Polski Tenis

WYNIKI

BAD HOMBURG WTA 250: Kvitova - Piter 4:6, 6:1, 6:4; Pegula - Hesse 6:1, 6:2; Cornet - Rus 6:3, 2:6, 6:1; Blinkova - Tauson 7:6 (4), 4:6, 6:2; Sorribes Tormo - Trevisan 6:4, 3:6, 6:2; Siegemund - Bhatia 2:6, 7:6 (2), 6:1; Ann Li - Zaja 6:0, 6:4; Dzalamidze/Kania-Choduń - Peterson/Sorribes Tormo 6:3, 6:3; MAJORKA ATP 250: Moutet - L. Harris 6:4, 6:2; Ruud - G. Simon 6:4, 7:6 (4); Travaglia - Pella 7:5, 7:6 (4); L. Klein - Lajovic 6:4, 7:6 (2); Sandgren - Munar 7:6 (3), 7:5; Khachanov - Pouille 7:6 (7), 3:6, 6:4.

Halowe drużynowe mistrzostwa Polski juniorów

przez maka

W kompleksie Matchpoint odbyły się halowe drużynowe mistrzostwa Polski do lat 18.

W ćwierćfinałowych pojedynkach nie zanotowało niespodzianek. Do strefy medalowej awansowali gracze czterech najwyżej rozstawionych teamów.

W półfinałach Warszawianka (Piotr Łomacki, Jan Zieliński, Marcin Pniewski) wygrała z Grunwaldem Poznań, a SKT Sopot pokonała Centrum Bydgoszcz.

W finale zawodnicy ze stolicy (podopieczni Wojciecha Milewskiego) wygrali z sopocianami. Brązowe medale zdobyli gracze z Poznania.

ĆWIERĆFINAŁY

Warszawianka – Redeco Wrocław 2:1 (Łomacki/J. Zieliński – Rolski/Walków 4:6, 2:6; Łomacki – Walków 6:1, 6:4; J. Zieliński – Rolski 6:2, 3:6, 6:2);

Grunwald Poznań – Matchpoint Wrocław 3:0 (Drzewiecki/Nispoń – Terczyński/Zawisza 6:3, 6:3; Drzewiecki – Zawisza 6:2, 6:4; Nispoń – Dmochowski 6:2, 6:4);

Centrum Bydgoszcz – ATZ Tenispoint Warszawa 2:1 (Kłos/P. Zieliński – Bedra/Nazaruk 6:4, 2:6, 10:7; Kłos – Nazaruk 6:4, 7:5; Lamczyk – Bedra 3:6, 4:6);

SKT Sopot – PKT Pobiedziska 3:0 (Chojnowski/Gajewski – Drass/Szalaty 6:2, 6:4; Gajewski – Szalaty 6:1, 6:1; Szabo – Drass 7:5, 7:5).

O MIEJSCA 5-8

Matchpoint – Redeco 2:1 (Dmochowski/Zawisza – Rolski/Terczyński 4:6, 3:6; Zawisza – Walków 6:3, 6:4; Terczyński – Owczarz 6:3, 7:6 (8);

ATZ Tenispoint – PKT Pobiedziska 2:1 (Bedra/Nazaruk – Drass/Szalaty 6:3, 6:2; Nazaruk – Szalaty 3:6, 2:6; Bedra – Drass 6:0, 6:1).

O SIÓDME MIEJSCE

Redeco – PKT Pobiedziska 3:0 (Owczarz/Rolski – Drass/Szalaty 6:1, 6:0; Walków – Szalaty 6:1, 6:1; Owczarz – Drass 6:1, 5:7, 10:3).

O PIĄTE MIEJSCE

Matchpoint – ATZ Tenispoint 3:0(Dmochowski/Zawisza – Bedra/Nazaruk 6:3, 6:1; Dmochowski – Nazaruk 6:0, 6:0; Terczyński – Bedra 6:4, 6:2).

PÓŁFINAŁY

Warszawianka – Grunwald 3:0 (Łomacki/J. Zieliński – Drzewiecki/Nispoń 7:5, 3:6, 10:2; Łomacki – Drzewiecki 7:6 (4), 6:2; Pniewski – Sobkowiak 6:3, 6:0);

SKT Sopot – Centrum 3:0 (Chojnowski/Gajewski – Kłos/P. Zieliński 6:1, 6:2; Gajewski – Kłos 6:1, 4:6, 6:3; Chojnowski – P. Zieliński 6:1, 6:2).

O TRZECIE MIEJSCE

Grunwald – Centrum 3:0 (Drzewiecki/Nispoń – Kłos/P. Zieliński 6:1, 6:3; Drzewiecki – Kłos 6:4, 6:3; Sobkowiak – P. Zieliński 6:3, 6:0).

FINAŁ

Warszawianka – SKT Sopot 3:0 (Łomacki/J. Zieliński – Chojnowski/Gajewski 6:2, 6:1; Łomacki – Gajewski 7:5, 6:1; J. Zieliński – Chojnowski 7:5, 6:2).

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności