Polski Tenis

WYNIKI

WIMBLEDON - eliminacje: Żuk - Rosol 6:3, 6:3; Majchrzak - Maden 6:1, 6:4; Haase - Andreozzi 6:4, 6:4; Gulbis - Popko 6:3, 5:7, 6:4; Tomic - Kavcic 4:6, 6:4, 6:3; Safiullin - Karlovic 6:3, 6:4; EASTBOURNE WTA 500: Świątek - Watson 6:3, 6:7 (4), 7:5; Kasatkina - Zvonareva 7:5, 2:2 i krecz Wiery; Rogers - Bertens 6:1, 7:5; Andreescu - McHale 6:4, 2:6, 6:2; Giorgi - Kar. Pliskova 2:6, 6:2, 6:2; Svitolina - Badosa 4:6, 6:1, 7:6 (1); Rybakina - Dart 6:2, 6:7 (5), 6:4; Ostapenko - Pavlyuchenkova 6:1, 6:3; Sevastova - Kostyuk 6:1, 6:7 (6), 6:4; BAD HOMBURG WTA 250: Azarenka - Hatouka 7:5, 6:0; Blinkova/Rus - Piter/Van der Hoek 6:2, 6:0; MAJORKA ATP 250: Ruud - Sandgren 6:3, 6:4; Medvedev - Moutet 6:4, 6:2; Querrey - Carballes Baena 5:7, 6:4, 7:6 (3); EASTBOURNE ATP 250: Gerasimov - Tsonga 6:3, 6:4; Popyrin - Gombos 4:6, 6:4, 6:1; Millman - Clarke 6:3, 6:2.

Gimcheon ITF – Przysiężny odpadł w półfinale

przez maka

Michał Przysiężny kontynuował starty w Korei Południowej.

Polak (466 w rankingu ATP) – po zwycięstwie w Changwon – przeniósł się do Gimcheon (korty twarde, 15 tys. $).

W Gimcheon Mens Futures Tennis Michał jest rozstawiony z ósemką. Wygrał z kwalifikantem z Korei Jae-Won Choiem (1629) 6:1, 6:2.

Pokonał także Koreańczyka Jae-Min Seola (br) 7:6 (2), 6:4 i Chińczyka Mao-Xin Gonga (479) 6:4, 6:3.

W 1/2 finału przegrał z Amerykaninem Michaelem McClunem (452) 5:7, 6:4, 3:6. Przed tygodniem w Changwon był lepszy od zawodnika z USA (7:5, 6:2).

W Korei Ołówek zdobył 38 punktów (3+27+8).

Wyniki

Pierwsza runda: (1) Y-K Lim – Ch-E Kim 6:4, 6:7 (5), 6:3; Jeong – Chung 6:3, 6:2; O-H Kwon – Roshan 6:4, 6:4; (7) McClune – Cho 6:4, 6:1; Oh – (4) Look 7:6 (2), 6:2; Gong – D. Yoo 1:0 i krecz Koreańczyka; Seol – D-H. Lee 6:3, 4:6, 6:1; (8) Przysiężny – Choi 6:1, 6:2; (6) Di Wu – Bangoura 6:2, 6:3; Barton – Jun 3:6, 6:4, 6:4; Huang – H-T Kwon 7:6 (5), 6:2; Noh – (3) Uchiyama 6:7 (3), 6:0, 6:1; (5) Garza – Y-J Kim 6:2, 6:0; Na – Moon 6:2, 6:1; Watanuki – Saito 4:6, 6:1, 6:1; (2) Millman – Nam 6:2, 6:2.

Druga runda: Jeong – Y-K Lim 6:1, 6:3; McClune – O-H Kwon 6:3, 6:4; Gong – Oh 7:5, 2:6, 6:2; Przysiężny – Seol 7:6 (2), 6:4; Di Wu – Barton 6:2, 6:1; Huang – Noh 7:6 (5), 6:3; Na – Garza 6:1, 6:4; Millman – Watanuki 6:1, 6:2.

Ćwierćfinały: McClune – Jeong 7:5, 6:4; Przysiężny – Gong 6:4, 6:3; Di Wu – Huang 6:3, 6:1; Millman – Na 6:4, 5:7, 6:2.

Półfinały: McClune – Przysiężny 7:5, 4:6, 6:3; Di Wu – Millman 6:4, 6:1.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności