Polski Tenis

WYNIKI

ROLAND GARROS: Krejcikova/Siniakova - Mattek-Sands/Świątek 6:4, 6:2; Krejcikova - Pavlyuchenkova 6:1, 2:6, 6:4; Djokovic - S. Tsitsipas 6:7 (6), 2:6, 6:3, 6:2, 6:4; Herbert/Mahut - Bublik/Golubev 4:6, 7:6 (1), 6:4; NOTTINGHM WTA 250: Konta - S. Zhang 6:2, 6:1; L. Kichenok/Ninomiya - Dolehide/Sanders 6:4, 6:7 (3), 10:8; STUTTGART ATP 250: Cilic - Auger-Aliassime 7:6 (2), 6:3; Demoliner/S. Gonzalez - Behar/Escobar 4:6, 6:3, 10:8.

Ferie 2013 – wczasy narciarskie z TENISKI

przez maka

Zaplanuj już dziś ferie czy wczasy narciarskie. Skorzystaj z promocji Teniski i portalu Polski Tenis.

W kadrze Teniski jest m.in. Piotr Marek, olimpijczyk w narciarstwie alpejskim z Nagano i Salt Lake City.

W styczniu i lutym wraz z Teniski można się do Włoch (tam gdzie odbyły się igrzyska olimpijskie w Turynie) i na Słowację (Ski Oravska Lesna).

Zasady

a) wejdż na stronę www.teniski.pl
b) kliknij Lubię to!
c) dla każdej osoby, która do 20 pażdziernika na stronie www.teniski wykupi wczasy: Słowacja – Ski Oravska Lesna lub Włochy – Vialattea/Sestriere – Cesana Torinese przyznane zostaną vouchery upoważniające do 100% zniżki na regulaminowe nagrody.
d) liczba voucherów ograniczona jest do 40 pierwszych osób, które wykupią wczasy.

Nagrody

Nagrodami w Promocji są voucher na serwis nart: ostrzenie, smarowanie, przygotowanie wiązań oraz skipass dla jednego członka rodziny gratis.

Osoba, która do 22 pażdziernika na stronie www.teniski.pl wykupi wczasy narciarskie Słowacja – Ski Oravska Lesna otrzyma nagrodę 2 skipassy gratis.

Osoba, która do dnia 22 pażdziernika na stronie WWW.teniski.pl wykupi wczasy Włochy – Vialattea/Sestriere – Cesana Torinese w podanym terminie wczasów, otrzyma vouchery uprawniające do 100% zniżki na serwis narciarski dla dwóch osób. Zniżka przewidziana jest dla dwóch członków rodziny (2 osób), która wykupi wczasy.

Jak przystąpić?

Przystąpienie do udziału w Promocji polega na złożeniu oświadczenia o poparciu strony znajdującej się pod adresem www.teniski.pl poprzez kliknięcie oznaczenia „I like”/„Lubię to”, znajdującego się na stronie.

Drugim warunkiem jest umieszczenie kodu promocyjnego „B001” na druku zamówienia wczasów, który znajduje się na stronie: www.teniski.pl/strona/zamow_wczasy i przesłanie go na podany na druku adres poczty e-mail.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności