Polski Tenis

WYNIKI

STRASBURG WTA 250: Kerber - Linette 6:2, 4:6, 6:4; Pliskova - Zanevska 6:4, 7:6 (6); Juvan - Mertens 7:6 (3), 6:4; Dodin - Golubic 6:3, 6:0; RABAT WTA 250: Bondar - Tomljanovic 5:1 i krecz Australijki; C. Liu - Sharma 6:4, 6:1; Trevisan - Rus 7:6 (4), 6:3; Bronzetti - Parrizas Diaz 6:1, 3:6, 7:6 (5); GENEWA ATP 250: Gasquet - Majchrzak 6:2, 6:4; Opelka - Griekspoor 6:4, 3:6, 6:3; Ruud - Kokkinakis 6:4, 7:6 (3); LYON ATP 250: Molcan - Coria 6:3, 6:2; Rune - Guinard 3:6, 6:3, 6:4; De Minaur - Watanuki 6:4 i krecz Japończyka; Guinard - Mmoh 4:6, 6:4, 7:5.

Halowe drużynowe mistrzostwa Polski skrzatów

W Puszczykowie rozgrywane były halowe drużynowe mistrzostwa Polski skrzatów.

W finałowym pojedynku zawodniczki Advantage Bielsko-Biała (Aleksandra Nadajewska, Maja Chwalińska, Zofia Podbioł) pokonały tenisistki DeSki Warszawa (Stefania Rogozińska-Dzik, Weronika Pociej, Aleksandra Jeleń).

W gronie chłopców Górnik Bytom (Wojciech Marek, Maciej Ziomber) wygrał w finale z PKT Pabianice (Patryk Niełacny, Michał Matuszewski, Szymon Kielan).

SKRZATKI

ĆWIERĆFINAŁY: Advantage Bielsko-Biała – Nafta Zielona Góra 3:0 (Chwalińska/Nadajewska – Kubka/Wybudowska 6:1, 6:4; Chwalińska – Kubka 6:2, 6:0; Podbioł – Wybudowska 6:4, 6:1;

CHTT Chorzów – Lechia Gdańsk 2:1 (Wędrocha/Wożny – Downar/Mattik 3:6, 6:2, 10:8; Wędrocha – Mattik 6:3, 6:4; A. Lewandowska – Downar 6:4, 3:6, 3:10);

AZS Poznań – Legia Warszawa 3:0 (Gołębniak/Sołkiewicz – Futenhendler/Kus 6:0, 6:2; Gołębniak – Futenhendler 6:2, 6:1; Sołkiewicz – Kus 6:0, 6:2);

DeSki Warszawa – Goplania Inowrocław 3:0 (Pociej/Rogozińska-Dzik – Błażejewska/Szczepańska 6:0, 6:0; Rogozińska-Dzik – Błażejewska 6:2, 6:0; Jeleń – Szczepańska 6:3, 6:3).

MIEJSCA 5-8: Nafta – Lechia 3:0 (Kubka/Wybudowska – Downar/Mattik 6:1, 6:3; Kubka – Mattik 6:2, 6:1; Wybudowska – Downar 6:0, 6:3);

Goplania – Legia 3:0 (Błażejewska/Szczepańska – Futerhendler/Kus 6:2, 4:6, 10:8; Błażejewska – Futerhendler 6:1, 6:4; Szczepańska – Kus 6:3, 6:3).

PÓŁFINAŁY: Advantage – CHTT Chorzów 2:1 (Chwalińska/Podbioł – Wędrocha/Wożny 6:1, 6:2; Nadajewska – Wędrocha 3:6, 6:2, 9:11; Chwalińska – A. Lewandowska 6:0, 6:0);

DeSki – AZS Poznań 3:0 (Pociej/Rogozińska-Dzik – Gołębniak/Sołkiewicz 6:4, 6:1; Rogozińska-Dzik – Gołębniak 6:1, 6:4; Pociej – Sołkiewicz 6:2, 6:2).

O 7. MIEJSCE: Lechia – Legia 3:0 (Downar/Mattik – Futerhendler/Kus 6:3, 6:3; Mattik – Futerhendler 6:3, 6:1; Downar – Kus 6:1, 6:0).

O 5. MIEJSCE: Nafta – Goplania 3:0 (Kubka/Wybudowska – Błażejewska/Szczepańska 6:1, 6:0; Kubka – Błażejewska 6:0, 6:1; Wybudowska – Szczepańska 6:4, 6:0).

O 3. MIEJSCE: CHTT Chorzów – AZS Poznań 2:1 (Wędrocha/Wożny – Gołębniak/Sołkiewicz 6:2, 6:2; Wędrocha – Gołębniak 3:6, 6:4, 10:5; A. Lewandowska – Sołkiewicz 3:6, 4:6).

O 1. MIEJSCE: Advantage – DeSki 2:1 (Chwalińska/Nadajewska – Pociej/Rogozińska-Dzik 7:6, 7:6; Chwalińska – Rogozińska-Dzik 2:6, 7:6, 10:4; Podbioł – Pociej 5:7, 1:6).


SKRZATY

ĆWIERĆFINAŁY: Górnik Bytom – DeSki Warszawa 3:0 (Marek/Ziomber – Kaliszewski/Szczęsny 6:1, 6:2; Marek – Kaliszewski 6:1, 6:0; Ziomber – Paszowski 6:3, 6:2);

AZS Poznań – Lechia Gdańsk 2:1 (Piątkowski/Taczała – Dejnarowicz/Kamrowski 6:1, 6:3; Taczała – Dejnarowicz 6:0, 6:2; Zgoła – Kamrowski 6:4, 1:6, 4:10);

PKT Pabianice – KTA Wrocław 3:0 (M. Matuszewski/Niełacny – M. Adamek/Krotowski 6:1, 6:1; Niełacny – M. Adamek 6:4, 7:5; Kielan – Krotowski 6:1, 6:1);

AT Angie Puszczykowo – GAT Gdańsk 3:0 (Konopko/Olech – Kuczyński/Z. Szabo 6:2, 6:0; Olech – Kuczyński 6:0, 6:1; Konopko – Z. Szabo 6:0, 6:1).

MIEJSCA 5-8: DeSki – Lechia 3:0 (Kaliszewski/Szczęsny – Dejnarowicz/Kamrowski 6:4, 6:2; Szczęsny – Dejnarowicz 6:2, 6:4; Frankowski – Kamrowski 6:1, 6:2);

KTA Wrocław – GAT Gdańsk 3:0 (M. Adamek/Krotowski – Kuczyński/Z. Szabo 6:0, 6:1; M. Adamek – Kuczyński 6:2, 6:1; Krotowski – Z. Szabo 7:6, 7:6).

PÓŁFINAŁY: Górnik – AZS Poznań 3:0 (Marek/Ziomber – Piątkowski/Taczała 6:3, 6:0; Marek – Taczała 6:0, 6:1; Ziomber – Piątkowski 6:0, 6:2);

PKT Pabianice – Angie 2:1 (M. Matuszewski/Niełacny – Konopko/Olech 5:7, 3:6; Niełacny – Olech 6:4, 6:2; M. Matuszewski – Konopko 6:1, 6:2).

O 7. MIEJSCE: Lechia – GAT Gdańsk 2:1 (Dejnarowicz/Kamrowski – Kuczyński/Z. Szabo 6:4, 3:6, 7:10; Dejnarowicz – Kuczyński 6:3, 6:2; Kamrowski – Z. Szabo 6:2, 6:2).

O 5. MIEJSCE: DeSki – KTA Wrocław 2:1(Frankowski/Paszkowski – M. Adamek/Krotowski 3:6, 3:6; Kaliszewski – M. Adamek 6:0, 6:0; Szczęsny – Krotowski 6:1, 6:2).

O 3. MIEJSCE: AZS Poznań – Angie 2:1 (Piątkowski/Taczała – Konopko/Olech 7:5, 6:3; Taczała – Olech 6:1, 6:3; Zgoła – Konopko 0:6, 2:6).

O 1. MIEJSCE: Górnik – PKT Pabianice 2:1 (Marek/Ziomber – M. Matuszewski/Niełacny 6:1, 7:5; Marek – Niełacny 6:2, 6:4; Ziomber – M. Matuszewsi 1:6, 2:6).

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności