Polski Tenis

WYNIKI

DUBAJ WTA 1000: Kuznetsova - Q. Wang 6:4, 1:6, 7:5; V. Kudermetova - Pavlyuchenkova 7:6 (3), 6:2; Jabeur - Siniakova 6:2, 6:3; Cornet - Kasatkina 6:4, 3:6, 6:1; Sevastova - Pera 6:0, 6:3; Gauff - Alexandrova 7:6 (3), 2:6, 7:6 (8); LYON WTA 250: Tauson - Golubic 6:4, 6:1; ROTTERDAM ATP 500: Rublev - Fucsovics 7:6 (4), 6:4; BUENOS AIRES ATP 250: Schwartzman - F. Cerundolo 6:1, 6:2.

Halowy Supermasters

przez maka

W Pabianicach zakończył się Halowy Supermasters PZT 2011.

Rywalizowali w nich czołowi polscy tenisiści urodzeni w latach 1997-1999.

W gronie dziewcząt tytuły zdobyły: Wiktoria Nosek (Winer Piotrków Trybunalski); Agata Świątek (Mera Warszawa) i Magdalena Kądzielewska (MKS Szczawno Zdrój).

Wśród chłopców mistrzami zostali: Patryk Królik (Warszawianka), Konrad Słowik (UKS Czarna) i Konrad Fryze (Return Radom).

14-latkowie

Grupa A: Królik – Kowalski 7:5, 7:5; Kowalski – Walkusz 6:4, 7:5; Królik – Walkusz 6:0, 6:3; kolejność: 1. Królik, 2. Kowalski, 3. Walkusz.

Grupa B: Michocki – Dziewa 7:6 (4), 6:2; Krawczyński – Dziewa 6:3, 6:3; Michocki – Krawczyński 6:2, 6:3; kolejność: 1. Michocki, 2. Krawczyński, 3. Dziewa.

Półfinały: Królik – Krawczyński 6:4, 6:7 (2), 6:2; Michocki – Kowalski 6:1, 6:2.

O 3. miejsce: Krawczyński – Kowalski walkower; o 5. m.: Walkusz – Dziewa 6:2, 6:4.

Finał: Królik – Michocki 7:6 (1), 7:6 (2).

13-latkowie

Grupa A: Słowik – Kwaśniewski 6:1, 6:2; Kwaśniewski – Bareja 6:3, 6:2; Słowik – Bareja 6:2, 6:4; kolejność: 1. Słowik, 2. Kwaśniewski, 3. Bareja.

Grupa B: Mol – Stępień 6:0, 6:2; Radwan – Stępień 7:5, 6:3; Mol – Radwan 6:4, 6:4; kolejność: 1. Mol, 2. Radwan, 3. Stępień.

Półfinały: Słowik – Radwan 6:2, 6:3; Mol – Kwaśniewski 6:3, 6:1.

O 3. m.: Kwaśniewski – Radwan 6:1, 6:4; o 5. m.: Bareja – Stępień 6:7 (4), 5:4 i krecz Macieja.

Finał: Słowik – Mol 6:3, 6:2.

12-latkowie

Grupa A: Żuk – Gawroński 6:1, 6:2; Sikorski – Gawroński 6:3, 6:1; Żuk – Sikorski 6:4, 7:5; kolejność: 1. Żuk, 2. Sikorski, 3. Gawroński.

Grupa B: Franko – Łosiak 6:1, 7:6 (6); Fryze – Łosiak 6:1, 6:1; Fryze – Franko 6:1, 6:1; kolejność: 1. Fryze, 2. Franko, 3. Łosiak.

Półfinały: Żuk – Franko 6:4, 6:3; Fryze – Sikorski 6:2, 6:3.

O 3. m.: Sikorski – Franko 6:4, 6:0; o 5. m.: Gawroński – Łosiak 6:2, 6:4.

Finał: Fryze – Żuk 6:4, 6:2.

14-latki

Grupa A: Buczyńska – Nosek 6:3, 6:4; Nosek – Wysoczańska 6:1, 6:0; Buczyńska – Wysoczańska 6:1, 6:1; kolejność: 1. Buczyńska, 2. Nosek, 3. Wysoczańska.

Grupa B: Polańska – Wiśniewska 3:6, 6:4, 10:7; Maślanka – Wiśniewska 6:1, 6:4; Maślanka – Polańska 6:2, 6:1; kolejność: 1. Maślanka, 2. Polańska, 3. Wiśniewska.

Półfinały: Buczyńska – Polańska 6:4, 6:4; Nosek – Maślanka 2:6, 6:2, 7:6 (5).

O 3. m.: Polańska – Maślanka 6:4, 6:2; o 5. m.: Wysoczańska – Wiśniewska 6:4, 6:4.

Finał: Nosek – Buczyńska 6:1, 6:2.

13-latki

Grupa A: Świątek – Błaś 6:0, 6:1; Szymczuch – Błaś 6:1, 6:1; Świątek – Szymczuch 6:1, 6:2; kolejność: 1. Świątek, 2. Szymczuch, 3. Błaś.

Grupa B: Świtajska – Grzywocz 6:4, 6:4; Grzywocz – Furmaniak 6:1, 6:3; Furmaniak – Świtajska 6:4, 6:4; kolejność: 1. Grzywocz, 2. Świtajska, 3. Furmaniak.

Półfinały: Świątek – Świtajska 6:2, 6:1; Szymczuch – Grzywocz 6:1, 6:2.

O 3. m.: Grzywocz – Świtajska 6:0, 7:5; o 5. m.: Furmaniak – Błaś 6:3, 6:2.

Finał: Świątek – Szymczuch 6:0, 6:1.

12-latki

Grupa A: Kądzielewska – Rutkowska 6:4, 7:6 (3); Hertel – Rutkowska 6:4, 6:3; Kądzielewska – Hertel 7:6 (5), 6:4; kolejność: 1. Kądzielewska, 2. Hertel, 3. Rutkowska.

Grupa B: Szmit – Kuczer 6:1, 6:0; Podlińska – Kuczer 7:5, 5:7, 10:4; Szmit – Podlińska 3:6, 6:1, 11:9; kolejność: 1. Szmit, 2. Podlińska, 3. Kuczer.

Półfinały: Kądzielewska – Podlińska 6:1, 6:1; Szmit – Hertel 6:2, 6:2.

O 5. m.: Rutkowska – Kuczer 3:6, 6:1, 10:3; o 3. m.: Hertel – Podlińska 6:3, 6:1.

Finał: Kądzielewska – Szmit 6:4, 6:1.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności