina - Giorgi 6:4, 6:4; Vondrousova - Badosa 6:3 i krecz Hiszpanki; Khachanov - Schwartzman 6:1, 2:6, 6:1; Carreno Busta - Koepfer 7:6 (7), 6:3; Medvedev - Fognini 6:2, 3:6, 6:2; Nishikori - Ivashka 7:6 (7), 6:0;Humbert - S. Tsitsipas 2:6, 7:6 (4), 6:2; Chardy - L. Broady 7:6 (3), 4:6, 6:1; A. Zverev - Basilashvili 6:4, 7:6 (5); Djokovic - Davidovich Fokina 6:3, 6:1.

Drużynowe mistrzostwa Polski do lat 12, 14, 16 i 18

przez maka

W Poznaniu, Krakowie, Bielsku-Białej, Łodzi, Warszawie i Bytomiu odbyły się drużynowe mistrzostwa Polski skrzatów, młodzików, kadetów i juniorów.

W Łodzi rywalizowali kadeci. Triumfował Return Radom (Konrad Fryze, Marcin Skowroński, Kacper Błaszczyk, Aleksander Sadal, Jan Malmon).

W Bytomiu po tytuł w gronie juniorek sięgnął Promasters Szczecin (Daria Kuczer, Marta Dyba, Roksana Łukasiak, Izabela Nikolenko). Natomiast wśród juniorów wygrał Górnik Bytom (Karol Krawczyński, Karol Duś, Szymon Wieczorek, Wiktor Radwan).

W Bielsku-Białej najlepsze były młodziczki miejscowego BKT Advantage (Maja Chwalińska, Aleksandra Wierzbowska, Zofia Podbioł, Aleksandra Nadajewska i Małgorzata Stępień).

Rywalizację skrzatów w Poznaniu zdominowali gracze AZS Poznań (Dawid Taczała, Mikołaj Lorens, Borys Zgoła, Marcel Politowicz i Zachariasz Rytalewski).

W stolicy złote medale wywalczyły kadetki Legii Warszawa (Alicja Sierzputowska, Anna Hertel, Maja Pindelska, Kinga Psut i Ada Górczyńska) oraz młodzicy tego samego klubu (Tomasz Dudek, Daniel Michalski, Filip Kolasiński, Bartłomiej Andrzejczak, Paweł Kaliszewski, Michał Suski).

W Krakowie brylowały skrzatki Promasters Szczecin (Klaudia Wybudowska, Olga Gołaś, Julia Czarnecka, Natalia Peruga i Klaudia Adamczuk).

JUNIORZY – BYTOM

ĆWIERĆFINAŁY – SKT Sopot – bye;

Centrum Bydgoszcz – Mostostal Zabrze 6:0; Czarnecki/P. Zieliński – Kołakowski/Pałus 6:3, 6:4; Cieślewicz/Stajszczak – Pośpiech/Widuch 6:1, 6:0; Czarnecki – Pałus 7:6, 6:1; P. Zieliński – Kołakowski 6:2, 6:1; Stajszczak – Widuch 6:2, 6:1; Cieślewicz – Pośpiech 6:0, 6:0;

Górnik Bytom – Promasters Szczecin 6:0: Duś/Krawczyński – Sobieski/Wożnicki 6:0, 6:0; Radwan/Wieczorek – Gorszka/Leśniewicz 6:2, 6:3; Krawczyński – Wożnicki 6:0, 6:2; Duś – Gorszka 6:0, 6:2; Wieczorek – Leśniewicz 6:0, 6:3; Radwan – Sobieski 6:4, 6:3;

AZS Poznań – Grzegórzecki Kraków 5:1: Michocki/Szymankiewicz – Berszakiewicz/Tracz 6:0, 6:2; W. Adamek/Kaczmarek – Augustyn/Parafiński 6:3, 6:1; Michocki – Berszakiewicz 6:4, 6:2; Szymankiewicz – Parafiński 6:1, 6:3; W. Adamek – Tracz 2:6, 3:6; Kaczmarek – Augustyn 6:4, 1:6, 6:2.

MIEJSCA 5-7 – Mostostal – bye;

Grzegórzecki – Promasters 4:2: Berszakiewicz/Tracz – Sobieski/Wożnicki 2:6, 6:4, 10:3; Augustyn/Parafiński – Gorszka/Leśniewicz 1:6, 5:7; Berszakiewicz – Wożnicki 6:4, 0:6, 2:6; Parafiński – Gorszka 6:3, 6:2; Tracz – Leśniewicz 7:6, 6:0; Augustyn – Sobieski 2:6, 6:2, 6:4.

O 5. MIEJSCE – Grzegórzecki – Mostostal 6:0: Berszakiewicz/Tracz – Kołakowski/Pałus 6:4, 6:3; Augustyn/Parafiński – Pośpiech/Widuch 6:1, 6:1; Berszakiewicz – Pałus 6:3, 6:2; Parafiński – Kołakowski 4:6, 7:5, 6:4; Tracz – Widuch 6:1, 6:0; Augustyn – Pośpiech 6:0, 6:0.

PÓŁFINAŁY – SKT Sopot – Centrum 6:0: A. Kowalski/Walkusz – Czarnecki/P. Zieliński 1:6, 6:0, 10:4; Szabo/Zapała – Cieślewicz/Stajszczak 6:2, 6:0; A. Kowalski – Czarnecki 1:6, 6:0, 7:5; Zapała – P. Zieliński 7:5, 2:6, 6:2; Walkusz – Stajszczak 6:0, 6:0; Kaczmarczyk – Cieślewicz 6:3, 6:3;

Górnik – AZS Poznań 4:2: Duś/Krawczyński – Michocki/Szymankiewicz 6:7, 6:3, 10:7; Radwan/Wieczorek – W. Adamek/Kaczmarek 4:6, 4:6; Krawczyński – Michocki 2:6, 7:6, 6:0; Duś – Szymankiewicz 6:3, 7:5; Wieczorek – W. Adamek 6:7, 4:6; Radwan – Kaczmarek 6:3, 6:2.

O 3. MIEJSCE – AZS Poznań – Centrum 5:1: Michocki/Szymankiewicz – Czarnecki/P. Zieliński 6:0, 6:0; W. Adamek/Kaczmarek – Cieślewicz/Stajszczak 6:1, 6:1; Michocki – Czarnecki 6:0, 6:0; Szymankiewicz – P. Zieliński 2:6, 6:3, 6:7; W. Adamek – Stajszczak 6:1, 6:1; Kaczmarek – Cieślewicz 6:1, 6:4.

FINAŁ – Górnik – SKT Sopot 3:3 (w setach 7:6): Duś/Krawczyński – A. Kowalski/Walkusz 6:3, 6:4; Radwan/Wieczorek – Szabo/Zapała 6:4, 6:3; Krawczyński – A. Kowalski 0:6, 6:3, 1:6; Duś – Zapała 6:2, 6:2; Wieczorek – Walkusz 0:6, 0:6; Radwan – Karczmarczyk 0:6, 0:6.


JUNIORKI – BYTOM

ĆWIERĆFINAŁY – Return Radom – bye;

UKS Beskidy Ustroń – GAT Gdańsk 4:2: Bogus/Pyka – Kacprzyk/Samonek 6:7, 4:6; Nowak/Światłoń – Bogucka/Kulesza 6:2, 4:6, 8:10; Pyka – Kacprzyk 6:3, 6:0; Światłoń – Kulesza 7:5, 6:2; Bogus – Bogucka 6:1, 6:3; Nowak – Samonek 6:1, 6:2;

Górnik Bytom – SKT Sopot 4:2: Grzywocz/Maślanka – Bieńkowska/Szczygielska 2:6, 6:7; Borgman/P. Lewandowska – Jastrzębska/K. Kowalska 7:6, 6:2; Maślanka – Bieńkowska 6:4, 4:6, 3:6; Borgman – Jastrzębska 6:2, 6:0; P. Lewandowska – Szczygielska 7:5, 3:6, 6:2; Grzywocz – K. Kowalska 6:2, 5:7, 7:5;

Promasters Szczecin – Grzegórzecki 4:2: Kuczer/Łukasiak – M. Kowalska/Szymczuch 4:6, 6:2, 10:7; Dyba/Nikolenko – Hełmecka/Sasiak 6:3, 6:2; Kuczer – Szymczuch 6:0, 3:6, 6:0; Dyba – M. Kowalska 6:4, 1:6, 2:6; Łukasiak – Dziarkowska 6:3, 6:1; Nikolenko – Hełmecka 7:6, 6:3.

MIEJSCA 5-7 – SKT Sopot – bye.

Grzegórzecki – GAT Gdańsk 6:0: M. Kowalska/Szymczuch – Kacprzyk/Samonek 6:0, 6:0; Dziarkowska/Hełmecka – Bogucka/Kulesza 6:2, 6:2; Szymczuch – Kacprzyk 6:0, 6:0; M. Kowalska – Kulesza 6:2, 6:0; Sasiak – Bogucka 6:2, 6:3; Dziarkowska – Samonek.

O 5. MIEJSCE – Grzegórzecki – SKT Sopot 4:2: M. Kowalska/Szymczuch – Bieńkowska/Szczygielska 6:2, 6:2; Dziarkowska/Hełmecka – Jastrzębska/K. Kowalska 1:6, 3:6; Szymczuch – Bieńkowska 6:2, 6:0; M. Kowalska – Jastrzębska 6:0, 6:2; Sasiak – Szczygielska 5:7, 0:6; Hełmecka – K. Kowalska 6:2, 7:5.

PÓŁFINAŁY – Return – Beskidy 5:1: Buczyńska/Polańska – Bogus/Pyka 6:4, 6:4; Ciura/M. Jędrzejczak – Nowak/Światłoń 7:6, 3:6, 10:6; Buczyńska – Pyka 2:6, 6:2, 6:0; Polańska – Światłoń 6:2, 6:3; M. Jędrzejczak – Bogus 6:1, 7:6; Ciura – Nowak 4:6, 1:6;

Promasters – Górnik 4:2: Kuczer/Łukasiak – Grzywocz/Maślanka 7:5, 6:2; Dyba/Nikolenko – Borgman/P. Lewandowska 1:6, 6:3, 4:10; Kuczer – Maślanka 6:4, 6:0; Dyba – Borgman 7:6, 4:6, 1:6; Łukasiak – P. Lewandowska 3:6, 6:2, 6:0; Nikolenko – Grzywocz 6:2, 6:1.

O 3. MIEJSCE – Górnik – Beskidy 5:1: Borgman/Maślanka – Bogus/Pyka 6:4, 6:0; Grzywocz/P. Lewandowska – Nowak/Światłoń 6:3, 6:2; Maślanka – Pyka 6:0, 6:0; Borgman – Światłoń 6:2, 6:1; P. Lewandowska – Bogus 6:3, 6:1; Grzywocz – Nowak 0:6, 0:6.

FINAŁ – Promasters – Return 3:3 (w setach 7:6): Kuczer/Łukasiak – Buczyńska/M. Jędrzejczak 6:4, 6:3; Dyba/Nikolenko – Ciura/Polańska 7:6, 3:6, 8:10; Kuczer – Buczyńska 0:6, 0:6; Dyba – Polańska 3:6, 5:7; Łukasiak – M. Jędrzejczak 6:3, 6:0; Nikolenko – Ciura 6:1, 6:3.


KADECI – ŁÓDŻ

ĆWIERĆFINAŁY – Return Radom – UKS Tenis 24 Kraków 6:0: Fryze/Skowroński – Jodłowski/Mazurek 6:2, 6:0; Błaszczyk/Malmon – Kurek/Nędza 6:2, 6:1; Fryze – Mazurek 6:0, 6:0; Skowroński – Kurek 6:1, 6:2; Błaszczyk – Nędza 6:2, 6:3; Sadal – Jodłowski 6:0, 6:1;

Legia Warszawa – UKS Beskidy Ustroń 5:1: Franko/Pociej – Kozielski/Mol 6:4, 6:2; Miller/Żuk – Grzegorczyk/Wrzoł 7:5, 6:2; Pociej – Kozielski 6:2, 6:3; Miller – Grzegorczyk 0:6, 1:6; Franko – Mol 6:2, 6:4; Żuk – Wrzoł 5:7, 6:0, 6:1;

MKT Łódż – MUKS Gorzów Wielkopolski 6:0: A. Pawlicki/Sikorski – Filipowski/Krzeptowski 6:2, 6:0; Dworak/Kozioł – Kucz/Prochalski 6:1, 6:2; Sikorski – Krzeptowski 6:1, 6:0; A. Pawlicki – Filipowski 6:2, 2:6, 7:6 (7); Dworak – Prochalski 6:1, 6:1; Kozioł – Osek 6:3, 6:0;

AZS Poznań – Start Wisła Toruń 6:0: Łosiak/P. Matuszewski – Mucha/Słojewski 6:1, 6:1; Bratkowski/Urjasz – K. Kowalczyk/Skulmowski 6:2, 6:1; P. Matuszewski – Słojewski 6:0, 6:1; Łosiak – Mucha 6:0, 6:1; Bratkowski/K. Kowalczyk 6:1, 6:0; Urjasz – Skulmowski 6:0, 6:1.

MIEJSCA 5-8 – Beskidy – UKS Tenis 24 Kr. 6:0: Grzegorczyk/Kozielski – Kurek/Mazurek 7:6, 6:3; Mol/Wrzoł – Jodłowski/Nędza 6:0, 6:0; Kozielski – Mazurek 6:4, 6:0; Grzegorczyk – Kurek 7:5, 6:0; Mol – Nędza 6:0, 6:0; Wrzoł – Jodłowski 6:0, 6:0;

MUKS Gorzów – Start Wisła 3:3 (w setach 8:7): Filipowski/Krzeptowski – Mucha/Słojewski 6:3, 6:7, 10:7; Kucz/Prochalski – K. Kowalczyk/Skulmowski 7:6, 6:4; Krzeptowski – Słjewski 6:2, 4:6, 2:6; Filipowski – Mucha 6:0, 6:3; Prochalski – K. Kowalczyk 4:6, 1:6; Osek – Skulmowski 0:6, 7:6, 1:6.

O 7. MIEJSCE – UKS Tenis 24 – Start Wisła 5:1: Kurek/Mazurek – Skulmowski/Słojewski 6:3, 6:2; Jodłowski/Nędza – K. Kowalczyk/Mucha 7:6, 6:2; Mazurek – Słojewski 1:6, 2:6; Kurek – Mucha 6:1, 6:1; Nędza – K. Kowalczyk 6:2, 6:4; Jodłowski – Skulmowski 6:4, 6:2.

O 5. MIEJSCE – Beskidy – MUKS Gorzów 4:2: Kozielski/Wrzoł – Filipowski/Krzeptowski 6:3, 1:6, 6:10; Grzegorczyk/Mol – Kucz/Prochalski 6:0, 6:1; Kozielski – Krzeptowski 6:1, 6:0; Grzegorczyk – Filipowski 4:6, 3:6; Mol – Prochalski 6:0, 6:1; Wrzoł – Osek 6:0, 6:1.

PÓŁFINAŁY – Return – Legia 4:2: Fryze/Skowroński – Franko/Pociej 6:2, 6:1; Błaszczyk/Malmon – Miller/Żuk 2:6, 4:6; Fryze – Pociej 6:0, 6:0; Skowroński – Franko 6:2, 6:2; Sadal – Żuk 3:6, 2:6; Malmon – Czekański 6:4, 6:2;

AZS Poznań – MKT Łódż 3:3 (w setach 7:6): Łosiak/P. Matuszewski – Kozioł/Sikorski 6:1, 6:3; Bratkowski/Urjasz – Dworak/A. Pawlicki 6:4, 1:6, 6:10; P. Matuszewski – Sikorski 6:0, 6:2; Łosiak – A. Pawlicki 5:7, 2:6; Bratkowski – Dworak 3:6, 0:6; Urjasz – Kozioł 6:2, 6:1.

O 3. MIEJSCE – Legia – MKT Łódż 3:3 (w setach 7:6): Czakański/Miller – A. Pawlicki/Sikorski 6:4, 5:7, 9:11; Franko/Żuk – Dworak/Kozioł 6:1, 6:1; Miller – Sikorski 3:6, 3:6; Franko – A. Pawlicki 5:7, 1:6; Żuk – Dworak 6:1, 6:0; Czakański – Pręcikowski 6:2, 6:0.

FINAŁ – Return – AZS Poznań 4:2: Fryze/Malmon – Łosiak/P. Matuszewski 3:6, 2:6; Sadal/Skowroński – Bratkowski/Urjasz 6:1, 6:1; Fryze – P. Matuszewski 0:6, 1:6; Skowroński – Łosiak 6:2, 6:1; Sadal – Bratkowski 6:2, 2:6, 6:2; Malmon – Urjasz 6:3, 6:4.


KADETKI – WARSZAWA

ĆWIERĆFINAŁ – PKT Pabianice – DeSki Warszawa 5:1: Gała/Komorowska – Falkowska/Końska 6:4, 6:3; Jurek/Wygoda – Derecka/J. Jędrzejczak 6:2, 6:0; Komorowska – Falkowska 1:6, 1:6; Wygoda – Końska 6:4, 6:3; Jurek – J. Jędrzejczak 6:1, 6:2; Gała – Derecka 6:0, 6:0.

PÓŁFINAŁY – Legia Warszawa – MKT Łódż 5:1: Hertel/Sierzputowska – M. Jaśkiewicz/Sosnowska 6:7, 6:4, 10:6; Pindelska/Psut – Cynkier/M. Kania 6:0, 6:1; Hertel – Sosnowska 3:6, 2:6; Sierzputowska – M. Kania 6:0, 6:0; Pindelska – M. Jaśkiewicz 6:1, 6:2; Psut – Cynkier 6:3, 6:0;

MKS Szczawno Zdrój – PKT Pabianice 5:1: K. Jaśkiewicz/Rojek – Gała/Komorowska 6:0, 6:4; Kostka/Okopniak – Jurek/Wygoda 1:6, 6:4, 9:11; Rojek – Komorowska 6:1, 3:6, 6:1; K. Jaśkiewicz – Wygoda 6:1, 6:2; Kostka – Jurek 6:2, 6:1; Okopniak – Gała 6:3, 6:1.

O 3. MIEJSCE – MKT Łódż – PKT Pabianice 3:3 (w setach 7:6): M. Jaśkiewicz/Sosnowska – Gała/Komorowska 6:1, 7:5; Cynkier/M. Kania – Jurek/Wygoda 6:3, 5:7, 6:10; Sosnowska – Komorowska 6:4, 6:2; M. Kania – Wygoda 0:6, 0:6; M. Jaśkiewicz – Jurek 6:0, 6:1; Cynkier – Gała 3:6, 4:6.

FINAŁ – Legia – MKS Szczawno Zdrój 4:2: Hertel/Sierzputowska – K. Jaśkiewicz/Rojek 6:7, 6:4, 10:8; Pindelska/Psut – Kostka/Okopniak 6:0, 6:2; Hertel – Rojek 1:6, 0:6; Sierzputowska – K. Jaśkiewicz 6:3, 6:4; Pindelska – Kostka 6:1, 6:1; Psut – Okopniak 3:6, 5:7.


MŁODZICY – WARSZAWA

ĆWIERĆFINAŁY – Legia Warszawa – TK Toruń 6:0: Dudek/Michalski – P. Chmielewski/Piotrowski 6:0, 6:0; Kaliszewski/Suski – Góral/Stec 6:0, 6:1; Dudek – Piotrowski 6:0, 6:2; Kolasiński – P. Chmielewski 6:3, 6:1; Kaliszewski – Stec 6:1, 6:1; Suski – Góral 6:0, 6:0;

SKT Szczecin – KTA Wrocław 4:2: Galus/J. Pala – M. Adamek/Piekarek 2:6, 7:5, 10:7; Wetoszka/Zaworski – Kremienowski/Krotowski 7:5, 2:6, 12:10; Galus – Piekarek 6:4, 5:7, 2:6; Wetoszka – M. Adamek 1:6, 0:6; J. Pala – Kremienowski 6:3, 6:2; Zaworski – Krotowski 6:3, 6:2;

UKS Okęcie Sport Warszawa – Start Wisła Toruń 5:1: Kwiatkowski/Mikuła – Głowacki/Skutella 6:1, 6:1; Brodzki/Krawców – W. Nowakowski/Ostrowski 6:4, 6:4; Kwiatkowski – Skutella 6:3, 1:6, 4:6; Mikuła – Głowacki 6:2, 6:1; Krawców – Ostrowski 6:1, 6:0; Brodzki – W. Nowakowski 6:2, 7:6;

Górnik Bytom – AZS Poznań 6:0: Marek/Ziomber – Konopko/Pilaczyński 6:0, 6:3; Kasperski/Radoń – A. Nowakowski/Przygodzki 6:4, 6:2; Marek – Konopko 6:0, 6:0; Ziomber – Pilaczyński 6:4, 6:0; Radoń – A. Nowakowski 6:2, 6:2; Kasperski – Przygodzki 6:0, 6:1.

MIEJSCA 5-8 – KTA Wrocław – TK Toruń 6:0: M. Adamek/Piekarek – P. Chmielewski/Piotrowski 6:2, 6:2; Kremienowski/Krotowski – Góral/Stec 6:0, 6:1; Piekarek – Piotrowski 6:1, 6:0; M. Adamek – P. Chmielewski 6:0, 6:0; Kremienowski – Stec 6:1, 6:3; Krotowski – Góral 6:2, 6:3;

AZS Poznań – Start Wisła 3:3 (w setach 8:7): Konopko/A. Nowakowski – Głowacki/Skutella 6:2, 2:6, 13:15; Pilaczyński/Przygodzki – W. Nowakowski/Ostrowski 6:1, 6:1; Konopko – Skutella 1:6, 5:7; Pilaczyński – Głowacki 7:6, 1:6, 2:6; A. Nowakowski – Ostrowski 6:2, 6:3; Przygodzki – W. Nowakowski 6:2, 4:6, 6:1.

O 7. MIEJSCE – Start Wisła – TK Toruń 5:1: Ostrowski/Skutella – Góral/Piotrowski 6:2, 6:2; Głowacki/Nowakowski – Chmielewski/Stec 6:0, 6:2; Skutella – Piotrowski 6:2, 6:4; Głowacki – Chmielewski 6:1, 6:1; Ostrowski – Stec 6:3, 4:6, 4:6; Nowakowski – Góral 6:1, 1:6, 6:0.

O 5. MIEJSCE – KTA Wrocław – AZS Poznań 5:1: M. Adamek/Piekarek – Konopko/Pilaczyński 6:0, 6:0; Kremienowski/Krotowski – Nowakowski/Przygodzki 3:6, 7:6, 11:9; Piekarek – Konopko 6:0, 6:0; M. Adamek – Pilaczyński 6:1, 6:0; Kremienowski – Nowakowski 3:6, 6:2, 6:2; Krotowski – Przygodzki 5:7, 6:4, 4:6.

PÓŁFINAŁY – Legia – SKT Szczecin 5:1: Dudek/Michalski – Galus/J. Pala 6:0, 6:0; Andrzejczak/Suski – Wetoszka/Zaworski 2:6, 6:4, 8:10; Dudek – Galus 6:0, 6:1; Michalski – Wetoszka 6:0, 6:1; Andrzejczak – J. Pala 6:2, 6:0; Kaliszewski – Zaworski 6:1, 6:0;

Górnik – Okęcie Sport 4:2: Marek/Ziomber – Kwiatkowski/Mikuła 2:6, 6:7; Kasperski/Radoń – Brodzki/Krawców 6:0, 6:3; Marek – Kwiatkowski 6:4, 1:6, 6:2; Ziomber – Mikuła 0:6, 1:6; Radoń – Krawców 6:1, 6:1; Kasperski – Brodzki 6:1, 6:1.

O 3. MIEJSCE – Okęcie Sport – SKT Szczecin 4:2: Kwiatkowski/Mikuła – Galus/J. Pala 6:4, 6:2; Brodzki/Krawców – Wetoszka/Zaworski 3:6, 3:6; Kwiatkowski – Galus 6:0, 6:2; Mikuła – Wetoszka 6:1, 6:1; Krawców – J. Pala 7:5, 6:3; Brodzki – Zaworski 0:6, 1:6.

FINAŁ – Legia – Górnik 5:1: Dudek/Kolasiński – Kasperski/Marek 7:5, 2:6, 7:10; Andrzejczak/Michalski – Radoń/Ziomber 6:1, 6:1; Dudek – Marek 4:6, 6:4, 6:4; Michalski – Ziomber 6:0, 6:0; Andrzejczak – Radoń 6:0, 6:0; Kaliszewski – Kasperski 7:5, 4:6, 10:7.


MŁODZICZKI – BIELSKO-BIAŁA

ĆWIERĆFINAŁ – ChTT Chorzów – PKT Pobiedziska 6:0: Szczotka/Wędrocha – Navahnodskaya/Rękoś 6:1, 6:4; A. Lewandowska/Wożny – M. Bujakiewicz/Z. Bujakiewicz 6:0, 6:2; Wędrocha – Navahnodskaya 6:1, 6:3; Szczotka – Rękoś 6:2, 6:2; A. Lewandowska – Z. Bujakiewicz 6:0, 6:0; Wożny – M. Bujakiewicz 6:1, 6:1.

PÓŁFINAŁY – AZS Poznań – MKS Szczawno Zdrój 6:0: Rutkowska/Pawlak – Sławińska/Topolewska 6:0, 6:0; Gołębniak/Kubka – Kaczmarczyk/Słomiana 6:2, 6:2; Rutkowska – Sławińska 6:1, 6:1; Kubka – Topolewska 6:0, 6:0; Pawlak – Kaczmarczyk 6:2, 6:0; Gołębniak – Słomiana 4:6, 6:4, 6:0;

Advantage Bielsko-Biała – ChTT Chorzów 6:0: Chwalińska/Wierzbowska – Szczotka/Wędrocha 6:2, 6:0; Nadajewska/Podbioł – A. Lewandowska/Wożny 6:1, 6:4; Chwalińska – Wędrocha 6:0, 6:0; Nadajewska – Szczotka 4:6, 6:4, 6:2; Podbioł – A. Lewandowska 6:4, 6:1; Wierzbowska – Wożny 6:3, 6:0.

O 3. MIEJSCE – ChTT Chorzów – MKS Szczawno Zdrój 6:0: Szczotka/Wędrocha – Sławińska/Topolewska 6:0, 6:3; A. Lewandowska/Wożny 6:1, 6:1; Wędrocha – Sławińska 6:0, 6:2; Szczotka – Topolewska 6:1, 6:3; A. Lewandowska – Kaczmarczyk 6:1, 6:0; Wożny – Słomiana 6:0, 6:0.

FINAŁ – Advantage – AZS Poznań 4:2: Chwalińska/Wierzbowska – Pawlak/Rutkowska 6:4, 6:4; Nadajewska/Podbioł – Gołębniak/Kubka 7:5, 6:2; Chwalińska – Rutkowska 0:6, 6:2, 4:6; Nadajewska – Kubka 4:6, 2:6; Podbioł – Pawlak 6:2, 6:4; Wierzbowska – Gołębniak 6:0, 6:0.


SKRZATY – POZNAŃ

ĆWIERĆFINAŁY – AZS Poznań – Start Wisła Toruń 6:0: Lorens/Taczała – D. Wiśniewski/Zoch 6:2, 6:1; Politowicz/B. Zgoła – Bylicki/Ruciński 6:0, 6:0; Taczała – D. Wiśniewski 6:2, 6:0; Lorens – Zoch 6:1, 6:4; B. Zgoła – Ruciński 6:0, 6:1; Politowicz – Bylicki 6:2, 6:0;

PKT Pabianice – Olimpia Poznań 6:0: Kielan/Lesman – Nowicki/Mruk 6:4, 6:1; Orlikowski/Strzałkowski – Biodrowicz/Lewandowski 6:1, 6:1; Kielan – Nowicki 6:0, 6:2; Lesman – Mruk 7:5, 6:3; Orlikowski – Lewandowski 6:2, 6:4; Strzałkowski – Biodrowicz 7:5, 6:1;

Korona Kielce – Centrum Bydgoszcz 6:0: Kusiewicz/P. Wiśniewski – Goldszmyt/Rogowski 7:5, 6:2; Borzych/Sowa – Sobierajski/Szewczyk 6:1, 6:1; P. Wiśniewski – Goldszmyt 6:2, 6:1; Borzych – Rogowski 6:2, 6:3; Kusiewicz – Sobierajski 6:0, 6:0; Sowa – Szewczyk 6:0, 6:0;

Mera Warszawa – Górnik Bytom 3:3 (8:6 w setach): Kaśnikowski/Pawlak – Gładysz/Wrona 6:2, 7:5; Marchewka/Szpak – Bojarski/Kamiński 5:7, 6:4, 8:10; Kaśnikowski – Gładysz 6:4, 6:2; Pawlak – Bojarski 6:2, 5:7, 8:10; Marchewka – Kamiński 6:4, 6:4; Szpak – Wrona 5:7, 2:6.

MIEJSCA 5-8 – Start Wisła – Olimpia 5:1: D. Wiśniewski/Zoch – Mruk/Nowicki 6:1, 6:3; Bylicki/Ruciński – Biodrowicz/Lewandowski 2:6, 2:6; D. Wiśniewski – Nowicki 6:0, 6:0; Zoch – Mruk 6:4, 6:4; Ruciński – Lewandowski 6:4, 6:3; Bylicki – Biodrowicz 4:6, 7:5, 10:8;

Górnik – Centrum 6:0: Bojarski/Gładysz – Goldszmyt/Rogowski 6:0, 6:0; Kamiński/Wrona – Sobierajski/Szewczyk 6:0, 6:0; Gładysz – Goldszmyt 6:1, 6:0; Bojarski – Rogowski 6:1, 6:0; Kamiński – Sobierajski 6:2, 6:1; Wrona – Szewczyk 6:1, 6:1.

O 7. MIEJSCE – Olimpia – Centrum 4:2: Mruk/Nowicki – Goldszmyt/Rogowski 7:5, 6:7, 11:9; Biodrowicz/Lewandowski – Sobierajski/Szewczyk 4:6, 6:3, 10:5; Nowicki – Goldszmyt 2:6, 4:6; Mruk – Rogowski 6:2, 6:2; Lewandowski – Sobierajski 2:6, 6:7; Biodrowicz – Szewczyk 6:1, 6:0.

O 5. MIEJSCE – Górnik – Start Wisła 5:1: Bojarski/Gładysz – Bylicki/D. Wiśniewski 6:0, 6:0; Kamiński/Wrona – Bylicki/Zoch 7:5, 6:2; Gładysz – D. Wiśniewski 4:6, 4:6; Bojarski – Zoch 6:1, 6:3; Kamiński – Ruciński 6:1, 6:1; Wrona – Bylicki 6:1, 6:1.

PÓŁFINAŁY – AZS Poznań – PKT Pabianice 5:1: Lorens/Taczała – Kielan/Lesman 6:1, 6:0; Politowicz/B. Zgoła – Orlikowski/Strzałkowski 5:7, 4:6; Taczała – Kielan 6:0, 6:1; Lorens – Lesman 7:5, 6:1; B. Zgoła – Orlikowski 6:1, 6:0; Politowicz – Strzałkowski 6:1, 6:1;

Mera – Korona 5:1: Kaśnikowski/Pawlak – Kusiewicz/P. Wiśniewski 6:2, 3:6, 11:9; Marchewka/Szpak – Borzych/Sowa 3:6, 7:5, 11:9; Kaśnikowski – P. Wiśniewski 6:4, 6:1; Pawlak – Borzych 6:3, 6:3; Marchewka – Kusiewicz 3:6, 3:6; Szpak – Sowa 6:1, 6:1.

O 3. MIEJSCE – Korona – PKT Pabianice 3:3 (w setach 8:7): Sowa/P. Wiśniewski – Kielan/Lesman 3:6, 6:3, 7:10; Borzych/Kusiewicz – Orlikowski/Strzałkowski 6:3, 6:3; P. Wiśniewski – Kielan 3:6, 6:2, 8:10; Borzych – Lesman 6:1, 4:6, 10:8; Kusiewicz – Orlikowski 1:6, 5:7; Sowa – Strzałkowski 6:4, 6:3.

FINAŁ – AZS Poznań – Mera 5:1: Lorens/Taczała – Kaśnikowski/Szpak 6:3, 6:2; Politowicz/B. Zgoła – Marchewka/Pawlak 3:6, 2:6; Taczała – Kaśnikowski 6:3, 6:2; Lorens – Pawlak 6:3, 6:2; B. Zgoła – Marchewka 6:3, 6:1; Politowicz – Szpak 6:1, 6:3.


SKRZATKI – KRAKÓW

ĆWIERĆFINAŁY – Promasters Szczecin – KCT Masters Inowrocław 6:0: Gołaś/K. Wybudowska – Paul/Szczepańska 7:5, 6:3; Adamczuk/Czarnecka – Tyszkiewicz/Wnuczek 6:1, 6:1; K. Wybudowska – Szczepańska 6:4, 6:1; Gołaś – Wnuczek 6:3, 6:2; Czarnecka – Tyszkiewicz 6:1, 6:0; Peruga – Paul 6:2, 6:3;

KKKS Kraków – Legia Warszawa 3:3 (w setach 8:7): Gruszczyńska/Niedżwieńska – Futerhendler/Wawrowska 6:4, 6:3; Mazurek/Plutecka – Kus /Piestrzyńska 6:4, 2:6, 2:10; Niedżwieńska – Futerhendler 6:3, 6:4; Gruszczyńska – Piestrzyńska 6:2, 6:7, 11:9; Mazurek – Wawrowska 1:6, 2:6; Plutecka – Kus 6:3, 2:6, 2:10;

ST RP Sport Olsztyn – Advantage Bielsko-Biała 6:0: Piotrowska/Wygonowska – Bartusek/Grzegorzek 6:2, 6:2; Ejsmont/Szynkowska – Kosowska/Stokłosa 6:1, 6:0; Wygonowska – Bartusek 6:1, 6:2; Ejsmont – Grzegorzek 6:0, 6:1; Szynkowska – Kosowska 6:0, 6:0; Piotrowska – Stokłosa 6:1, 6:1;

Winner Kraków – Return Radom 6:0: Renke/Takmadżan – Łapot/Sępioł 6:0, 6:1; Gajoch/Świerczyńska – Chylak/Szmorlińska 6:0, 6:0; Renke – Sępioł 6:3, 6:1; Takmadżan – Łapot 6:0, 6:1; Saska – Chylak 6:0, 6:0; Świerczyńska – Szmorlińska 6:1, 6:1.

MIEJSCA 5-8 – Legia – Masters 5:1: Futerhendler/Wawrowska – Szczepańska/Wnuczek 7:5, 5:7, 10:7; Kus/Piestrzyńska – Paul/Tyszkiewicz 6:1, 6:1; Futerhendler – Szczepańska 4:6, 6:3, 10:3; Piestrzyńska – Wnuczek 6:0, 6:2; Kus – Tyszkiewicz 6:1, 6:2; Ziąbska – Paul 2:6, 4:6;

Advantage – Return 5:1: Bartusek/Grzegorzek – Łapot/Sępioł 6:3, 6:2; Kosowska/Stokłosa – Chylak/Szmorlińska 4:6, 6:2, 7:10; Bartusek – Sępioł 6:1, 6:0; Grzegorzek – Łapot 6:7, 7:6, 10:8; Siuda – Chylak 6:1, 6:4; Stokłosa – Szmorlińska 6:0, 6:0.

O 7. MIEJSCE – Masters – Return 6:0: Paul/Szczepańska – Łapot/Sępioł 6:4, 7:5; Tyszkiewicz/Wnuczek – Chylak/Szmorlińska 6:2, 6:0; Szczepańska – Sępioł 6:0, 6:2; Wnuczek – Łapot 6:3, 6:4; Tyszkiewicz – Chylak 6:2, 6:1; Paul – Szmorlińska 6:1, 6:0.

O 5. MIEJSCE – Legia – Advantage 4:2; Futerhendler/Wawrowska – Bartusek/Grzegorzek 6:2, 6:2; Kus/Piestrzyńska – Kosowska/Siuda 6:1, 6:1; Futerhendler – Bartusek 1:6, 5:7; Piestrzyńska – Grzegorzek 6:1, 6:0; Kus – Kosowska 6:1, 6:1; Ziąbska – Siuda 1:6, 1:6.

PÓŁFINAŁY: Promasters – KKKS Kraków 4:2: Gołaś/Wybudowska – Gruszczyńska/Niedżwieńska 6:2, 6:2; Czarnecka/Peruga – Mazurek/Plutecka 6:1, 6:3; Wybudowska – Niedżwieńska 6:1, 6:7, 10:3; Gołaś – Gruszczyńska 3:6, 3:6; Czarnecka – Mazurek 5:7, 7:5, 10:4; Peruga – Plutecka 3:6, 6:7;

Winner – ST RP Sport Olsztyn 3:3 (w setach 8:7): Renke/Takmadżan – Piotrowska/Wygonowska 6:7, 6:3, 8:10; Gajoch/Świerczyńska – Ejsmont/Szynkowska 4:6, 6:3, 10:6; Renke – Wygonowska 2:6, 6:7; Takmadżan – Ejsmont 6:1, 6:7, 5:10; Saska – Szynkowska 6:1, 6:1; Świerczyńska – Piotrowska 6:3, 6:2.

O 3. MIEJSCE – ST RP Sport Olsztyn – KKKS Kraków 4:2: Piotrowska/Wygonowska – Gruszczyńska/Niedżwieńska 2:6, 5:7; Ejsmont/Szynkowska – Mazurek/Plutecka 6:0, 6:1; Wygonowska – Niedżwieńska 6:3, 6:4; Ejsmont – Gruszczyńska 6:0, 6:1; Szynkowska – Mazurek 6:7, 6:1, 7:10; Piotrowska – Plutecka 6:2, 6:1.

FINAŁ – Promasters – Winner 4:2: Gołaś/K. Wybudowska – Gajoch/Renke 6:4, 6:4; Czarnecka/Peruga – Saska/Takmadżan 1:6, 2:6; K. Wybudowska – Renke 6:1, 6:3; Gołaś – Takmadżan 6:3, 7:6; Czarnecka – Saska 6:2, 6:2; Peruga – Świerczyńska 4:6, 6:4, 8:10.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności