Polski Tenis

WYNIKI

STRASBURG WTA 250: Kerber - Linette 6:2, 4:6, 6:4; Pliskova - Zanevska 6:4, 7:6 (6); Juvan - Mertens 7:6 (3), 6:4; Dodin - Golubic 6:3, 6:0; RABAT WTA 250: Bondar - Tomljanovic 5:1 i krecz Australijki; C. Liu - Sharma 6:4, 6:1; Trevisan - Rus 7:6 (4), 6:3; Bronzetti - Parrizas Diaz 6:1, 3:6, 7:6 (5); GENEWA ATP 250: Gasquet - Majchrzak 6:2, 6:4; Opelka - Griekspoor 6:4, 3:6, 6:3; Ruud - Kokkinakis 6:4, 7:6 (3); LYON ATP 250: Molcan - Coria 6:3, 6:2; Rune - Guinard 3:6, 6:3, 6:4; De Minaur - Watanuki 6:4 i krecz Japończyka; Guinard - Mmoh 4:6, 6:4, 7:5.

Halowe mistrzostwa Polski młodzików – wyniki

W Krakowie odbyły się halowe mistrzostwa Polski młodzików (do lat 14).

W finale singlowym turnieju dziewcząt Wiktoria Kulik (Promasters Szczecin) pokonała klubową koleżankę Darię Kuczer.

Wśród chłopców zwyciężył Kacper Żuk (Legia Warszawa), czołowy młodzik w Europie. W finale wygrał z Konradem Fryze (Return Radom).

W grach podwójnych triumfowali Magdalena Kądzielewska (MKS Szczawno Zdrój) i Zuzanna Wilk (Servis Area Piekary Śląskie) oraz Fryze i Żuk.

Pierwsza runda: (1) Kulik – Zajda 6:0, 6:0; Kądzielewska – Aleksandrowicz 6:2, 6:2; Bednarczyk – Komorowska 7:5, 6:2; Rutkowska – (8) Światłoń 3:6, 6:4, 6:1; (4) Wilk – Hertel 6:4, 7:6 (3); M. Kania – Pawlak 6:4, 6:4; Zakordoniec – Kunat 6:1, 6:4; Psut – (7) Siłka 4:6, 6:2, 6:$; (5) Tomczyk – Pietraszkiewicz 7:6 (5), 6:1; Falkowska – Kiryluk 6:4, 6:3; I. Świątek – Bogucka 6:0, 6:3; (3) Podlińska – Ciura 6:1, 6:4; (6) Sosnowska – Jurek 6:0, 6:1; Nikolenko – Kromolicka 6:0, 6:1; K. Jaśkiewicz – Gajoch 6:1, 6:2; (2) Kuczer – Oczachowska 6:3, 5:7, 7:5.

Druga runda: Kulik – Kądzielewska 6:2, 6:1; Rutkowska – Bednarczyk 6:1, 6:3; M. Kania – Wilk 6:4, 3:6, 6:3; Zakordoniec – Psut 6:2, 6:1; Tomczyk – Falkowska 7:6 (3), 7:5; I. Świątek – Podlińska 6:3, 6:1; Nikolenko – Sosnowska 6:4, 6:1; Kuczer – K. Jaśkiewicz 6:4, 6:0.

Ćwierćfinały: Kulik – Rutkowska 6:1, 2:6, 6:3; Zakordoniec – M. Kania 2:6, 6:3, 6:4; I. Świątek – Tomczyk 6:3, 6:1; Kuczer – Nikolenko 2:6, 6:3, 6:0.

Półfinały: Kulik – Zakordoniec 6:0, 6:2; Kuczer – I. Świątek 6:4, 6:1.

Finał: Kulik – Kuczer 6:2, 3:6, 6:2.

SINGIEL MŁODZIKÓW

Pierwsza runda: (1) Żuk – Pupin 6:0, 6:0; Paluch – Skutella 6:3, 6:0; Lesman – Skonieczny 6:1, 6:0; (6) Grzegorczyk – Hossa 6:1, 6:1; Kubicz – (4) Franko 6:3, 6:2; Kolasiński – Garwacki 3:6, 7:6 (5), 6:3; Michalski – Gałka 6:2, 7:5; (7) Jankowiak – Wojciechowski 6:0, 6:0; (5) Skowroński – Zasada 6:1, 6:7 (5), 7:6 (11); A. Pawlicki – Kwiatkowski 6:1, 6:1; Lalek – Pyrkosz 6:3, 4:6, 6:2; (3) Fryze – Piekarek 6:2, 6:1; (8) Łosiak – Sadal 6:2, 6:4; Bienkiewicz – Kozioł 6:3, 6:1; T. Dudek – Wrzoł 4:6, 7:6 (8), 6:3; (2) Sikorski – Wetoszka 6:0, 6:0.

Druga runda: Żuk – Paluch 6:2, 6:2; Grzegorczyk – Lesman 6:7 (3), 6:1, 6:1; Kubicz – Kolasiński 6:3, 6:0; Jankowiak – Michalski 6:2, 6:4; Skowroński – A. Pawlicki 6:1, 6:7 (5), 7:5; Fryze – Lalek 6:0, 6:3; Łosiak – Bienkiewicz 6:1, 4:6, 6:4; Sikorski – T. Dudek 6:3, 6:3.

Ćwierćfinały: Żuk – Grzegorczyk 6:3, 6:2; Jankowiak – Kubicz 4:6, 6:0, 6:4; Fryze – Skowroński 6:1, 6:2; Sikorski – Łosiak 6:2, 6:1.

Półfinały: Żuk – Jankowiak 6:1, 6:3; Fryze – Sikorski 6:2, 1:6, 6:2.

Finał: Żuk – Fryze 6:3, 6:1.

DEBEL MŁODZICZEK

Pierwsza runda: (1) Kulik/Tomczyk – bye; Oczachowska/Zakordoniec – Bednarczyk/Bogucka 6:2, 6:3; Rutkowska/I. Świątek – (4) Siłka/Światłoń 6:4, 6:3; Aleksandrowicz/Falkowska – Pawlak/Pietraszkiewicz 6:2, 7:5; M. Kania/Sosnowska – K. Jaśkiewicz/Kunat 6:4, 6:2; (3) Hertel/Podlińska – Ciura/Komorowska 6:1, 6:1; Kądzielewska/Wilk – Paczena/Zajda 6:1, 6:0; (2) Kuczer/Nikolenko – bye.

Ćwierćfinały: Oczachowska/Zakordoniec – Kulik/Tomczyk walkower; Rutkowska/I. Świątek – Aleksandrowicz/Falkowska 6:3, 6:1; Hertel/Podlińska – M. Kania/Sosnowska 6:4, 6:2; Kądzielewska/Wilk – Kuczer/Nikolenko 6:0, 6:3.

Półfinały: Rutkowska/I. Świątek – Oczachowska/Zakordoniec 7:5, 4:6, 10:5; Kądzielewska/Wilk – Hertel/Podlińska 7:6 (1), 7:5.

Finał: Kądzielewska/Wilk – Rutkowska/I. Świątek 6:3, 2:6, 10:4.

DEBEL MŁODZIKÓW

Pierwsza runda: (1) Fryze/Żuk – bye; T. Dudek/Paluch – Hossa/Kozioł 6:7 (5), 6:3, 10:4; (4) Jankowiak/Michalski – Kwiatkowski/Lesman 6:0, 6:0; Łosiak/Zasada – Pupin/Pyrkosz 6:2, 6:4; Gałka/Sadal – Godek/M. Pawlicki 6:1, 6:3; (3) Grzegorczyk/Kubicz – bye; A. Pawlicki/Wrzoł – Lalek/Wetoszka 6:4, 6:2; (2) Sikorski/Skowroński – bye.

Ćwierćfinały: Fryze/Żuk – T. Dudek/Paluch 7:5, 6:1; Łosiak/Zasada – Jankowiak/Michalski 6:4, 6:4; Grzegorczyk/Kubicz – Gałka/Sadal 6:4, 3:6, 11:9; Skowroński/Sikorski – A. Pawlicki/Wrzoł 6:4, 7:5.

Półfinały: Fryze/Żuk – Łosiak/Zasada 6:3, 6:0; Grzegorczyk/Kubicz – Skowroński/Sikorski 4:6, 6:3, 10:4.

Finał: Fryze/Żuk – Grzegorczyk/Kubicz 6:0, 6:1.

ELIMINACJE MŁODZICZEK

Pierwsza runda: K. Wiśniewska – K. Chmielowska walkower; Stępień – N. Chmielowska 6:3, 6:2; Kądzielewska – Purgał 6:0, 6:0; Gała – Jasienkow 7:5, 6:1; Pawlak Kuta 6:0, 6:0; Nowak – Pietras 6:2, 6:2; Zając – Czyżkowska 6:0, 6:1.

Druga runda: Bednarczyk – K. Wiśniewska 3:6, 6:4, 6:0; K. Jaśkiewicz – Stępień 6:0, 6:2; Psut – Jurek 6:2, 6:4; Kądzielewska – Paczena 6:4, 6:3; Zajda – Gała 6:3, 6:4; Pawlak – Makal 7:5, 6:1; Aleksandrowicz – Nowak 6:4, 6:1; Falkowska – Zając 6:1, 6:2.

ELIMINACJE MŁODZIKÓW

Pierwsza runda: M. Pawlicki – Cieślewicz 6:4, 6:4; Liszka – Włoch 6:1, 6:4; Godek – Kaszuba 6:3, 6:1; Garwacki – Tabisz 6:1, 6:0; Bylica – Kolenda 6:3, 6:0

Druga runda: Lalek – M. Pawlicki 6:1, 6:0; Pyrkosz – Liszka 6:0, 6:2; Wojciechowski – Foksiński 6:4, 6:2; Pupin – Dworak 4:6, 6:1, 6:1; Skutella – Godek 6:4, 6:1; Garwacki – Wojtaś 6:1, 6:0; Wetoszka – Stokłosiński 6:0, 6:1; Kolasiński – Bylica 7:6 (0), 6:2

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności