Polski Tenis

WYNIKI

BAD HOMBURG WTA 250: Kvitova - Piter 4:6, 6:1, 6:4; Pegula - Hesse 6:1, 6:2; Cornet - Rus 6:3, 2:6, 6:1; Blinkova - Tauson 7:6 (4), 4:6, 6:2; Sorribes Tormo - Trevisan 6:4, 3:6, 6:2; Siegemund - Bhatia 2:6, 7:6 (2), 6:1; Ann Li - Zaja 6:0, 6:4; Dzalamidze/Kania-Choduń - Peterson/Sorribes Tormo 6:3, 6:3; MAJORKA ATP 250: Moutet - L. Harris 6:4, 6:2; Ruud - G. Simon 6:4, 7:6 (4); Travaglia - Pella 7:5, 7:6 (4); L. Klein - Lajovic 6:4, 7:6 (2); Sandgren - Munar 7:6 (3), 7:5; Khachanov - Pouille 7:6 (7), 3:6, 6:4.

Halowe ogólnopolskie mistrzostwa krasnali – wyniki

przez maka

W Puszczykowie zakończyły się drugie halowe ogólnopolskie mistrzostwa krasnali (do lat 10).

Do finału awansowali Marcel Kamrowski (GTT Lechia Gdańsk) i Piotr Kusiewicz (Wawel Kraków). Skuteczniejszy okazał się Marcel.

W marcu w Centrum Tenisowym Angie odbędą się zmagania dziewcząt. Na liście startowej są już 44 krasnalki.

Wyniki

Pierwsza runda: Tatera – Witkowski 6:0, 6:2; Pieczonka – Roś 6:2, 6:0; Orlikowski – M. Marek 6:0, 6:0; Osomański – Nawrocki 6:0, 6:0; G. Matuszewski – Kraś 6:0, 6:0; Pieczkowski – Pakuła 6:4, 6:3; Kos – Misztal 6:1, 6:0.

Druga runda: (1) Kamrowski – Tatera 6:0, 6:1; (14) Grygołowicz – Pajdowski 6:1, 6:0; (12) Garbacki – Rudnicki 6:0, 6:0; Pieczonka – (5) Dzudzewicz 6:0, 6:0; (3) Zgoła – Rydzewski 6:0, 6:1; Orlikowski – (15) Hołowienko 6:1, 6:0; Osomański – (10) Chałupa 6:2, 6:0; (7) Wolnik – Siekanowicz 6:3, 6:1; Bednarski – (8) G. Matuszewski 6:1, 6:0; (11) Dziopak – Machoński 6:1, 6:0; (13) Goldszmyt – Maciejewski 6:1, 6:3; Pieczkowski – (4) Kułakowski 7:6 (6), 6:4; (6) Kossakowski – Macewicz 6:0, 6:0; Marcinkowski – (9) Białonoga 6:0, 6:0; (16) Kończal – Rytelewski 6:3, 6:1; (2) Kusiewicz – Kos.

Trzecia runda: Kamrowski – Grygołowicz 6:0, 6:0; Pieczonka – Garbacki 6:0, 6:0; Zgoła – Orlikowski 6:1, 6:2; Wolnik – Osomański 4:6, 6:2, 10:6; Dziopak – G. Matuszewski 6:0, 6:1; Pieczkowski – Goldszmyt 6:4, 6:4; Kossakowski – Marcinkowski 6:0, 6:0; Kusiewicz – Kończal 6:0, 6:3.

Ćwierćfinały: Kamrowski – Pieczonka 6:1, 6:4; Zgoła – Wolnik 6:0, 6:0; Dziopak – Pieczkowski; 6:3, 6:3; Kusiewicz – Kossakowski 6:0, 6:3.

Półfinały: Kamrowski – Zgoła 6:3, 6:4; Kusiewicz – Dziopak 6:1, 6:3.

Finał: Kamrowski – Kusiewicz 7:6 (2), 6:3.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności