Polski Tenis

WYNIKI

ANDREZIEUX-BOUTHEON: U. Radwańska - Pattinama Kerkhove 7:6 (3), 2:6, 6:4; Dodin - Bandecchi 6:3, 6:3; Tauson - Jacquemot 6:4, 7:6 (0); Sramkova - Di Giuseppe 6:4, 6:4; Voegele - D. Marcinkevica 6:4, 5:7, 6:2; Bucsa - Djoubri 6:3, 6:1; Martincova - Di Sarra 5:7, 6:4, 6:0; Friedsam - De Vroome 6:3, 5:7, 6:2; Tan - Desperrier 6:3, 6:1; Paar - Buyukakcay 6:3, 6:4; Kania-Chodu/Zavatska - Hesse/Zimmermann 6:0, 6:3; QUIMPER: Nakashima - Gaio 6:2, 6:1; Horansky - Pouille 6:4, 5:7, 6:4; Rinderknech - Cornut-Chauvinc 7:5, 7:6 (4); Marterer - Ofner 5:7, 6:4, 7:6 (6); Bonzi - Huesler 6:3, 6:7 (2), 7:6 (5).

Gawron gromi przeciwników

przez maka

Marcin Gawron awansował do ćwierćfinału futuresa w Piestanach.

Polak rozbił Czechów Pavla Vanisa 6:0, 6:0 i Tomasa Rohana 6:1, 6:1. Obydwaj rywale nie są notowani w rankingu ATP.

W ćwierćfinale zagra z 16-letnim Słowakiem Adrianem Partlem.

Błażej Koniusz przegrał z kwalifikantem, Słowakiem, Norbertem Gombosem (770) 4:6, 1:6.

Do turnieju głównego z eliminacji awansował Marek Mrozek. Nie sprostał jednak 22-letniemu Słowakowi Michalowi Pazickiemy (742) 1:6, 1:6. Wyjedzie więc z Piestan bez punktów.

Wyniki

Pierwsza runda: (1) Reynet – Klempa 6:3, 6:2; Maiga – Stancik 6:2, 2:6, 6:1; Majsajdr – And. Bedene 4:6, 6:3, 6:3; (7) Inzerillo – Horecny 6:4, 6:0; (3) Gawron – Vanis 6:0, 6:0; Rohan – Petrone 6:4, 6:1; Urzua-Rivera – Prikryl 6:4, 3:6, 6:4; Partl – (5) Sikora 7:6, 7:6; Gombos – (6) Koniusz 6:4, 6:1; Kosec – Danis 5:7, 6:0, 6:2; Horny – Garanganga 3:6, 7:6, 7:6; (4) Linzer – Michnev 6:2, 6:0; (8) Pazicky – Mrozek 6:1, 6:1; Michalicka – Kesthely 6:3, 6:2; Sodek – Miklusicak 6:4, 6:3; (2) Jebavy – Kapaś 3:6, 6:3, 6:4.

Druga runda: (1) Reynet – Maiga 7:5, 6:1; (7) Inzerillo – Majsajdr 7:6, 7:6; (3) Gawron – Rohan 6:1, 6:1; Partl – Urzua-Rivera 7:5, 6:3; Gombos – Kosec 5:7, 6:3, 6:3; (4) Linzer – Horny 6:3, 4:1 i krecz Słowaka; Michalicka – (8) Pazicky 2:6, 6:4, 7:6; Sodek – (2) Jebavy 7:6, 4:6, 7:5.

Błażej i Andriej wystartowali w turnieju gry podwójnej, zostali rozstawieni z 1. W pierwszym spotkaniu pokonali Słowaków Gombosa i Filipa Havaja 6:3, 6:4.

W ćwierćfinale biało-czerwoni przegrali z Czechami Lubomirem Majsajdrem i Lukasem Vojtechovskym 1:6, 0:6.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności