Polski Tenis

WYNIKI

BJK CUP: Fręch/Kawa – Meligeni Rodrigues Alves/Stefani 1:6, 6:2, 6:4; Meligeni Rodrigues Alves - Kawa 6:3, 7:5; Fręch - Pigossi 4:6, 6:3, 7:6 (4); Svitolina - Naito 6:2, 4:6, 7:6 (3); L. Kichenok/N. Kichenok - Akita/Sato 6:2, 7:6 (2); Sevastova - Raina 6:0, 7:6 (4); Bhosale/Desai - Spaka/Vismane 6:4, 5:7, 10:2; L. Fernandez - Stojanovic 3:6, 6:3, 6:4; Marino/Zhao - Jorovic/Krunic 6:7 (4), 6:3, 10:0; Zacarias - Watson 6:3, 7:6 (1); Boulter - Olmos 6:4, 6:1; Ruse - Paolini 1:6, 6:3, 6:4; Cocciaretto - Buzarnescu 7:5, 7:6 (5); Xiyu Wang - Pattinama Kerkhove 6:3, 5:7, 6:4; Rus - Xinyu Wang 6:4, 4:3 i krecz Chinki; Rus/Schuurs - Xu/Zhang 6:1, 6:4; Rybakina - Podoroska 6:4, 6:4; MONTE CARLO ATP 1000: Rublev - Ruud 6:3, 7:5; S. Tsitsipas - Evans 6:2, 6:1.

European Summer Cups – finały – srebro Polek

przez maka

W Loano i Murcji polskie zespoły młodzików (do lat 14) walczą w finałach European Summer Cups 2014.

Europa Cup

Dziewczęta awans uzyskały, dzięki wygranej we francuskim Saint Valery en Caux. We Włoszech podopieczne Lecha Sidora pokonały Szwajcarki 3:0 i Rumunki 2:1. W meczu o złoto przegrały z Ukrainkami.

POLSKA – SZWAJCARIA 3:0

Wiktoria Rutkowska – Leonie Kung 3:6, 6:2, 6:3; Anna Hertel – Simona Waltert 6:2, 2:6, 6:3; Hertel/Rutkowska – Kung/Waltert 4:6, 6:3, 7:6 (4).

POLSKA – RUMUNIA 2:1

Rutkowska – Andreea Prisacariu 4:6, 6:1, 3:6; I. Świątek – Selma Stefania Cadar 6:1, 6:1; Hertel/Rutkowska – Cadar/Mihaela Lorena Marculescu 6:1, 7:6 (3).

POLSKA – UKRAINA 1:2

I. Świątek – Katarina Zavatska 6:3, 7:5; Hertel – Dayana Yastremska 4:6, 0:6; Hertel/Rutkowska – Elizaveta Domukhovska/Yastremska 6:4, 7:6 (6).

Ćwierćfinały : Ukraina – Rosja 2:1; Hiszpania – Serbia 2:1; Rumunia – Słowenia 3:0; Polska – Szwajcaria 3:0.

Półfinały: Polska – Rumunia 2:1; Ukraina – Hiszpania 2:1.

Miejsca 5-8: Rosja – Serbia 3:0; Szwajcaria – Słowenia 3:0.

O 7. miejsce: Serbia – Słowenia 1:1.

O 5. miejsce: Rosja – Szwajcaria 2:0.

O 3. miejsce: Hiszpania – Rumunia 2:1.

O 1. miejsce: Ukraina – Polska 2:1.

Copa del Sol

Chłopcy przepustkę do zmagań w Murcji wywalczyli w Belgii. W miejscowości Huy uplasowali się na drugiej pozycji. W Hiszpanii przegrali z najwyżej rozstawionymi Rosjanami 0:3.

POLSKA – ROSJA 0:3

Nikołaj Vylegzhanin – Tomasz Dudek 6:3, 6:2; Alen Avidzba – Daniel Michalski 6:3, 6:1; Vylegzhanin/Aleksiej Zakharov – Wojciech Marek/Michalski 4:6, 7:6 (6), 10:4.

POLSKA – SZWECJA 3:0

Dudek – Anton Ornberg 6:1, 6:2; Michalski – Johan Garpered 6:1, 6:4; Dudek/Michalski – Garpered/Erik Grevelius 7:5, 6:7 (16), 10:8.

POLSKA – CZECHY 1:2

Marek – Ondrej Styler 6:4, 7:6 (4); Dudek – Evzen Holis 4:6, 0:6; Dudek/Michalski – Holis/Styler 6:4, 3:6, 5:7.

Ćwierćfinały: Rosja – Polska 3:0; Hiszpania – Szwecja 3:0; Portugalia – Czechy 2:1; Niemcy – Izrael 2:1.

Półfinały: Rosja – Hiszpania 2:1; Niemcy – Portugalia 3:0.

Miejsca 5-8: Polska – Szwecja 3:0; Czechy – Izrael 2:1.

O 7. miejsce: Szwecja – Izrael 3:0.

O 5. miejsce: Czechy – Polska 2:1.

O 3. miejsce: Portugalia – Hiszpania 2:0.

O 1. miejsce: Niemcy – Rosja 2:1.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności