Polski Tenis

WYNIKI

ROLAND GARROS: Linette - Jabeur 3:6, 7:6 (4), 7:5; Kanepi - Muguruza 2:6, 6:3, 6:4; Teichmann - Pera 6:2, 6:1; Sasnovich - Xinyu Wang 6:4, 6:1; Siniakova - Martic 6:4, 7:6 (6); Muchova - Monnet 6:3, 6:3; Stephens - Niemeier 5:7, 6:4, 6:2; Haddad Maia - Bucsa 6:3, 1:6, 6:2; Osorio - H. Tan 6:4, 6:3; Cirstea - T. Maria 6:3, 6:3; H. Dellien - Thiem 6:3, 6:2, 6:4; Dimitrov - Giron 6:1, 6:1, 6:1; Coric - Taberner 3:6, 6:2, 6:3, 6:1; Munar - Altmaier 6:1, 6:3, 4:6, 6:3; Bedene - O'Connell 6:2, 6:4, 6:7 (5), 6:1; Van de Zandschulp - Kotov 6:3, 3:6, 6:3, 6:2; P. Cuevas - Brooksby 6:2, 6:1, 6:2; Schwartzman - Kuznetsov 6:3, 1:6, 6:4, 6:2; Barrere - Daniel 3:6, 6:2, 0:6, 6:3, 6:4; Isner - Halys 7:6 (3), 4:6, 7:6 (1), 7:6 (6); Auger-Aliassime - Varillas 2:6, 2:6, 6:1, 6:3, 6:3.

Gimcheon ITF – Przysiężny odpadł w półfinale

Michał Przysiężny kontynuował starty w Korei Południowej.

Polak (466 w rankingu ATP) – po zwycięstwie w Changwon – przeniósł się do Gimcheon (korty twarde, 15 tys. $).

W Gimcheon Mens Futures Tennis Michał jest rozstawiony z ósemką. Wygrał z kwalifikantem z Korei Jae-Won Choiem (1629) 6:1, 6:2.

Pokonał także Koreańczyka Jae-Min Seola (br) 7:6 (2), 6:4 i Chińczyka Mao-Xin Gonga (479) 6:4, 6:3.

W 1/2 finału przegrał z Amerykaninem Michaelem McClunem (452) 5:7, 6:4, 3:6. Przed tygodniem w Changwon był lepszy od zawodnika z USA (7:5, 6:2).

W Korei Ołówek zdobył 38 punktów (3+27+8).

Wyniki

Pierwsza runda: (1) Y-K Lim – Ch-E Kim 6:4, 6:7 (5), 6:3; Jeong – Chung 6:3, 6:2; O-H Kwon – Roshan 6:4, 6:4; (7) McClune – Cho 6:4, 6:1; Oh – (4) Look 7:6 (2), 6:2; Gong – D. Yoo 1:0 i krecz Koreańczyka; Seol – D-H. Lee 6:3, 4:6, 6:1; (8) Przysiężny – Choi 6:1, 6:2; (6) Di Wu – Bangoura 6:2, 6:3; Barton – Jun 3:6, 6:4, 6:4; Huang – H-T Kwon 7:6 (5), 6:2; Noh – (3) Uchiyama 6:7 (3), 6:0, 6:1; (5) Garza – Y-J Kim 6:2, 6:0; Na – Moon 6:2, 6:1; Watanuki – Saito 4:6, 6:1, 6:1; (2) Millman – Nam 6:2, 6:2.

Druga runda: Jeong – Y-K Lim 6:1, 6:3; McClune – O-H Kwon 6:3, 6:4; Gong – Oh 7:5, 2:6, 6:2; Przysiężny – Seol 7:6 (2), 6:4; Di Wu – Barton 6:2, 6:1; Huang – Noh 7:6 (5), 6:3; Na – Garza 6:1, 6:4; Millman – Watanuki 6:1, 6:2.

Ćwierćfinały: McClune – Jeong 7:5, 6:4; Przysiężny – Gong 6:4, 6:3; Di Wu – Huang 6:3, 6:1; Millman – Na 6:4, 5:7, 6:2.

Półfinały: McClune – Przysiężny 7:5, 4:6, 6:3; Di Wu – Millman 6:4, 6:1.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności