Polski Tenis

WYNIKI

BAD HOMBURG WTA 250: Kvitova - Piter 4:6, 6:1, 6:4; Pegula - Hesse 6:1, 6:2; Cornet - Rus 6:3, 2:6, 6:1; Blinkova - Tauson 7:6 (4), 4:6, 6:2; Sorribes Tormo - Trevisan 6:4, 3:6, 6:2; Siegemund - Bhatia 2:6, 7:6 (2), 6:1; Ann Li - Zaja 6:0, 6:4; Dzalamidze/Kania-Choduń - Peterson/Sorribes Tormo 6:3, 6:3; MAJORKA ATP 250: Moutet - L. Harris 6:4, 6:2; Ruud - G. Simon 6:4, 7:6 (4); Travaglia - Pella 7:5, 7:6 (4); L. Klein - Lajovic 6:4, 7:6 (2); Sandgren - Munar 7:6 (3), 7:5; Khachanov - Pouille 7:6 (7), 3:6, 6:4.

Guangzhou WTA – Ula Radwańska pokonała Czink

przez maka

Urszula Radwańska walczy w chińskim Kantonie.

Polka (39 w rankingu WTA) startuje w Guangzhou International Women’s Open. Jest rozstawiona z czwórką.

W pierwszym pojedynku wygrała z Węgierką Melindą Czink (94) 7:6 (1), 6:2. To jest ich czwarta konfrontacja. Obecnie bilans jest remisowy (2:2).

Ula rozpoczęła spotkanie od przełamania podania rywalki (1:0). Nie wykorzystała trzech okazji na podwójnego breaka (2:1).

Melinda odrobiła stratę (2:2). Krakowianka po raz drugi nie utrzymała serwisu (3:5), ale wywalczyła przełamanie powrotne (4:5).

Radwańska obroniła dwie piłki setowe (5:5). W tie-breaku wygrała 7:1.

Czink obroniła dwa breakpointy (1:1). Zmarnowała sześć szans na przełamanie Polski (2:1). Ula uzyskała podwójnego breaka (3:1, 5:1).

Nieskutecznie serwowała na mecz (5:2). Węgierka nie utrzymała podania (6:2). W 1/8 finału w środę około godz. 11 Ula zagra z Mandy Minellą (67).

Wyniki

Pierwsza runda: Chang – (1) Bartoli 4:3 i krecz Francuzki; Hsieh – Bratchikova 7:5, 6:3; S. Zheng – Cohen 7:6 (1), 7:5; M. Johansson – (6) Niculescu 7:5, 6:2; (4) U. Radwańska – Czink 7:6 (1), 6:2; Minella – Parmentier 7:5, 3:6, 6:3; Jovanovsk – Babos 6:1, 6:3; (5) Scheepers – Wang 6:0, 6:3; (8) Cornet – Al. Panova 6:3, 1:1 i krecz Rosjanki; Govortsova – Diyas 7:5, 6:2; Duan – Kumkhum 6:2, 6:1; (3) Cirstea – Hu 6:2, 7:5; (7) Peng – Morita 7:6 (3), 6:0; Luangnam – Gajdosova 6:7 (5), 6:4, 6:2; Robson – Torro-Flor 6:2, 3:1 i krecz Hiszpanki; (2) J. Zheng – Chan 5:3 i krecz Yung-Jan.

Druga runda: Chang – Hsieh; S. Zheng – M. Johansson; U. Radwańska – Minella; Jovanovski – Scheepers; Cornet – Govortsova; Duan – Cirstea; Peng – Luangnam; Robson – J. Zheng.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności