Polski Tenis

WYNIKI

EASTBOURNE WTA 500: Linette - Riske 6:7 (3), 6:3, 7:6 (4); Muguruza - Fręch 6:1, 7:6 (7); Vekic - Yastremska 6:0, 6:2; Flipkens - Zanevska 6:2, 6:3; Tsurenko - Osorio 7:5, 7:6 (2); Marino - Watson 7:6 (1), 6:4; Burrage - Martic 3:6, 7:5, 6:3; Tomljanovic - Krunic 6:0, 4:6, 6:3; Kalinina - Cirstea 6:0, 2:1 i krecz Rumunki; BAD HOMBURG WTA 250: T. Maria - Potapova 6:3, 5:7, 6:3; Minnen - Doi 6:3, 6:3; EASTBOURNE ATP 250: Cressy - Opelka 6:3, 6:1; De Minaur - Garin 6:3, 6:3; Millman - Korda 6:3, 7:6 (5); Nakashima - Clarke 6:1, 6:3; Bublik - Tiafoe 5:7, 7:6 (4), 6:0; MAJORKA ATP 250: Ivashka - Ruusuvuori 6:4, 6:1; Bonzi - Tabilo 6:3, 4:2 i krecz Chilijczyka; Griekspoor - F. Lopez 7:6 (3), 7:6 (3).
Polska Liga Tenisa

European Summer Cups – finały – srebro Polek

W Loano i Murcji polskie zespoły młodzików (do lat 14) walczą w finałach European Summer Cups 2014.

Europa Cup

Dziewczęta awans uzyskały, dzięki wygranej we francuskim Saint Valery en Caux. We Włoszech podopieczne Lecha Sidora pokonały Szwajcarki 3:0 i Rumunki 2:1. W meczu o złoto przegrały z Ukrainkami.

POLSKA – SZWAJCARIA 3:0

Wiktoria Rutkowska – Leonie Kung 3:6, 6:2, 6:3; Anna Hertel – Simona Waltert 6:2, 2:6, 6:3; Hertel/Rutkowska – Kung/Waltert 4:6, 6:3, 7:6 (4).

POLSKA – RUMUNIA 2:1

Rutkowska – Andreea Prisacariu 4:6, 6:1, 3:6; I. Świątek – Selma Stefania Cadar 6:1, 6:1; Hertel/Rutkowska – Cadar/Mihaela Lorena Marculescu 6:1, 7:6 (3).

POLSKA – UKRAINA 1:2

I. Świątek – Katarina Zavatska 6:3, 7:5; Hertel – Dayana Yastremska 4:6, 0:6; Hertel/Rutkowska – Elizaveta Domukhovska/Yastremska 6:4, 7:6 (6).

Ćwierćfinały : Ukraina – Rosja 2:1; Hiszpania – Serbia 2:1; Rumunia – Słowenia 3:0; Polska – Szwajcaria 3:0.

Półfinały: Polska – Rumunia 2:1; Ukraina – Hiszpania 2:1.

Miejsca 5-8: Rosja – Serbia 3:0; Szwajcaria – Słowenia 3:0.

O 7. miejsce: Serbia – Słowenia 1:1.

O 5. miejsce: Rosja – Szwajcaria 2:0.

O 3. miejsce: Hiszpania – Rumunia 2:1.

O 1. miejsce: Ukraina – Polska 2:1.

Copa del Sol

Chłopcy przepustkę do zmagań w Murcji wywalczyli w Belgii. W miejscowości Huy uplasowali się na drugiej pozycji. W Hiszpanii przegrali z najwyżej rozstawionymi Rosjanami 0:3.

POLSKA – ROSJA 0:3

Nikołaj Vylegzhanin – Tomasz Dudek 6:3, 6:2; Alen Avidzba – Daniel Michalski 6:3, 6:1; Vylegzhanin/Aleksiej Zakharov – Wojciech Marek/Michalski 4:6, 7:6 (6), 10:4.

POLSKA – SZWECJA 3:0

Dudek – Anton Ornberg 6:1, 6:2; Michalski – Johan Garpered 6:1, 6:4; Dudek/Michalski – Garpered/Erik Grevelius 7:5, 6:7 (16), 10:8.

POLSKA – CZECHY 1:2

Marek – Ondrej Styler 6:4, 7:6 (4); Dudek – Evzen Holis 4:6, 0:6; Dudek/Michalski – Holis/Styler 6:4, 3:6, 5:7.

Ćwierćfinały: Rosja – Polska 3:0; Hiszpania – Szwecja 3:0; Portugalia – Czechy 2:1; Niemcy – Izrael 2:1.

Półfinały: Rosja – Hiszpania 2:1; Niemcy – Portugalia 3:0.

Miejsca 5-8: Polska – Szwecja 3:0; Czechy – Izrael 2:1.

O 7. miejsce: Szwecja – Izrael 3:0.

O 5. miejsce: Czechy – Polska 2:1.

O 3. miejsce: Portugalia – Hiszpania 2:0.

O 1. miejsce: Niemcy – Rosja 2:1.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności