Polski Tenis

WYNIKI

FUDŻAJRA: Golubic - Snigur 7:5, 6:1; Tauson - Nara 2:3 i krecz Japonki; STAMBUŁ: Bonzi - Hoang 6:7 (5), 6:1, 7:5; Rinderknech - Huesler 7:5, 6:3; Safwat - Soeda walkower.

Fed Cup na świecie

przez maka

W Rzymie i Birmingham odbędą się półfinały Grupy Światowej Pucharu Federacji. Rozegrane zostaną także mecze na innych poziomach rozgrywek.

Duże szanse na awans do finału mają Włoszki i Rosjanki. W zespole z Italii zagra m.in. Flavia Pennetta (na zdjęciu).

Półfinały Grupy Światowej

WŁOCHY – CZECHY 2:0, Rzym – kort ziemny

Sobota: Pennetta – Hradecka 6:4, 7:5; Schiavone – Safarova 6:0, 6:2; niedziela: Pennetta – Safarova, Schiavone – Hradecka; Errani/Vinci – Kvitova/Peschke.

USA – ROSJA 2:0, Birmingham – kort twardy w hali

Sobota: Oudin – Kudryavtseva 6:3, 6;3; Mattek-Sands – Dementieva 4:6, 3:6; niedziela: Oudin – Dementieva, Mattek-Sands – Kudryavtseva, Huber/Mattek-Sands – Dementieva/Makarova.

Baraże o Grupę Światową

BELGIA – ESTONIA 2:0, Hasselt – kort ziemny w hali

Sobota: Clijsters – Ani 6:4, 6:2, Wickmayer – Kanepi 6:2, 4:6, 6:1; niedziela: Clijsters – Kanepi; Wickmayer – Ani; Flipkens/Henin – Ani/Kanepi.

UKRAINA – AUSTRALIA 0:2, Charków – kort ziemny w hali

Sobota: A. Bondarenko – Rodionova 6:0, 3:6, 5:7; Koryttseva – Stosur 3:6, 0:6; niedziela: A. Bondarenko – Stosur, Koryttseva – Rodionova, L. Kichenko/N. Kichenok – Stosur/Stubbs.

NIEMCY – FRANCJA 1:1, Frankfurt – kort ziemny

Sobota: Petković – Parmentier 6:3, 6:2, Malek – Rezai 6:2, 3:6, 0:6; niedziela: Petković – Rezai, Malek – Parmentier, Barrois/Goerges – Coin/Cornet.

SERBIA – SŁOWACJA 1:1, Belgrad – kort ziemny w hali

Sobota: Janković – Rybarikova 7:6, 6:3, Jovanovski – Hantuchova 2:6, 2:6; niedziela: Janković – Hantuchova, Jovanovski – Rybarikova, Janković/Jovanović – Hantuchova/Rybarikova.

Baraże o Grupę Światową II

KANADA – ARGENTYNA 2:0, Montreal – carpet w hali

Sobota: Wozniak – Ormaechea 6:4, 6:2, Tetreault – Cravero 6:4, 6:3; niedziela: Wozniak – Cravero, Tetreault – Ormaechea, Fichman/Pelletier – Bosio/Salut.

SŁOWENIA – JAPONIA 2 :0, Maribor – kort ziemny w hali

Sobota: Srebotnik – Date-Krumm 7;5, 6:1, Hercog – Morita 3:6, 6:1, 6:3; niedziela: Hercog – Date-Krumm, Srebotnik – Morita, Hercog/Srebotnik – Fujiwara/Sema.

SZWECJA – CHINY, Helsingborg – kort twardy w hali

Niedziela: Larsson – Peng, Arvidsson – Zhang; poniedziałek: Arvidsson – Peng, Larsson – Zhang; Arvidsson/Larsson – Peng/Zhang.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności