Polski Tenis

WYNIKI

GDYNIA WTA 250: Zanevska - Parrizas Diaz 6:3, 6:2; Kucova - Gorgodze 6:7 (4), 7:6 (7), 7:6 (3); Korpatsch - Bondar 7:5, 6:3; PALERMO WTA 250: Dodin - Cristian 6:7 (6), 6:3, 6:4; GSTAAD ATP 250: Gaston - Garin 6:4, 1:6, 7:6 (11); Djere - Rinderknech 6:4, 6:7 (5), 6:4; Kopriva - M. Ymer 6:1, 6:0; Ruud - Paire 6:2, 5:7, 6:3; Walków/Zieliński - Paul/Riedi 4:6, 7:6 (3), 10:2; UMAG ATP 250: Gasquet - Dzumhur 6:3, 7:6 (7); Altmaier - Lajovic 6:2, 6:4; Ramos-Vinolas - Travaglia 6:2, 6:1; LOS CABOS ATP 250: Norrie - Escobedo 6:1, 6:1; Fritz - S. Johnson 6:4, 6:4; Isner - Bolt 6:3, 6:4; Nakashima - Thompson 6:3, 4:6, 7:6 (4).

Halowe mistrzostwa Polski kadetów w Sopocie – wyniki

przez maka

W Sopocie rozgrywane były halowe mistrzostwa Polski kadetów (do lat 16).

Najwyżej rozstawieni zostali Wiktoria Kulik i Piotr Śmietana. Reprezentantka łódzkiego MKT z powodu kontuzji wycofała się już w pierwszej rundzie.

Śmietana (Grzegórzecki Kraków) nie zawiódł. W finale pokonał Konrada Fryze (Return Radom). W gronie dziewcząt zwyciężyła młodziczka Wiktoria Rutkowska (AZS Poznań). W decydującym pojedynku wygrała z Dorotą Szczygielską (SKT Sopot).

W zawodach zabrakło m.in. Aleksandry Buchli, Karoliny Silwanowicz, Anny Hertel, Emmy Zakordoniec, Piotra Matuszewskiego czy Kacpra Żuka.

SINGIEL DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: N. Kromolicka – (1) Kulik 3:4 i krecz Wiktorii; Oczachowska – Bogucka 6:1, 6:1; K. Jaśkiewicz – Wardejn 6:0, 6:0; (7) Sosnowska – Pietraszkiewicz 6:0, 6:2; (3) Szczygielska – Kostka 6:1, 6:2; Siłka – Brzeska 6:3, 6:2; Rojek – Górczyńska 0:6, 7:6 (5), 6:2; (6) Tomczyk – K. Skrzypczyńska 6:3, 6:0; (5) Kuczer – Komorowska 6:2, 6:0; Pindelska – Kiryluk 6:1, 6:2; Foryś – Światłoń 6:1, 6:0; (4) Sierzputowska – Kubicz 6:3, 6:2; (8) J. Skrzypczyńska – Ciura 6:0, 6:1; Podlińska – Oczko 6:2, 6:0; Rutkowska – Walczak 6:1, 6:3; (2) Szymczuch – I. Świątek 6:3, 6:4.

Druga runda: Oczachowska – N. Kromolicka 6:1, 7:5; K. Jaśkiewicz – Sosnowska 6:7 (4), 6:2, 7:5; Szczygielska – Siłka 6:1, 6:2; Tomczyk – Rojek 6:3, 6:4; Kuczer – Pindelska 6:1, 2:6, 6:2; Sierzputowska – Foryś 6:1, 6:2; Podlińska – J. Skrzypczyńska 6:2, 6:2; Rutkowska – Szymczuch 6:3, 6:1.

Ćwierćfinały: K. Jaśkiewicz – Oczachowska 7:6 (5), 6:3; Szczygielska – Tomczyk 6:4, 6:0; Sierzputowska – Kuczer 6:2, 6:2; Rutkowska – Podlińska 7:5, 6:4.

Półfinały: Szczygielska – K. Jaśkiewicz 6:2, 6:3; Rutkowska – Sierzputowska 7:6 (4), 7:6 (5).

Finał: Rutkowska – Szczygielska 6:7 (5), 6:4, 6:1.

SINGIEL CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: (1) Śmietana – Raptis 6:0, 6:1; A. Pawlicki – Dworak 6:4, 5:7, 7:5; Jankowiak – Krzeptowski 5:7, 6:3, 7:6 (5); Tadyszak – (6) Pociej 1:6, 6:3, 7:5; (4) Raupuk – Bareja 6:3, 6:3; Grzegorczyk – Skowroński 3:6, 6:3, 7:6 (4); Berszakiewicz – Skonieczny 7:5, 6:1; (7) Radwan – Autuch 6:3, 6:0; Wrzoł – (5) Morawski 6:4, 6:3; Józ. Gieysztor – Filipowski 6:2, 6:2; Lalek – Błaszczyk 6:2, 7:6 (5); (3) Mol – Karczmarczyk 6:0, 6:2; (8) Fryze – Kwiatkowski 6:1, 6:0; Słowik – Miller 6:1, 6:1; Słojewski – Malmon 6:3, 3:6, 6:0; (2) Kozielski – Gałka 7:5, 6:0.

Druga runda: Śmietana – A. Pawlicki 6:2, 6:1; Jankowiak – Tadyszak 6:4, 6:3; Raupuk – Grzegorczyk 6:1, 7:5; Radwan – Berszakiewicz 6:3, 6:1; Wrzoł – Józ. Gieysztor 6:4, 6:0; Mol – Lalek 6:0, 6:1; Fryze – Słowik 7:5, 6:4; Kozielski – Słojewski 6:1, 6:1.

Ćwierćfinały: Śmietana – Jankowiak 6:2, 6:0; Radwan – Raupuk 6:3, 4:6, 6:4; Mol – Wrzoł 6:1, 6:3; Fryze – Kozielski 5:7, 7:5, 6:2.

Półfinały: Śmietana – Radwan 6:4, 6:0; Fryze – Mol 6:4, 6:7 (1), 6:3.

Finał: Śmietana – Fryze 7:5, 6:1.


DEBEL DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: (1) Sierzputowska/Szymczuch – bye; K. Jaśkiewicz/Oczachowska – Pietraszkiewicz/Wardejn 6:3, 6:1; Pindelska/Szczygielska – (4) J. Skrzypczyńska/K. Skrzypczyńska 6:0, 6:0; Podlińska/Rutkowska – Bednarczyk/Bogucka 6:0, 6:0; Rojek/Światłoń – Komorowska/Walczak 6:1, 6:1; (3) Górczyńska/Tomczyk – Ciura/Kromolicka 7:5, 6:3; Kiryluk/Siłka – Jurek/Oczko 7:5, 6:1; (2) Kuczer/Sosnowska – Brzeska/Kubicz 6:4, 6:1.

Ćwierćfinały: Sierzputowska/Szymczuch – K. Jaśkiewicz/Oczachowska 6:2, 3:6, 10:6; Pindelska/Szczygielska – Podlińska/Rutkowska 6:4, 6:2; Rojek/Światłoń – Górczyńska/Tomczyk 6:1, 6:4; Kuczer/Sosnowska – Kiryluk/Siłka 6:1, 6:3.

Półfinały: Pindelska/Szczygielska – Sierzputowska/Szymczuch 6:3, 6:4; Rojek/Światłoń – Kuczer/Sosnowska 2:6, 6:4, 10:6.

Finał: Pindelska/Szczygielska – Rojek/Światłoń 6:2, 6:2.

DEBEL CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: (1) Raupuk/Śmietana – Skonieczny/Słojewski 6:2, 6:1; Fryze/Skowroński – Gałka/Krzeptowski 6:0, 6:1; (4) Radwan/Słowik – Grzegorczyk/Wrzoł 6:3, 6:1; Franko/Lalek – Józ. Gieysztor/Raptis 6:2, 6:4; Czakański/Pociej – Filipowski/Karczmarczyk 7:5, 3:6, 10:6; Jankowiak/A. Pawlicki – (3) Berszakiewicz/Morawski 6:3, 6:4; Bareja/Miller – Błaszczyk/Dworak 6:2, 6:3; (2) Kozielski/Mol – Autuch/Kwiatkowski 6:0, 6:4.

Ćwierćfinały: Raupuk/Śmietana – Fryze/Skowroński 7:6 (4), 6:4; Radwan/Słowik – Franko/Lalek 6:1, 6:4; Jankowiak/A. Pawlicki – Czakański/Pociej 6:3, 6:4; Kozielski/Mol – Berszakiewicz/Morawski 6:4, 6:0.

Półfinały: Radwan/Słowik – Raupuk/Śmietana 5:7, 6:4, 10:7; Kozielski/Mol – Jankowiak/A. Pawlicki 5:7, 6:3, 10:3.

Finał: Radwan/Słowik – Kozielski/Mol 6:1, 6:3.


ELIMINACJE DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: Pietraszkiewicz – Hennig 6:1, 6:0; Oczko – Romanowska 6:0, 6:0; Foryś – Głowińska 6:0, 6:3; Walczak – Maliszewska 6:2, 6:1; K. Jaśkiewicz – Bednarczyk 6:3, 6:1; Pindelska – Kratiuk 6:0, 6:2; I. Świątek – Marut 6:0, 6:2; Kubicz – Jurek 6:0, 6:0.

ELIMINACJE CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: Lesman – J. Piotrowski 6:3, 6:0; Jankowski – Pyrkosz 6:3, 2:6, 7:5.

Druga runda: Józ. Gieysztor – Gryszczuk 6:2, 6:4; Filipowski – Kotwicki 7:6 (3), 6:3; Autuch – Lesman 7:5, 6:2; Lalek – Podczaski 6:3, 6:2; Grzegorczyk – Kimaszewski 6:1, 6:2; Błaszczyk – Jankowski 6:2, 6:1; Dworak – Franko 4:6, 6:4, 6:3; Gałka – Czekański 6:1, 4:6, 6:1.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności