Polski Tenis

WYNIKI

GDYNIA WTA 250: Zanevska - Parrizas Diaz 6:3, 6:2; Kucova - Gorgodze 6:7 (4), 7:6 (7), 7:6 (3); Korpatsch - Bondar 7:5, 6:3; PALERMO WTA 250: Dodin - Cristian 6:7 (6), 6:3, 6:4; GSTAAD ATP 250: Gaston - Garin 6:4, 1:6, 7:6 (11); Djere - Rinderknech 6:4, 6:7 (5), 6:4; Kopriva - M. Ymer 6:1, 6:0; Ruud - Paire 6:2, 5:7, 6:3; Walków/Zieliński - Paul/Riedi 4:6, 7:6 (3), 10:2; UMAG ATP 250: Gasquet - Dzumhur 6:3, 7:6 (7); Altmaier - Lajovic 6:2, 6:4; Ramos-Vinolas - Travaglia 6:2, 6:1; LOS CABOS ATP 250: Norrie - Escobedo 6:1, 6:1; Fritz - S. Johnson 6:4, 6:4; Isner - Bolt 6:3, 6:4; Nakashima - Thompson 6:3, 4:6, 7:6 (4).

Futuresy ITF – pojechali po punkty

przez maka

Biało-czerwoni grają w futuresach ITF w Europie.

Bol

Na wyspie Brac w Chorwacji drugi tydzień przebywają Zuzanna Maciejewska i Paulina Czarnik. W Lux Sport Open (korty ziemne, 10 tys. $) w Bol ponownie grają w turnieju głównym.

Maciejewska pokonała Norweżkę Andreę Raaholdt 6:3, 4:1 i krecz rywalki, ale przegrała z Chorwatką Teną Lukas 6:7 (2), 3:6. Czarnik uległa Argentynce Nadii Podorosce 5:7, 1:6.

W deblu biało-czerwone wygrały z Brytyjką Jazzamay Dew i Australijką Chantelle Rigozzi 4:6, 6:0, 10:8, ale przegrały z Czeszkami Lenką Kuncikovą i Karoliną Stuchlą 6:0, 2:6, 5:10.

Banja Luka

Kasandra Kozub wygrała z Bośniaczką Mariją Jovicic 6:2, 7:5 w kwalifikacjach w Banja Luce (korty ziemne, 10 tys. $). W potyczce o awans uległa Australijce Stefani Stojic 6:2, 4:6, 0:6.

Village Petrovske

Igor Galiga po raz kolejny próbował swoich sił w eliminacjach zmagań na Ukrainie (korty twarde, 10 tys. $). W Babolat Cup przegrał z Ukraińcem Dmytro Vyshyvanyukiem 0:6, 4:6.

Martos

Leszek Mirecki kontynuuje starty w Hiszpanii. W kwalifikacjach w Martos (korty twarde, 10 tys. $) wygrał z Rosjaninem Olegiem Kossovem 6:1, 6:3, ale przegrał z najwyżej rozstawionym Portugalczykiem Nuno Deusem 4:6, 3:6.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności