Polski Tenis

WYNIKI

MONTE CARLO ATP 1000: Hurkacz - Fabbiano 6:3, 3:6, 6:3; Evans - Lajovic 6:3, 6:7 (11), 6:2; Ruud - Rune 6:2, 6:1; Bautista Agut - Fritz 6:2, 7:5; Garin - Auger-Aliassime 7:6 (3), 6:1; Caruso - Catarina 6:7 (3), 7:6 (5), 6:3; Chardy - Bublik 6:4, 0:6, 7:5; Fognini - Kecmanovic 6:2, 7:5; Sinner - Ramos-Vinolas 6:3, 6:4; Pouille - Pella 6:3, 6:4; Delbonis - Mannarino 7:5, 6:1; Cecchinato - Koepfer 6:4, 6:3; S. Tsitsipas - Karatsev 6:3, 6:4; Dimitrov - Struff 6:3, 6:4; Khachanov - Djere 6:4, 6:1; Popyrin - Andujar 0:6, 6:2, 7:6 (3); Koolhof/Kubot - Mannarino/Paire 7:6 (2), 6:3; Auger-Aliassime/Hurkacz - Arneodo/Nys 5:2 i krecz rywali.

Drużynowe mistrzostwa Polski kobiet i mężczyzn – wyniki

przez maka

W Bytomiu zakończyły się drużynowe mistrzostwa Polski kobiet i mężczyzn.

Na kortach Górnika Bytom do rywalizacji mężczyzn zgłosili się: Carbo Koks Górnik Bytom, Mera Warszawa, Grunwald Poznań, SKT Sopot, Społem Tęcza Kielce, Centrum Bydgoszcz oraz Victoria Częstochowa. Złoto wywalczyli bytomianie.

Wśród kobiet grają cztery ekipy: Carbo Koks Górnik, AZS Poznań, SKT Szczecin, Promasters Szczecin oraz Warszawianka. W finale triumfowały bytomianki.

MĘŻCZYŻNI

Ćwierćfinały: Górnik Bytom – bye.

Grunwald Poznań – Społem Tęcza Kielce 6:1: Dończyk/F. Urban – D. Chmielewski/Ł. Chmielewski 4:6, 4:6; Nispoń/Sobkowiak – Gębski/P. Michalski 7:5, 6:1; Dończyk – D. Chmielewski 4:6, 6:0, 6:2; Drzewiecki – Ł. Chmielewski 6:1, 6:2; Nispoń – Gawłowski 6:1, 6:1; Piter – Gębski 6:2, 6:0; F. Urban – P. Michalski 6:0, 7:5.

Mera Warszawa – SKT Sopot 5:2: Dembek/Serdakowski – Jabłoński/D. Lipka 6:4, 6:4; Celt/Olejniczak – Chojnowski/Drelich 4:6, 4:6; Kapaś – Jabłoński 6:3, 6:4; Dembek – D. Lipka 6:7, 1:6; Olejniczak – Chojnowski 6:2, 7:5; Celt – Gajewski 6:0, 6:3; Chadaj – Drelich 6:0, 6:0.

Centrum Bydgoszcz – Victoria Częstochowa 5:2: Jędruszczak/Kłos – Oleksy/Duś 6:3, 6:3; Szmyrgała/Iżycki – Michałek/A. Matuszewski 3:6, 3:6; Jędruszczak – Oleksy 6:1, 6:0; Majchrowicz – Duś 6:4, 6:7, 6:4; Szmyrgała – Michałek 2:6, 5:7; Iżycki – Jamrozik 7:5, 6:1; Kłos – A. Matuszewski 6:0, 6:0.

Miejsca 5-7

SKT Sopot – Victoria 5:2: Drelich/Jabłoński – Duś/Oleksy 6:4, 6:4; Chojnowski/Gajewski – A. Matuszewski/Michałek 4:6, 4:6; Jabłoński – Oleksy 6:0, 6:7, 6:3; D. Lipka – Duś 3:6, 6:1, 6:4; Chojnowski – Michałek 1:6, 4:6; Gajewski – Jamrozik 6:3, 6:0; Drelich – A. Matuszewski 6:1, 3:6, 7:6.

Spotkanie o 5. lokatę: SKT Sopot – Społem Tęcza 5:2: Jabłoński/D. Lipka – D. Chmielewski/Ł. Chmielewski 6:3, 6:4; Chojnowski/Drelich – Gałowski/P. Michalski 4:6, 5:7; Jabłoński – D. Chmielewski 4:6, 6:7; D. Lipka – Ł. Chmielewski 6:3, 6:3; Chojnowski – Gawłowski 6:1, 6:2; Gajewski – Gębski 6:0, 6:0; Drelich – P. Michalski 6:4, 6:1.

Półfinały: Carbo Koks Górnik – Grunwald 7:0: Filipek/Pyla – Dończyk/Sobkowiak 6:4, 6:4; Janik/Szmigiel – Drzewiecki/Nispoń 3:6, 6:2, 10:8; Panfil – Dończyk 6:2, 6:0; Bujdo – Drzewiecki 6:2, 6:3; Kowalczyk – Nispoń 6:4, 6:1; Filipek – Piter 7:5, 6:2; Koniusz – F. Urban 6:2, 6:2.

Mera – Centrum 4:3: Chadaj/Kapaś – Jędruszczak/Kłos 4:6, 4:6; Celt/Olejniczak – Iżycki/Majchrowicz 4:6, 4:6; Kapaś – Jędruszczak 6:4, 6:3; Serdakowski – Majchrowicz 6:4, 5:7, 3:6; Olejniczak – Szmyrgała 6:3, 6:1; Celt – Iżycki 6:0, 6:0; Chadaj – Kłos 6:2, 3:6, 6:1.

Mecz o 3. miejsce: Grunwald – Centrum 5:2: Dończyk/Sobkowiak – Jęruszczak/Majchrowicz 6:3, 6:3; Drzewiecki/Nispoń – Iżycki/Kłos 4:6, 5:7; Dończyk – Jędruszczak 6:3, 4:6, 6:2; Drzewiecki – Majchrowicz 3:6, 6:4, 6:4; Nispoń – Szmyrgała 7:6, 0:6, 2:6; Piter – Kłos 4:6, 6:0, 6:2; F. Urban – Grygoruk 6:2, 6:1.

Finał: Carbo Koks Górnik – Mera 4:1: Panfil – Kapaś 6:2, 6:2; Bujdo – Dembek 6:3, 6:2; Kowalczyk – Olejniczak 4:6, 7:5, 7:6; Filipek – Celt 5:7, 0:6; Koniusz – Chadaj 6:2, 6:1.


KOBIETY

Półfinały: Carbo Koks Górnik Bytom – SKT Szczecin 4:2: Grzywocz/Odrzywołek – Kołat/Leśniak 2:6, 5:7; Jegiołka/Zaniewska – Fijołek/Marchocka 6:1, 6:1; Kania – Kołat 6:1, 6:3; Borgman – Fijołek 6:1, 6:0; Jegiołka – Leśniak 3:6, 2:6; Zaniewska – Marchocka 6:0, 6:0.

AZS Poznań – Warszawianka 4:2: Kawa/Zagórska – Schneider/Sobiecka 4:6, 4:6; Nowicka/Sobaszkiewicz – Buchla/Pietroiu 4:6, 4:6; Kawa – Sobiecka 6:0, 6:2; Zagórska – Pietroiu 6:2, 6:2; Sobaszkiewicz – Araucz 6:3, 6:0; Brózda – Buchla 6:4, 7:6.

Mecz o 3. miejsce: Warszawianka – SKT Szczecin 4:2: Schneider/Sobiecka – Fijołek/Kołat 6:2, 6:2; Buchla/Pietroiu – Leśniak/Marchocka 6:2, 2:6, 10:7; Sobiecka – Kołat 1:6, 0:6; Pietroiu – Fijołek 6:0, 6:0; Buchla – Leśniak 5:7, 2:6; Schneider – Marchocka 6:2, 6:3.

Finał: Carbo Koks Górnik – AZS Poznań 4:2: Grzywocz/Odrzywołek – Kawa/Sobaszkiewicz 7:6, 5:7, 10:7; Jegiołka/Zaniewska – Brózda/Nowicka 4:6, 6:4, 5:10; Kania – Kawa 6:3, 7:6; Borgman – Zagórska 6:3, 1:6, 4:6; Jegiołka – Sobaszkiewicz 6:1, 6:4; Zaniewska – Brózda 7:5, 6:3.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności