Polski Tenis

WYNIKI

WIMBLEDON - eliminacje: Żuk - Rosol 6:3, 6:3; Majchrzak - Maden 6:1, 6:4; Haase - Andreozzi 6:4, 6:4; Gulbis - Popko 6:3, 5:7, 6:4; Tomic - Kavcic 4:6, 6:4, 6:3; Safiullin - Karlovic 6:3, 6:4; EASTBOURNE WTA 500: Świątek - Watson 6:3, 6:7 (4), 7:5; Kasatkina - Zvonareva 7:5, 2:2 i krecz Wiery; Rogers - Bertens 6:1, 7:5; Andreescu - McHale 6:4, 2:6, 6:2; Giorgi - Kar. Pliskova 2:6, 6:2, 6:2; Svitolina - Badosa 4:6, 6:1, 7:6 (1); Rybakina - Dart 6:2, 6:7 (5), 6:4; Ostapenko - Pavlyuchenkova 6:1, 6:3; Sevastova - Kostyuk 6:1, 6:7 (6), 6:4; BAD HOMBURG WTA 250: Azarenka - Hatouka 7:5, 6:0; Blinkova/Rus - Piter/Van der Hoek 6:2, 6:0; MAJORKA ATP 250: Ruud - Sandgren 6:3, 6:4; Medvedev - Moutet 6:4, 6:2; Querrey - Carballes Baena 5:7, 6:4, 7:6 (3); EASTBOURNE ATP 250: Gerasimov - Tsonga 6:3, 6:4; Popyrin - Gombos 4:6, 6:4, 6:1; Millman - Clarke 6:3, 6:2.

Halowe drużynowe mistrzostwa Polski kadetów w Sopocie

przez maka

W Sopocie rozgrywane były finałowe turnieje halowych drużynowych mistrzostw Polski do lat 16.

W gronie dziewcząt w pojedynku o złoto zawodniczki z Tarnowa (Joanna Zawadzka, Karina Błaś) wygrały z wrocławiankami. Brąz zdobyły tenisistki Warszawianki.

Wśród kadetów mistrzami zostali gracze Warszawianki (Patryk Królik, Mateusz Smolicki, Jan Osiecki). W bardzo zaciętym finale byli skuteczniejsi od reprezentantów AZS Poznań.

ĆWIERĆFINAŁY KADETÓW

AZS Poznań – TKT Tarnów 3:0 (Kaczmarek/Michocki – Kuta/Słowik 7:6, 6:1; Michocki – Słowik 6:2, 6:4; Matuszewski – Kuta 6:1, 6:1);

Górnik Bytom – Promasters Szczecin 3:0 (Krawczyński/Radwan – Bareja/Wożnicki 6:7, 7:5, 10:2; Krawczyński – Wożnicki 6:2, 6:3; Radwan – Bareja 6:4, 6:3);

SKT Sopot – Legia Warszawa 2:1 (A. Kowalski/Walkusz – Lipiński/Żuk 1:6, 1:6; A. Kowalski – Lipiński 6:2, 6:1; Raupuk – Żuk 6:3, 6:3);

Warszawianka – Centrum Bydgoszcz 3:0 (Królik/Smolicki – Bieńkowski/Korczak 6:2, 6:1; Królik – Bieńkowski 6:0, 6:2; Smolicki – Korczak 6:2, 6:3).

O MIEJSCA 5-8 KADETÓW

Promasters – TKT Tarnów 3:0 (Bareja/Wożnicki – Kuta/Słowik 6:2, 3:6, 10:8; Wożnicki – Słowik 6:2, 6:0; Bareja – Kuta 6:4, 6:1);

Legia – Centrum 3:0 (Lipiński/Żuk – Bieńkowski/Korczak 6:3, 6:2; Żuk – Bieńkowski 6:1, 6:0; Pociej – Korczak 6:3, 7:5).

O SIÓDME MIEJSCE KADETÓW

Centrum – TKT Tarnów 2:1 (Bieńkowski/Korczak – Kuta/Słowik 4:6, 3:6; Bieńkowski – Słowik 6:1, 6:0; Korczak – Kuta 6:3, 6:0).

O PIĄTE MIEJSCE KADETÓW

Legia – Promasters 3:0 (Lipiński/Żuk – Bareja/Wożnicki 6:2, 6:1; Lipiński – Wożnicki 2:6, 6:3, 6:1; Żuk – Gorszka 6:0, 6:0).

PÓŁFINAŁY KADETÓW

AZS Poznań – Górnik 3:0 (Kaczmarek/Michocki – Krawczyński/Radwan 6:4, 6:1; Michocki – Krawczyński 6:7 (6), 6:4, 6:2; Matuszewski – Radwan 6:4, 2:6, 7:5).

Warszawianka – SKT Sopot 2:1 (Królik/Smolicki – Raupuk/Walkusz 6:3, 7:6 (5); Królik – A. Kowalski 5:7, 6:2, 6:3; Smolicki – Raupuk 7:6, 3:6, 3:6).

O TRZECIE MIEJSCE KADETÓW

SKT Sopot – Górnik 3:0 (Raupuk/Walkusz – Krawczyński/Radwan 7:5, 6:4; Walkusz – Krawczyński 6:2, 6:4; Raupuk – Radwan 6:4, 6:2).

FINAŁ KADETÓW

Warszawianka – AZS Poznań 2:1 (Królik/Smolicki – Kaczmarek/Michocki 3:6, 1:6; Królik – Michocki 6:4, 5:7, 6:3; Smolicki – Kaczmarek 4:6, 6:4, 6:4).


ĆWIERĆFINAŁY KADETEK

TKT Tarnów – bye;

Warszawianka – SKT Sopot 2:1 (Górczyńska/Zanotto – Szczygielska/Jastrzębska 3:6, 6:4, 10:6; Górczyńska – Szczygielska 6:7 (3), 4:6, Zanotto – Jastrzębska 6:2, 6:2);

ŁKT Łódż – Score Elbląg 3:0 (Robowska/Wiśniewska – Grędzińska/Jankun 6:2, 6:2; Wiśniewska – Jankun 4:6, 7:5, 6:2; Robowska – Grędzińska 7:5, 6:2);

KTA Wrocław – AZS Łódż 2:1 (Kusz/Wysoczańska – Marciniak/Wira 7:5, 6:1; Wysoczańska – Wira 6:1, 6:4; Kusz – Marciniak 2:6, 3:6).

O MIEJSCA 5-7

AZS Łódż – Score 3:0 (Marciniak/Wira – Grędzińska/Jankun 6:4, 6:1; Wira – Jankub 6:1, 6:2; Marciniak – Grędzińska 6:1, 6:3) – Score zajął 7. lokatę.

O PIĄTE MIEJSCE KADETEK

AZS Łódż – SKT Sopot 2:1 (Marciniak/Wira – Jastrzębska/Szczygielska 6:2, 6:3; Wira – Szczygielska 5:7, 2:6; Marciniak – Jaworowska 6:3, 6:1).

PÓŁFINAŁY KADETEK

TKT Tarnów – Warszawianka 3:0 (Błaś/Zawadzka – Górczyńska/Zanotto 7:6 (1), 6:2; Zawadzka – Górczyńska 6:4, 6:3; Błaś – Zanotto 4:3 i krecz Giuli);

KTA Wrocław – ŁKT Łódż 3:0 (Kusz/Wysoczańska – Robowska/Wiśniewska 6:3, 6:3; Wysoczańska – Wiśniewska 6:4, 6:0; Kusz – Robowska 4:6, 6:4, 6:0).

O TRZECIE MIEJSCE KADETEK

Warszawianka – ŁKT Łódż 2:1 (Górczyńska/Zanotto – Robowska/Wiśniewska 6:4, 6:2; Górczyńska – Wiśniewska 6:3, 6:1; Kratiuk – Robowska 2:6, 0:6).

FINAŁ KADETEK

TKT Tarnów – KTA Wrocław 2:1 (Błaś/Zawadzka – Kusz/Wysoczańska 6:3, 6:4; Zawadzka – Wysoczańska 0:6, 4:6; Błaś – Kusz 6:4, 6:1).

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności