Polski Tenis

WYNIKI

WIMBLEDON - eliminacje: Żuk - Rosol 6:3, 6:3; Majchrzak - Maden 6:1, 6:4; Haase - Andreozzi 6:4, 6:4; Gulbis - Popko 6:3, 5:7, 6:4; Tomic - Kavcic 4:6, 6:4, 6:3; Safiullin - Karlovic 6:3, 6:4; EASTBOURNE WTA 500: Świątek - Watson 6:3, 6:7 (4), 7:5; Kasatkina - Zvonareva 7:5, 2:2 i krecz Wiery; Rogers - Bertens 6:1, 7:5; Andreescu - McHale 6:4, 2:6, 6:2; Giorgi - Kar. Pliskova 2:6, 6:2, 6:2; Svitolina - Badosa 4:6, 6:1, 7:6 (1); Rybakina - Dart 6:2, 6:7 (5), 6:4; Ostapenko - Pavlyuchenkova 6:1, 6:3; Sevastova - Kostyuk 6:1, 6:7 (6), 6:4; BAD HOMBURG WTA 250: Azarenka - Hatouka 7:5, 6:0; Blinkova/Rus - Piter/Van der Hoek 6:2, 6:0; MAJORKA ATP 250: Ruud - Sandgren 6:3, 6:4; Medvedev - Moutet 6:4, 6:2; Querrey - Carballes Baena 5:7, 6:4, 7:6 (3); EASTBOURNE ATP 250: Gerasimov - Tsonga 6:3, 6:4; Popyrin - Gombos 4:6, 6:4, 6:1; Millman - Clarke 6:3, 6:2.

Dubaj ATP – Matka i Fryta w finale

przez maka

Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski z powodzeniem grają w Dubai Duty Free Tennis Championships.

W dużej imprezie (do zdobycia aż 500 punków) w Zjednoczonych Emiratach Arabskich (korty twarde, 1,7 mln $) zostali rozstawieni z trójką.

W pierwszym pojedynku wygrali z Cypryjczykiem Marcosem Baghdatisem i Rosjaninem Michaiłem Jużnym 6:2, 7:5.

W 1/4 finału pokonali Niemca Michaela Kohlmanna i Ukraińca Sergieja Stakhovskiego 7:6 (4), 6:3.

O finał wygrali z Jonathanem Erlichem i Andy Ramem z Izraela 6:4, 3:6, 10:4. O tytuł zmierzą się w sobotę o godz. 14 z Hindusami Maheshem Bhupathim i Rohanem Bopanną.

Wyniki

Pierwsza runda: (1) Llodra/Zimonjic – Ilhan/Jaziri 6:1, 6:3; Knowle/Peya – Ghareeb/Maqdas 6:4, 6:1; (4) Bhupathi/Bopanna – Dlouhy/Dolgopolov 6:4, 7:5; Hanley/J. Murray – Qureshi/Rojer 4:6, 7:6 (12), 10:6; Kohlmann/S. Stakhovsky – Cerretani/Ljubicic 7:5, 6:4; (3) Fyrstenberg/Matkowski – Baghdatis/Jużny 6:2, 7:5; Erlich/A. Ram – Lipsky/R. Ram 6:3, 7:5; (2) Lindstedt/Tecau – Paes/Tipsarevic 6:4, 7:5.

Ćwierćfinały: Knowle/Peya – Llodra/Zimonjic 7:6 (3), 7:6 (2); Bhupathi/Bopanna – Hanley/J. Murray 6:3, 6:3; Fyrstenberg/Matkowski – Kohlmann/S. Stakhovsky 7:6 (4), 6:3; Erlich/A. Ram – Lindstedt/Tecau 6:1, 6:2.

Półfinały: Bhupathi/Bopanna – Knowle/Peya 7:6 (2), 7:6 (7); Fyrstenberg/Matkowski – Erlich/A. Ram 6:4, 3:6, 10:4.

Finał: Bhupathi/Bopanna – Fyrstenberg/Matkowski.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności