Polski Tenis

WYNIKI

LIMA: Tirante - F. Cerundolo 6:2, 6:0; Galan - Carballes Baena 7:6 (6), 6:2; Barrios Vera - Kopriva 6:7 (4), 6:3, 6:2; SAO PAULO: Meligeni Rodrigues Alves - Popko 2:6, 6:3, 6:3; Ferreira Silva - Ugo Carabelli 7:5, 6:2.

Drużynowe mistrzostwa Polski skrzatów

Ekipa Legii Warszawa wywalczyła tytuł drużynowego mistrza Polski skrzatów (do lat 12).

W zawodach w Toruniu o miano najlepszego w kraju rywalizowało osiem zespołów.

W półfinałach Legia Warszawa okazała się lepsza od AZS Poznań, natomiast zawodnicy TUKS Kozica Piotrków Trybunalski wygrali z tenisistami KTA Wrocław.

W finałowej potyczce zespół ze stolicy pokonał kolegów z Piotrkowa Trybunalskiego.

ĆWIERĆFINAŁY

Legia Warszawa – Arka Gdynia 6:0 (Żuk – Kieżun 6:0, 6:0; Fryze – Patocki 6:0, 6:0; Kolasiński – Zapała 6:3, 7:6; Krawców – Szabo 6:2, 6:2; Żuk/Krawców – Kieżun/Patocki 6:3, 6:0; Fryze/Kolasiński – Zapała/Szabo 6:0, 6:2).

AZS Poznań – Beskidy Ustroń 5:1 (Łosiak – Wrzoł 6:2, 6:2; Hossa – Grzegorczyk 6:0, 6:3; Urjasz – Kostka 6:2, 3:6, 10:5; Jankowiak – Kaleta 6:0, 6:0; Łosiak/Hossa – Wrzoł/Grzegorczyk 6:3, 0:6, 8:10; Urjasz/Jankowiak – Kostka/Kaleta 6:1, 6:0).

KTA Wrocław – Tenis Klub Toruń 6:0 (Piekarek – Wojtkowiak 6:3, 6:3; Bienkiewicz – Skutella 6:3, 6:0; Pyrkosz – P. Chmielewski 6:3, 6:2; Adamek – Szczygieł 6:4, 6:3; Piekarek/Pyrkosz – Wojtkowiak/Skutella 7:5, 6:2; Bienkiewicz/Goldberg – Kapustka/Szczygieł 6:2, 6:4).

Kozica Piotrków Trybunalski – Górnik Bytom 5:1 (Sikorski – Zasada 6:2, 6:4; Dudek – Marek 6:2, 7:6; Błaszczyk – Ziomber 6:1, 5:7, 6:10; Garwacki – Kiełbowicz 6:2, 6:0; Sikorski/Pawlicki – Zasada/Marek 6:4, 6:2; Dudek/Błaszczyk – Ziomber/Kiełbowicz 6:1, 6:0).

PÓŁFINAŁY

Legia Warszawa – AZS Poznań 5:1 (Żuk – Łosiak 6:1, 6:1; Fryze – Hossa 6:1, 6:2; Gawroński – Gajewski 6:2, 6:4; Kolasiński – Jankowiak 3:6, 1:6; Żuk/Gawroński/ Hossa/Łosiak 6:2, 6:0; Fryze/Kolasiński – Urjasz/Jankowiak 6:0, 6:4).

Kozica Piotrków – KTA Wrocław 6:0 (Sikorski – Piekarek 6:2, 6:1; Dudek – Bienkiewicz 6:7, 6:1, 13:11; Pawlicki – Pyrkosz 6:3, 7:5; Garwacki – Goldberg 6:2, 6:1; Dudek/Błaszczyk – Bienkiewicz/Pyrkosz 6:0, 6:3; Sikorski/Pawlicki – Piekarek/Adamek 6:0, 6:2).

MECZ O 5. MIEJSCE

Beskidy Ustroń – Górnik Bytom 4:2 (Wrzoł – Zasada 6:3, 6:0; Grzegorczyk – Marek 7:5, 0:6, 10:4; Kostka – Ziomber 2:6, 3:6; Kaleta – Kiełbowicz 6:0, 6:0; Wrzoł/Grzegorczyk – Zasada/Kiełbowicz 6:0, 6:4; Kostka/Kaleta – Marek/Ziomber 1:6, 1:6).

MECZ O 3. MIEJSCE

AZS Poznań – KTA Wrocław 6:0 (Łosiak – Piekarek 6:2, 6:3; Hossa – Bienkiewicz 6:2, 6:2; Urjasz – Pyrkosz 6:1, 6:0; Jankowiak – Adamek 6:4, 6:0; Łosiak/Hossa – Piekarek/Bienkiewicz 1:6, 6:2, 10:6; Urjasz/Jankowiak – Pyrkosz/Golberg 4:6, 6:0, 10:5).

MECZ O 1. MIEJSCE

Legia Warszawa – Kozica Piotrków 4:2 (Żuk – Sikorski 6:3, 6:3; Fryze – Dudek 6:0, 6:4; Gawroński – Pawlicki 6:4, 6:4; Kolasiński – Garwacki 6:2, 5:7, 1:10; Żuk/Gawroński – Sikorski/Pawlicki 7:5, 6:2; Fryze/Kolasiński – Dudek/Błaszczyk 0:6, 6:2, 9:11).

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności