Polski Tenis

WYNIKI

BAD HOMBURG WTA 250: Kvitova - Piter 4:6, 6:1, 6:4; Pegula - Hesse 6:1, 6:2; Cornet - Rus 6:3, 2:6, 6:1; Blinkova - Tauson 7:6 (4), 4:6, 6:2; Sorribes Tormo - Trevisan 6:4, 3:6, 6:2; Siegemund - Bhatia 2:6, 7:6 (2), 6:1; Ann Li - Zaja 6:0, 6:4; Dzalamidze/Kania-Choduń - Peterson/Sorribes Tormo 6:3, 6:3; MAJORKA ATP 250: Moutet - L. Harris 6:4, 6:2; Ruud - G. Simon 6:4, 7:6 (4); Travaglia - Pella 7:5, 7:6 (4); L. Klein - Lajovic 6:4, 7:6 (2); Sandgren - Munar 7:6 (3), 7:5; Khachanov - Pouille 7:6 (7), 3:6, 6:4.

Fed Cup – Puchar Federacji na świecie

przez maka

Tenisistki czołowych drużyn świata rywalizują w Grupie Światowej.

O finał walczyły Rosjanki z Serbkami i Czeszki z Włoszkami. Jako pierwsze awans wywalczyły Czeszki. Zagrają o tytuł z Serbkami.

PÓŁFINAŁY GRUPY ŚWIATOWEJ

Rosja – Serbia 2:3 (Pavlyuchenkova – Jankovic 4:6, 3:6; Kuznetsova – Ivanovic 6:2, 2:6, 6:4; Pavlyuchenkova – Ivanovic 6:3, 0:6, 3:6; Kuznetsova – Jankovic 1:6, 4:6; Pavlyuchenkova/Vesnina – Jovanovski/Krunic 6:4, 6:0).

Czechy – Włochy 4:1 (Safarova – Schiavone 7:6 (3), 6:1; Kvitova – Errani 6:4, 6:3; Kvitova – Schiavone 6:4, 7:6 (4); Hlavackova – Errani 6:2, 2:6, 2:6; Hlavackova/Hradecka – Errani/Pennetta 5:6 i krecz Włoszek).

BARAŻE O GRUPĘ ŚWIATOWĄ

Ukraina – USA 0:5 (Tsurenko – McHale 1:6, 6:4, 3:6; Svitolina – S. Williams 2:6, 1:6; Tsurenko – S. Williams 3:6, 4:6; Svitolina – McHale 5:7,3:6; L. Kichenok/N. Kichenok – Huber/Stephens 4:6, 1:6).

Hiszpania – Słowacja 2:3 (Dominguez Lino – Cibulkova 3:6, 0:6; Soler-Espinosa – Hantuchova 7:6 (5), 6:4; Soler-Espinosa – Cibulkova 4:6, 4:6; Dominguez Lino – Hantuchova 6:0, 6:7 (4), 4:6; Llagostera Vives/Parra Santonja – Rybarikova/Schmiedlova 6:0, 6:7 (7), 6:3).

Japonia – Belgia 4:1 (Morita – Van Uytvanck 6:4, 6:4; Date-Krumm – Hendler 6:1, 6:4; Morita – Hendler 7:5, 6:2; Nara – Van Uytvanck 6:7 (2), 0:6; Date-Krumm/Fujiwara – Bonaventure/Van Uytvanck 6:2, 6:4).

Niemcy – Australia 2:3 (Kerber – Stosur 6:7 (1), 4:6; Goerges – Gajdosova 4:6, 4:6; Petkovic – Stosur 4:6, 1:6; Kerber – Rogowska 6:3, 6:3; Goerges/Petkovic – Dellacqua/Gajdosova 6:3, 6:4).

GRUPA ŚWIATOWA II

Francja – Słowenia 5:0 (Razzano – Rampre 2:6, 6:4, 6:4; Parmentier – Kolar 6:2, 6:3; Parmentier – Rampre 6:4, 3:6, 8:6; Foretz Gacon- Kolar 7:6 (6), 7:6 (1); Foretz-Gacon/Mladenovic – Rampre/Srebotnik 6:3, 6:4).

Szwajcaria – Białoruś 4:1 (Bacszinszky – Govortsova 4:6, 4:6; Voegele – Sasnovich 6:0, 5:7, 6:3; Voegele – Govortsova 6:1, 6:1; Bacszinszky – Sasnovich 6:2, 3:6, 6:1; Bencic/Sadikovic – Lebesheva/Sasnovich 6:7 (5), 7:6 (7), 7:5).

Szwecja – Wielka Brytania 4:1 (J. Larsson – Baltacha 6:1, 7:5; Arvidsson – Keothavong 6:1, 6:4; Arvidsson – Robson 6:4, 1:6, 6:3; J. Larsson – Keothavong 7:6 (6), 3:6, 6:4; Allgurin/Melander – Baltacha/Watson 6:7 (3), 1:6).

Argentyna – Chiny 3:0 (Ormaechea – Zhou 6:2, 6:2; Molinero – Q. Wang 6:3, 6:4; Ormaechea – Q. Wang 6:4, 6:2; Molinero – Zhou 6:7 (1), …).

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności