MIAMI: D. Collins - Alexandrova 6:3, 6:2; Rybakina - Azarenka 6:4, 0:6, 7:6 (2); Dimitrov - Alcaraz 6:2, 6:4; A. Zverev - Marozsan 6:3, 7:5; Medvedev - Jarry 6:2, 7:6 (7); Sinner - Machac 6:4, 6:2.

"Frytka" i "Matka" nie zagrają w półfinale

Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski przegrali mecz ćwierćfinałowy turnieju w Doha z Jewgienijem Korolevem (Rosja) i Sergiejem Stakhovskim (Ukraina) 7:6, 2:6, 8:10.

Pierwszy set to cztery przełamania, każdy z debli tracił serwis dwukrotnie. Stan seta 6:6, trwa tie-break, 6:6, 8:6. Polacy wygrywają pierwszego seta 7:6.

Drugi set rozpoczął się stratą podania przez Mariusza i Marcina. Rywale prowadzą 2:0. W czwartym secie podwójny błąd serwisowy Stakhovskiego i break point, wykorzystany przez Polaków, straty odrobione, 2:2. Kolejne przełamania w piątym i siódmym gemie i debel słowacko-czeski prowadzi 5:2. Drugi set kończy sie porażką „Frytki” i „Matki” 2:6.

Wszystko rozstrzygnie się w super tie-breaku. 5:5, 5:7 przegrywają Polacy, 6:8,8:8, 8:9 i piłka meczowa. Zwycięstwo Stakhovskiego i Koroleva 10:8.