Polski Tenis

WYNIKI

BJK CUP: Fręch - Meligeni Rodrigues Alves 6:4, 6:3; Pigossi - U. Radwańska 7:6 (9), 3:6, 6:2; Boulter - Zacarias 7:5, 6:0; Watson - Olmos 7:5, 6:1; Svitolina - Muramatsu 6:3, 6:2; Kostyuk - Naito 6:3, 6:3; Bertens - Xinyu Wang 6:2, 6:0; Xiyu Wang - Rus 6:1, 3:6, 6:2; Putintseva - Podoroska 2:6, 6:4, 6:0; Cocciaretto - Bara 6:1, 6:4; Trevisan - Buzarnescu 6:2, 2:6, 7:6 (5); L. Fernandez - Danilovic 7:5, 4:6, 6:4; Marino - Stojanovic 6:4, 7:6 (6); Ostapenko - Raina 6:2, 5:7, 7:5; MONTE CARLO ATP 1000: Rublev - Nadal 6:2, 4:6, 6:2; Ruud - Fognini 6:4, 6:3; Evans - Goffin 5:7, 6:3, 6:4; S. Tsitsipas - Davidovich Fokina 7:5 i krecz Hiszpana.

Euro Holding Cup we Wrocławiu – wyniki

przez maka

We Wrocławiu rozegrano turniej młodzików (do lat 14) cyklu Tennis Europe.

W zawodach Euro Holding Cup 2014 do finału dotarła Aleksandra Wierzbowska. W półfinale była Iza Kunat.

W gronie chłopców drugie miejsce zajął Michał Mikuła. W półfinałach znależli się Mateusz Skutella i Adam Kwiatkowski.

SINGIEL MŁODZICZEK

Pierwsza runda: (1) Dema – Kostuj 6:2, 6:1; N. Komar – Rados 0:6, 6:4, 6:2; Orekhova – Klawińska 6:3, 6:2; (5) Rogozińska-Dzik – Yuksek 6:2, 6:2; (3) Kunat – Zaviacic 6:1, 7:6 (3); Krafczyk – J. Jakovleva 6:4, 6:1; Bobik – Yakimkho 6:1, 7:5; (6) Vlasova – K. Chmielowska 7:5, 6:1; (7) Kuzmova – Skuratovich 6:1, 6:2; Wierzbowska – Bohlen 6:0, 6:1; Corbaci – K. Wiśniewska 6:4, 6:3; Lys – (4) Okopniak 6:2, 6:3; Pociej – (8) Mironova 6:3, 6:2; Brunzlow – A. Jakovleva 6:0, 6:3; A. Nadajewska – Grodzki 7:6 (5), 6:0; (2) Achong – Mar. Kubka 6:1, 6:3.

Druga runda: Dema – N. Komar 6:2, 6:0; Rogozińska-Dzik – Orekhova 6:4, 5:7, 6:2; Kunat – Krafczyk 6:3, 6:2; Vlasova – Bobik 6:2, 6:1; Wierzbowska – Kuzmova 5:7, 6:4, 6:2; Lys – Corbaci 7:5, 6:1; Pociej – Brunzlow 6:4, 7:5; Achong – A. Nadajewska 6:1, 6:0.

Ćwierćfinały: Dema – Rogozińska-Dzik 6:1, 6:1; Kunat – Vlasova 6:2, 6:2; Wierzbowska – Lys 6:1, 6:4; Achong – Pociej 6:1, 7:5.

Półfinały: Dema – Kunat 6:4, 6:0; Wierzbowska – Achong 6:3, 6:1.

Finał: Dema – Wierzbowska 6:3, 7:5.

SINGIEL MŁODZIKÓW

Pierwsza runda: Ovcharenko – (1) Marek 6:7 (5), 7:6 (5), 6:4; Mikuła – Perruzza 6:3, 2:6, 6:3; Piekarek – Cipkus 6:2, 6:1; Śliwiński – (8) Marcu 6:2, 6:0; (4) Babkin – Niełacny 5:7, 6:4, 6:1; Bettenhausen – Figiel 6:3, 6:1; Khitrou – Stajszczak 6:2, 6:1; (5) A. Kwiatkowski – Slachta 7:5, 6:3; Palan – (7) M. Matuszewski 6:2, 6:3; Ortenzi – M. Adamek 6:2, 6:1; Skutella – Minarik 6:1, 6:2; (3) Godek – Galus 6:4, 6:3; (6) Kolasiński – Ilnytskyy 6:1, 6:1; Matsiush – K. Barański 6:4, 6:4; Elmali – Ziomber 6:1, 6:2; (2) Sedlar – M. Pawlicki 6:0, 6:0.

Druga runda: Mikuła – Ovcharenko 6:2, 6:1; Piekarek – Śliwiński 6:1, 6:3; Babkin – Bettenhausen 4:6, 6:2, 6:2; A. Kwiatkowski – Khitrou 6:1, 6:2; Palan – Ortenzi 7:6 (0), 7:6 (6); Skutella – Godek 6:2, 6:2; Kolasiński – Matsiuh 6:2, 6:3; Sedlar – Elmali 7:6 (2), 6:0.

Ćwierćfinały: Mikuła – Piekarek 1:6, 6:3, 6:0; A. Kwiatkowski – Babkin 6:3, 6:0; Skutella – Palan 7:6 (5), 6:1; Sedlar – Kolasiński 6:3, 6:0.

Półfinały: Mikuła – A. Kwiatkowski 6:1, 6:0; Sedlar – Skutella 6:4, 6:0.

Finał: Sedlar – Mikuła 6:7 (2), 6:2, 6:0.


DEBEL MŁODZICZEK

Pierwsza runda: N. Komar/K. Wiśniewska – A. Jakovleva/J. Jakovleva 6:3, 6:1; Rogozińska-Dzik/Wierzbowska – Orekhova/Skuratovich 6:0, 6:2.

Ćwierćfinały: (1) Dema/Achong – N. Komar/K. Wiśniewska 6:2, 6:2; (3) Kubka/Pociej – M. Komar/Zając 6:0, 6:0; (4) Krafczyk/Nadajewska – K. Chmielowska/N. Chmielowska 6:0, 6:2; Rogozińska-Dzik/Wierzbowska – (2) Kunat/Okopniak 6:0, 6:4.

Półfinały: Dema/Achong – Kubka/Pociej 6:0, 6:1; Rogozińska-Dzik/Wierzbowska – Krafczyk/Nadajewska 6:0, 6:0.

Finał: Dema/Achong – Rogozińska-Dzik/Wierzbowska 6:1, 6:2.

DEBEL MŁODZIKÓW

Pierwsza runda: (1) Godek/Kolasiński – bye; Mikuła/Skutella – Ljekaj/Wargocki 6:1, 6:1; (3) Polan/Sedlar – bye; Khitrou/Matsiush – Cieśla/Stajszczak 6:4, 6:1; Figiel/M. Matuszewski – Ilnytskyy/Ovcharenko 6:3, 1:6, 11:9; (4) A.Kwiatkowski/Śliwiński – Konopko/Rzadkowski 6:4, 6:0; Galus/Piekarek – Adamek/K. Barański 6:3, 2:6, 11:9; (2) Babkin/Ziomber – bye.

Ćwierćfinały: Godek/Kolasiński – Mikuła/Skutella 6:2, 6:3; Polan/Sedlar – Khitrou/Matsiush 3:6, 6:3, 10:4; Kwiatkowski/Śliwiński – Figiel/M. Matuszewski 6:2, 6:2; Babkin/Ziomber – Galus/Piekarek 7:6 (5), 2:6, 13:11.

Półfinały: Polan/Sedlar – Godek/Kolasiński 7:6 (6), 6:2; Kwiatkowski/Śliwiński – Babkin/Ziomber 6:2, 6:1.

Finał: Kwiatkowski/Śliwiński – Polan/Sedlar 6:3, 6:4.


ELIMINACJE MŁODZICZEK

Pierwsza runda: Lys – Szczepańska 6:1, 6:2; N. Chmielowska – Rafalskaya 6:2, 3:6, 6:3; Rados – Niedżwieńska 6:1, 6:2; Skuratovich – Schmidt 6:2, 6:0.

Druga runda: Grodzki – Hędrzak 2:6, 6:2, 6:2; Klawińska – Popyk 2:6, 7:5, 6:4; Zaviacic – Mnikowska 6:2, 6:0; Orekhova – Zając 6:2, 6:4; Lys – Luneya 6:2, 6:3; Bohlen – N. Chmielowska 6:0, 6:4; Rados – M. Komar 6:2, 7:5; Skuratovich – Falei 6:0, 6:0.

ELIMINACJE MŁODZIKÓW

Pierwsza runda: Wargocki – Foertsch 6:3, 6:2; Poliak – Bańkowski 6:1, 6:1; Bettenhausen – Yanushkevitch 6:2, 6:1; Giotis – F. Szic 6:3, 6:4; Ortenzi – Goldberg 6:2, 6:1; Cieśla – Daffner 6:4, 6:3; Hoffmann – Nothhaft 6:3, 6:1.

Druga runda: Perruzza – Fricke 6:0, 6:1; Hesselmann – Szpejankowski 4:6, 6:1, 6:4; Minarik – Wargocki 6:1, 6:0; Ljekaj – S. Szic 6:2, 6:1; Elmali – Poliak 6:3, 6:0; Rządkowski – Reindl 2:6, 6:4, 6:0; Bettenhausen – Konopko 5:7, 6:4, 7:6 (4); Iermolov – Lemke 6:1, 6:1; Slachta – Giotis; Galus – Lohse 6:2, 6:0; Ortenzi – Hartenstein 6:3, 6:1; Zaporozhchenko – Wożniak 6:1, 6:2; Khitrou – Cieśla 6:1, 6:1; Medvedevas – Marciniak 6:4, 6:3; Stajszczak – Hoffmann 6:2, 6:4; Bronstein – Janosik 6:2, 6:4.

Trzecia runda: Peruzza – Hesselmann 6:1, 6:0; Minarik – Ljekaj 6:1, 6:1; Elmali – Rządkowski 6:4, 6:3; Bettenhausen – Iermolov 7:5, 2:6, 6:4; Galus – Slachta 6:1, 6:3; Ortenzi – Zaporozhchenko 6:2, 6:3; Khitrou – Medvedevas 6:3, 6:0; Stajszczak – Bronstein 6:3, 3:6, 6:3.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności