Polski Tenis

WYNIKI

GDYNIA WTA 250: Zanevska - Parrizas Diaz 6:3, 6:2; Kucova - Gorgodze 6:7 (4), 7:6 (7), 7:6 (3); Korpatsch - Bondar 7:5, 6:3; PALERMO WTA 250: Dodin - Cristian 6:7 (6), 6:3, 6:4; GSTAAD ATP 250: Gaston - Garin 6:4, 1:6, 7:6 (11); Djere - Rinderknech 6:4, 6:7 (5), 6:4; Kopriva - M. Ymer 6:1, 6:0; Ruud - Paire 6:2, 5:7, 6:3; Walków/Zieliński - Paul/Riedi 4:6, 7:6 (3), 10:2; UMAG ATP 250: Gasquet - Dzumhur 6:3, 7:6 (7); Altmaier - Lajovic 6:2, 6:4; Ramos-Vinolas - Travaglia 6:2, 6:1; LOS CABOS ATP 250: Norrie - Escobedo 6:1, 6:1; Fritz - S. Johnson 6:4, 6:4; Isner - Bolt 6:3, 6:4; Nakashima - Thompson 6:3, 4:6, 7:6 (4).

Halowe turnieje juniorów, kadetów, młodzików i skrzatów

przez maka

We Wrocławiu, Ślęzie i Puszczykowie, Sobocie i Złororyi odbyły się halowe, ogólnopolskie turnieje klasyfikacyjne młodzieży.

Juniorzy rywalizowali na obiektach WCT Spartan we Wrocław. Zmagania młodzików rozgrywane były o puchar prezesa kompleksu sportowo-rekreacyjnego Matchpoint.

Skrzaty walczyli w Centrum Tenisowym Angie w Puszczykowie, natomiast kadeci na kortach w Sobocie i Złotoryi.

JUNIORKI – WROCŁAW

Pierwsza runda: (1) Iwaniuk – bye; Beleć – Marciniak 7:6 (3), 6:4; (4) M. Sawicka – Zduniak 7:6 (4), 6:3; Kunat – Grzegrzółka 6:2, 6:3; Oczko – Ryndal 6:3, 6:0; Stepan – (3) Kusz 6:4, 6:4; Rojek – Szuszkiewicz 6:4, 6:2; (2) J. Zawadzka – Dyba 7:5, 4:6, 6:3.

Ćwierćfinały: Iwaniuk – Beleć 6:0, 6:1; Kunat – M. Sawicka 6:1, 6:3; Stepan – Oczko 7:5, 6:2; J. Zawadzka – Rojek 7:6 (1), 6:2.

Półfinały: Iwaniuk – Kunat 6:1, 6:2; J. Zawadzka – Stepan 6:1, 6:0.

Finał singla: J. Zawadzka – Iwaniuk 6:2, 2:6, 6:2.

Finał debla: Iwaniuk/J. Zawadzka – M. Sawicka/Zduniak 6:2, 4:6, 10:5.

JUNIORZY – WROCŁAW

Pierwsza runda: Bienkiewicz – Pałus 6:2, 6:4; Bareja – Orzechowski 6:4, 6:2; Wożnicki – Mol 6:3, 6:2; Łobos – Piętka 6:2, 6:3; P. Szymański – (8) Kwaśniewski 6:4, 6:0; Kościk – Leśniewicz 7:5, 6:3; Krawczyński – Bujakiewicz 6:1, 6:2; Morawski – Józ. Gieysztor 6:4, 6:2; Dopierała – Jan Gieysztor 4:6, 6:3, 6:2.

Druga runda: Kuriata – Bienkiewicz 6:3, 6:3; Bareja – Tracz 7:5, 6:3; Wożnicki – Słowik 4:6, 6:4, 6:1; Szymankiewicz – Łobos 6:3, 6:1; P. Szymański – Kościk 6:1, 6:2; Krawczyński – Wieczorek 6:1, 4:6, 7:6 (4); Morawski – Kozielski 3:6, 6:2, 7:6 (4); Kokulewski – Dopierała 1:6, 6:3, 6:2.

Ćwierćfinały: Kuriata – Bareja 7:5, 6:3; Szymankiewicz – Wożnicki 6:1, 6:3; Krawczyński – P. Szymański 6:2, 7:5; Morawski – Kokulewski 4:6, 6:2, 6:3.

Półfinały: Kuriata – Szymankiewicz 6:1 i krecz Macieja; Krawczyński – Morawski 4:6, 6:1, 6:3.

Finał singla: Kuriata – Krawczyński 6:4, 7:5.

Finał debla: Kokulewski/Słowik – Kozielski/Mol 6:1, 7:6 (5).


KADETKI – SOBOTA

Pierwsza runda: (1) Sosnowska – bye; Falkowska – Kwiecień 6:4, 6:3; Lechna – Mędrzycka 6:0, 6:3; M. Jaśkiewicz – (6) Furmaniak 6:3, 6:4; Rutkowska – (4) Brzeska 6:3, 6:7 (5), 6:4; Ciura – Duda 7:5, 6:2; Oczachowska – Szeibe 6:0, 6:0; (7) Podlińska – Walczak 6:0, 6:0; (8) N. Kromolicka – Radomska 6:0, 6:1; Nikolenko – Komorowska 6:1, 6:0; Chudzińska – Nowak 6:3, 5:7, 6:4; (3) Kuczer – bye; (5) Tomczyk – Baduchowska 6:1, 6:1; Pawlak – Konieczna 6:0, 6:0; Banach – Hennig 6:1, 6:1; (2) Górczyńska – bye.

Druga runda: Falkowska – Sosnowska 6:3, 6:7 (5), 6:1; M. Jaśkiewicz – Lechna 6:3, 6:2; Rutkowska – Ciura 7:5, 6:4; Podlińska – Oczachowska 6:3, 1:6, 7:6 (4); Nikolenko – N. Kromolicka 6:3, 6:4; Kuczer – Chudzińska 6:0, 6:0; Tomczyk – Pawlak 6:2, 6:1; Górczyńska – Banach 6:0, 6:0.

Ćwierćfinały: Falkowska – M. Jaśkiewicz 6:3, 6:3; Rutkowska – Podlińska 6:4, 6:4; Kuczer – Nikolenko 6:0, 6:0; Górczyńska – Tomczyk 7:5, 2:6, 6:3.

Półfinały: Rutkowska – Falkowska 6:4, 7:5; Kuczer – Górczyńska 6:1, 6:3.

Finał singla: Kuczer – Rutkowska 6:1, 6:4.

Finał debla: Podlińska/Rutkowska – Górczyńska/Tomczyk 6:3, 7:6 (1).

KADECI – SOBOTA

Pierwsza runda: (1) Fryze – bye; D. Michalski – Urjasz 6:1, 6:3; Czakański – F. Przybylski 6:1, 6:0; (7) Jankowiak – bye; (3) Krzeptowski – bye; Łosiak – Błaszczyk 6:3, 6:3; Kimaszewski – Mucha 6:2, 6:1 Karczmarczyk – (8) Skonieczny 6:2, 6:2; (6) Tadyszak – bye; Orwat – Prochalski 6:1, 6:1; Majer – Ratajczak 6:1, 6:0; (4) Słojewski – bye; (5) Malmon – bye; Filipowski – Świątkowski 6:4, 6:1; Sadal – Nalewajko 6:2, 6:1; (2) Pociej – bye.

Druga runda: Fryze – D. Michalski 7:5, 6:0; Jankowiak – Czakański 6:3, 6:2; Łosiak – Krzeptowski 6:2, 6:1; Karczmarczyk – Kimaszewski 6:4, 6:2; Tadyszak – Orwat 6:2, 6:1; Słojewski – Mejer 6:0, 6:2; Malmon – Filipowski 6:1, 6:2; Pociej – Sadal 6:3, 5:7, 6:2.

Ćwierćfinały: Fryze – Jankowiak 6:1, 6:2; Karczmarczyk – Łosiak 6:1, 4:6, 6:1; Słojewski – Tadyszak 0:6, 6:0, 6:3; Pociej – Malmon 6:2, 2:6, 7:5.

Półfinały: Fryze – Karczmarczyk 6:2, 6:0; Pociej – Słojewski 6:0, 6:3.

Finał singla: Fryze – Pociej 5:0 i krecz Ksawerego.

Finał debla: Fryze/Jankowiak – Błaszczyk/Malmon 6:1, 6:2.


KADETKI – ZŁORORYJA

Pierwsza runda: Zajda – Selwesiuk 6:1, 6:0; K. Jaśkiewicz – Siwek 6:1, 6:0.

Ćwierćfinały: (1) Wilk – Wróbel 6:1, 6:1; (3) Kostka – Zielińska 6:1, 6:1; (4) Światłoń – Zajda 6:3, 6:2; (2) Siłka – K. Jaśkiewicz 6:4, 6:4.

Półfinały: Wilk – Kostka 6:3, 7:5; Światłoń – Siłka 6:4, 4:6, 6:2.

Finał singla: Wilk – Światłoń pojedynek został przerwany przy stanie 0:6, 6:4, 1:1 z powodu meczu piłkarzy – finalistki podzieliły się punktami za pierwsze i drugie miejsce.

Finał debla: Silka/Wilk – Kostek/Zajda 7:5, 6:2.

KADECI – ZŁOTORYJA

Pierwsza runda: Pupin – Stącel 6:0, 6:3.

Druga runda: (1) Kubicz – Ossowski 6:0, 6:0; (5) Kurek – Eck 6:2, 6:0; (4) Dworak – Mysyk 6:1, 6:0; (6) Krzystek – Ciecierski 6:1, 6:0; (8) Hossa – Czyżowski 6:0, 6:0; Podczaski – (3) Mazurek 6:4, 6:2; Pupin – (7) Kozioł 6:4, 6:2; (2) Grzegorczyk – Lasota 6:1, 6:0.

Ćwierćfinały: Kubicz – Kurek 6:1, 6:1; Krzystek – Dworak 7:5, 6:4; Hossa – Podczaski 6:1, 6:1; Grzegorczyk – Pupin 6:4, 6:0.

Półfinały: Kubicz – Krzystek 6:3, 6:2; Grzegorczyk – Hossa 6:4, 6:2.

Finał singla: Kubicz – Grzegorczyk 7:5, 6:4.

Finał debla: Grzegorczyk/Kubicz – Hossa/Krzystek walkower.


MŁODZICZKI – ŚLĘZA

Pierwsza runda: Guszpit – Mazurkiewicz 2:6, 6:3, 6:4; Wożny – Księcikowska 6:3, 6:1; Habrych – Sudenis 6:0, 6:0; A. Lewandowska – Błażejewska 6:4, 6:1; Navahrodskaya – Wojewoda 7:5, 6:3; Kacprzak – Bobik 3:6, 7:6 (5), 6:4.

Druga runda: (1) Aleksandrowicz – Guszpit 6:0, 6:0; (16) Klawińska – Topolewska 6:1, 6:0; (10) Zając – Katerczak 6:0, 6:0; (7) N. Komar – Wożny 6:1, 6:2; (3) Chwalińska – Hędrzak 6:0, 6:0; (15) K. Chmielowska – Schmidt 6:2, 6:2; Baszak – (12) A. Nadajewska 4:6, 7:5, 6:0; (6) Gała – Habrych 6:1, 6:3; (5) K. Wiśniewska – Magda 6:1, 6:0; (9) M. Komar – Nieznalska 6:0, 6:4; (13) Makal – Krupko 6:0, 6:1; (4) Okopniak – A. Lewandowska 6:3, 6:4; (8) Wędrocha – Navahrodskaya 6:1, 6:0; (11) Kubka – Knapik 6:0, 6:0; Brunzlow – (14) N. Chmielowska 6:4, 6:3; (2) Wygoda – Kacprzak 6:2, 6:1.

Trzecia runda: Aleksandrowicz – Klawińska 6:2, 6:2; N. Komar – Zając 6:2, 6:3; Chwalińska – K. Chmielowska 6:1, 6:1; Baszak – Gała 6:1, 6:0; K. Wiśniewska – M. Komar 6:2, 6:1; Makal – Okopniak 7:5, 6:3; Wędrocha – Kubka 6:2, 6:1; Brunzlow – Wygoda 6:3, 6:2.

Ćwierćfinały: N. Komar – Aleksandrowicz 7:6 (3), 6:1; Chwalińska – Baszak 6:2, 6:0; K. Wiśniewska – Makal 6:1, 6:2; Wędrocha – Brunzlow 6:3, 6:3.

Półfinały: Chwalińska – N. Komar 6:0, 6:1; K. Wiśniewska – Wędrocha 7:5, 6:3.

Finał singla: Chwalińska – K. Wiśniewska 6:3, 6:1.

Finał debla: Chwalińska/Okopniak – Gała/Wygoda 6:1, 3:6, 10:4.

MŁODZICY – ŚLĘZA

Pierwsza runda: (1) Piekarek – Szic 6:0, 6:0; Lewandowski – Karwacki 6:2, 6:0; Stalka – Każmierczak 6:4, 6:1; (7) Pilaczyński – Kuczyński 6:2, 6:1; (4) K. Barański – Cieśla 6:0, 6:1; Godek – Wetoszka 6:3, 7:6 (0); Wargocki – Bondar 6:1, 6:1; (5) Skutella – Kremienowski 6:0, 6:0; (8) Goldberg – Wierzbicki 6:3, 6:2; Ziomber – Przygodzki 6:2, 6:1; Marciniak – Wożniak 6:3, 7:6 (1); (3) Stajszczak – Konopko 6:4, 3:6, 6:4; (6) Galus – Okarmus 6:1, 6:2; Radoń – Szuszkiewicz 6:1, 6:1; Bylica – Szpejankowski 6:1, 6:0; (2) Kolasiński – A. Nowakowski 6:3, 6:2.

Druga runda: Piekarek – Lewandowski 5:1, 6:0; Pilaczyński – Stalka 6:4, 5:7, 6:2; Godek – K. Barański 6:3, 6:2; Skutella – Wargocki 6:1, 6:2; Ziomber – Goldberg 6:0, 6:0; Stajszczak – Marciniak 6:2, 1:6, 6:1; Galus – Radoń 6:3, 1:6, 6:2; Kolasiński – Bylica 1:6, 6:4, 6:4.

Ćwierćfinały: Piekarek – Pilaczyński 6:3, 6:0; Skutella – Godek 6:3, 6:4; Ziomber – Stajszczak 6:1, 6:1; Galus – Kolasiński 6:3, 6:1.

Półfinały: Skutella – Piekarek 3:6, 6:3, 6:2; Ziomber – Galus 6:3, 6:3.

Finał singla: Skutella – Ziomber 6:1, 6:1.

Finał debla: Galus/Wetoszka – Piekarek/Ziomber 6:1, 4:6, 12:10.


SKRZATKI – PUSZCZYKOWO

Pierwsza runda: (1) Wierzbowska – bye; Kawczyńska – Łowczyk 6:4, 3:6, 10:6; Peruga – Domagała 6:2, 1:6, 10:7; (8) Rodig – Andrukonis 6:0, 6:1; Gonciarz – (4) Szczepańska 7:5, 6:0; Kowalczyk – Z. Kromolicka 6:2, 6:2; Koralnik – Piekarska 6:2, 6:1; (7) Gruszczyńska – B. Przybylska 6:2, 6:2; (5) Krajewska – Wawrowska 7:5, 6:0; Wnuczek – D. Wybudowska 6:3, 6:4; Formella – Szkudlarek 6:3, 6:2; (3) Gołaś – Braziewicz 6:0, 6:1; (6) Czarnecka – Krzemińska 6:3, 6:0; B. Lewandowska – Ptaszyńska 7:5, 6:3; Kubacha – Schmidt 6:4, 6:2; (2) K. Wybudowska – Grabowska 6:0, 6:0.

Druga runda: Wierzbowska – Kawczyńska 6:0, 6:0; Rodig – Peruga 6:1, 6:1; Gonciarz – Kowalczyk 6:1, 6:0; Koralnik – Gruszczyńska 6:3, 6:4; Krajewska – Wnuczek 6:1, 6:3; Gołaś – Formella 6:2, 6:4; Czarnecka – B. Lewandowska 6:0, 6:0; K. Wybudowska – Kubacha 6:1, 6:0.

Ćwierćfinały: Wierzbowska – Rodig 6:0, 6:0; Koralnik – Gonciarz 4:6, 6:2, 10:5; Gołaś – Krajewska 6:4, 6:4; K. Wybudowska – Czarnecka 6:2, 6:2.

Półfinały: Wierzbowska – Koralnik 6:0, 6:0; K. Wybudowska – Gołaś 6:1, 6:3.

Finał singla: Wierzbowska – K. Wybudowska 7:5, 6:0.

Finał debla: Wierzbowska/K. Wybudowska – Czarnecka/Gołaś 6:1, 6:1.

SKRZATY – PUSZCZYKOWO

Pierwsza runda: (1) Kielan – Osomański 6:1, 6:1; Giełżak – R. Gajewski 7:5, 6:2; Wiatr – Czajka 6:1, 6:2; (7) Kusiewicz – Zoch 6:3, 6:2; (3) Kamrowski – Kułakowski 6:1, 6:2; Pieczonka – Marcinkowski 6:2, 6:0; Federowicz – Nowicki 3:6, 6:3, 11:9; (6) Borzych – Rytelewski 6:0, 6:1; (5) Stochmal – B. Lewandowski 6:0, 6:1; Szpak – Cisło 6:4, 6:2; Prech – Pakuła 6:4, 6:2; (4) Pawlak – Ohme 6:2, 6:2; (8) D. Wiśniewski – Jaskuła 6:0, 6:0; Szajrych – N. Dzudzewicz 6:0, 6:0; Wajdemajer – Kończal 6:3, 6:1; (2) P. Wiśniewski – Pawlak 6:3, 6:2.

Druga runda: Kielan – Giełżak walkower; Kusiewicz – Wiatr 6:3, 6:1; Kamrowski – Pieczonka 6:2, 6:1; Federowicz – Borzych 5:7, 6:4, 10:7; Stochmal – Szpak 6:0, 6:0; Pawlak – Prech 6:0, 6:0; Szajrych – D. Wiśniewski 6:3, 4:6, 10:5; P. Wiśniewski – Wajdemajer 6:3, 6:4.

Ćwierćfinały: Kielan – Kusiewicz 6:2, 6:3; Kamrowski – Federowicz 6:0, 6:1; Pawlak – Stochmal 6:3, 6:1; Szajrych – P. Wiśniewski 6:0, 6:3.

Półfinały: Kielan – Kamrowski 6:2, 6:4; Pawlak – Szajrych 6:3, 6:3.

Finał singla: Kielan – Pawlak 6:2, 6:4.

Finał debla: Kielan/Sztochmal – Borzych/P. Wiśniewski 6:3, 7:6 (3).

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności