Polski Tenis

WYNIKI

GDYNIA WTA 250: Zanevska - Parrizas Diaz 6:3, 6:2; Kucova - Gorgodze 6:7 (4), 7:6 (7), 7:6 (3); Korpatsch - Bondar 7:5, 6:3; PALERMO WTA 250: Dodin - Cristian 6:7 (6), 6:3, 6:4; GSTAAD ATP 250: Gaston - Garin 6:4, 1:6, 7:6 (11); Djere - Rinderknech 6:4, 6:7 (5), 6:4; Kopriva - M. Ymer 6:1, 6:0; Ruud - Paire 6:2, 5:7, 6:3; Walków/Zieliński - Paul/Riedi 4:6, 7:6 (3), 10:2; UMAG ATP 250: Gasquet - Dzumhur 6:3, 7:6 (7); Altmaier - Lajovic 6:2, 6:4; Ramos-Vinolas - Travaglia 6:2, 6:1; LOS CABOS ATP 250: Norrie - Escobedo 6:1, 6:1; Fritz - S. Johnson 6:4, 6:4; Isner - Bolt 6:3, 6:4; Nakashima - Thompson 6:3, 4:6, 7:6 (4).

Halowe drużynowe mistrzostwa Polski kobiet i mężczyzn

przez maka

W Bydgoszczy zakończyły się halowe drużynowe mistrzostwa Polski kobiet i mężczyzn.

Do turnieju kobiet zgłosiły się tylko cztery zespoły. Po tytuł sięgnął AZS Poznań (Sylwia Zagórska, Katarzyna Kawa). W finale wygrał z ŁKT Łódż (Magdalena Fręch, Justyna Pająk, Weronika Halicka).

W zmaganiach mężczyzn o złoto zagrali faworyci. AZS Poznań (Piotr Gadomski, Andriej Kapaś, Maciej Smoła) był lepszy od Górnika Bytom (Grzegorz Panfil, Mateusz Kowalczyk, Igor Bujdo).

KOBIETY

Półfinały: AZS Poznań – Górnik Bytom 3:0 (Kawa/Zagórska – Borgman/Odrzywołek 6:1, 6:0; Zagórska – Borgman 7:6, 6:2; Kawa – Odrzywołek 6:2, 6:2).

ŁKT Łódż – SKT Sopot 2:1 (Fręch/Pająk – M. Lewandowska/Stencel 6:4, 7:5; Fręch – Stencel 6:1, 6:3; Halicka – M. Lewandowska 6:7, 2:6).

O miejsce 3: Górnik – SKT Sopot 2:1 (Borgman – Stencel 6:2, 5:7, 7:5; Odrzywołek – M. Lewandowska 6:1, 6:4; Borgman/Odrzywołek – M. Lewandowska/M. Markowska 0:6, 0:6).

Finał: AZS Poznań – ŁKT Łódż 2:1 (Zagórska – Fręch 6:2, 6:3; Kawa – Halicka 6:1, 6:0; Kawa/Zagórska – Halicka/Pająk 0:6, 0:6).

MĘŻCZYŻNI

Ćwierćfinały: AZS Poznań – AZS Łódż 3:0 (Gadomski/Smoła – Zabrocki/Żurawiecki 6:3, 6:2; Gadomski – Żurawiecki 6:4, 6:2; Kapaś – Zabrocki 6:3, 6:0).

Grunwald Poznań – ZTT Złotoryja 3:0 (Drzewiecki/Nispoń – Czernatowicz/Kon. Mularczyk 7:6, 6:3; Dończyk – Kon. Mularczyk 6:1, 6:3; Drzewiecki – Czernatowicz 6:2, 6:2).

Centrum Bydgoszcz – Victoria Częstochowa 2:1 (Iżycki/Szmyrgała – Duś/Oleksy 5:7, 2:6; Majchrowicz – Oleksy 6:2, 7:6; Szmyrgała – Duś 6:3, 6:1).

Górnik Bytom – Start-Wisła Toruń 3:0 (Bujdo/Kowalczyk – Jędruszczak/Kmita 6:4, 6:2; Panfil – Jędruszczak 6:4, 6:3; Kowalczyk – Kmita 6:4, 6:4).

Miejsca 5-8: AZS Łódż – ZTT Złotoryja 2:1 (Zabrocki/Żurawiecki – Czernatowicz/Kon. Mularczyk 2:6, 6:4, 10:7; Baranowski – Kon. Mularczyk 5:7, 2:6; Żurawiecki – Czernatowicz 6:1, 6:0).

Victoria – Start-Wisła 2:1 (Duś/Oleksy – Jędruszczak/Kmita 2:6, 6:3, 10:8; Oleksy – Jędruszczak 1:6, 2:6; Duś – Kmita 6:0, 6:2).

O miejsce 7: Start-Wisła – ZTT Złotoryja 2:1 (Jędruszczak – Kon. Mularczyk 6:3, 7:5; Kmita – Czernatowicz 6:4, 6:4; Jędruszczak/Kmita – Czernatowicz/Kon. Mularczyk 3:6, 4:6).

O miejsce 5: Victoria – AZS Łódż 2:0 (Oleksy – Baranowski 6:3, 6:4; Duś – Zabrocki 6:4, 3:6, 6:1).

Półfinały: AZS Poznań – Grunwald 3:0 (Gadomski/Smoła – Drzewiecki/Nispoń 6:3, 7:6; Gadomski – Dończyk 6:7, 6:3, 6:4; Kapaś – Nispoń 6:4, 6:4).

Górnik – Centrum 3:0 (Kowalczyk/Panfil – Majchrowicz/Szmyrgała 6:3, 6:4; Panfil – Majchrowicz 6:1, 6:2; Kowalczyk – Szmyrgała 6:3, 6:3).

O miejsce 3: Grunwald – Centrum 2:1 (Dończyk – Majchrowicz 7:5, 4:6, 5:7; Drzewiecki – Szmyrgała 6:3, 6:3; Drzewiecki/Nispoń – Majchrowicz/Szmyrgała 6:3, 6:4).

Finał: AZS Poznań – Górnik 3:0 (Gadomski – Panfil 6:3, 6:3; Kapaś – Kowalczyk 6:4, 6:3; Gadomski/Smoła – Bujdo/Kowalczyk 6:3, 7:6).

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności