Polski Tenis

WYNIKI

FUDŻAJRA: Golubic - Snigur 7:5, 6:1; Tauson - Nara 2:3 i krecz Japonki; STAMBUŁ: Bonzi - Hoang 6:7 (5), 6:1, 7:5; Rinderknech - Huesler 7:5, 6:3; Safwat - Soeda walkower.

Eliminacje futuresów

przez maka

Wielu polskich tenisistów i zawodniczek będzie walczyć w mniejszych turniejach w wielu europejskich krajach.

Antalya

Jerzy Janowicz (301 w rankingu ATP) wystartuje w kolejnym futuresie w tureckiej Antalyi (korty ziemne, 10 tys. $). W ubiegłym tygodniu Jurkowi nie udało się przebrnąć pierwszej rundy turnieju.

W kwalifikacjach tureckiej imprezy Marcin Domaszewicz (1364, na zdjęciu) w pierwszym meczu spotka się z Japończykiem Taro Danielem. Marek Pokrywka zagra z Robinem Semalem (Belgia), a Tomasz Piekart z „12” Szwedem Christianem Lindellem (905). Rywalem Marcina Chlebowskiego będzie David Johansson (Szwecja). Andriej Kapaś (977) będzie walczył z Serbem Sasą Stojisavljevic (1475).

W eliminacjach turnieju pań zagra Magda Linette (1010). Jej rywalką jest Turczynka Basak Eraydin (968).

Saragossa

O awans do turnieju w hiszpańskiej Saragossie (korty ziemne, 10 tys. $) walczyć będzie dwóch polskich tenisistów. Artur Romanowski (1789) zmierzy się z Sebastianem Padure (Rumunia), natomiast Marcin Bukowski zagra z Amerykaninem Seanem Bermanem (1327).

Pomezia

W turnieju głównym w włoskiej Pomezi (korty ziemne, 10 tys.) wystartuje Anna Korzeniak (258). Polka ma dobre wspomnienia z tej imprezy, była jej zwyciężczynią w 2008 roku, a w ubiegłym dotarła do finału.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności