Polski Tenis

WYNIKI

FUDŻAJRA: Chwalińska - Ma 6:1, 6:1; Golubic - Bolkvadze 6:0, 6:4; Buyukakcay - Yuan 6:1, 6:2; STAMBUŁ: Huesler - Istomin 2:6, 6:2, 6:4; Kovalik - Taberner 7:6 (4), 6:0.

"Frytka" i "Matka" przegrali w ćwierćfinale

przez maka

Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski przegrali w Rotterdamie potyczkę ćwierćfinałową z Julianem Knowle i Robertem Lindstedtem 3:6, 6:4, 8:10.

Biało-czerwoni przegrali pierwszego seta 3:6. Na początku spotkania obydwa teamy miały okazje do przełamania rywali przy podaniach Knowle i „Frytki”, ale ich nie wykorzystały. W piątym gemie „Matka” asami obronił dwa breakpointy, ale przy trzecim popełnił podwójny błąd serwisowy. Marcin stracił podanie także w dziewiątym gemie.

W drugim secie Polacy prowadzili 3:1. Uzyskali breaka w trzecim gemie, ale przeciwnicy odrobili straty kilka minut póżniej. W siódmym gemie Mariusz i Marcin znów przełamali Juliana i Roberta. Wygrali seta 6:4, mimo że przy serwisie „Matki” rywale mieli trzy okazje na doprowadzenie do stanu 5:5.

O awansie któregoś z duetów zadecydowal mistrzowski tie-break. Polacy przegrywali 1:2, 3:5, 5:7, ale wyszli na prowadzenie 8:7. Niestety, ostatnie trzy piłki wygrali Austriak i Szwed i to oni zagrają w półfinale.

…………………………………….

35-letni Austriak to bardzo doświadczony deblista. Wygrał w karierze 13 turniejów, w tym wielkoszlemowy US Open w 2007 roku (z Simonem Aspelinem).

Ponadto był w 14 finałach, m.in. w Wimbledonie 2004 (z Nenadem Zimonjiciem) i Masters 2007 (z Aspelinem).

Lindstedt ma 32 lata. Szwed jest triumfatorem 6 zawodowych imprez i finalistą 6 turniejów.

Wyniki na żywo:
http://www.atpworldtour.com/Scores/Tournament-Draws.aspx

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności