Polski Tenis

WYNIKI

BJK CUP: Fręch - Meligeni Rodrigues Alves 6:4, 6:3; Pigossi - U. Radwańska 7:6 (9), 3:6, 6:2; Boulter - Zacarias 7:5, 6:0; Watson - Olmos 7:5, 6:1; Svitolina - Muramatsu 6:3, 6:2; Kostyuk - Naito 6:3, 6:3; Bertens - Xinyu Wang 6:2, 6:0; Xiyu Wang - Rus 6:1, 3:6, 6:2; Putintseva - Podoroska 2:6, 6:4, 6:0; Cocciaretto - Bara 6:1, 6:4; Trevisan - Buzarnescu 6:2, 2:6, 7:6 (5); L. Fernandez - Danilovic 7:5, 4:6, 6:4; Marino - Stojanovic 6:4, 7:6 (6); Ostapenko - Raina 6:2, 5:7, 7:5; MONTE CARLO ATP 1000: Rublev - Nadal 6:2, 4:6, 6:2; Ruud - Fognini 6:4, 6:3; Evans - Goffin 5:7, 6:3, 6:4; S. Tsitsipas - Davidovich Fokina 7:5 i krecz Hiszpana.

Halowy Supermasters PZT 2013 w Pabianicach

przez maka

W Pabianicach zakończył się Halowy Supermasters PZT 2013.

W turniejach grało po sześciu czołowych tenisistów (dziewcząt i chłopców) urodzonych w latach 1999, 2000 i 2001.

Na starcie zabrakło m.in. Wiktorii Kulik, Anny Hertel, Emmy Zakordoniec, Zuzanny Wilk, Kacpra Żuka czy Dawida Taczały.

W gronie dziewcząt w walce o tytuł Daria Kuczer wygrała z Marceliną Podlińską, Julia Oczachowska z Wiktorią Rutkowską, a Iga Świątek z Aleksandrą Wierzbowską.

Wśród chłopców w pojedynkach o pierwsze lokaty Michał Sikorski pokonał Konrada Fryze, Tomasz Dudek Daniela Michalskiego i Wojciech Marek Macieja Ziombera.

14-LATKI

Grupa A: Kuczer – Siłka 6:2, 7:6 (8); Siłka – Tomczyk 6:1, 6:2; Kuczer – Tomczyk 6:0, 6:2; kolejność: 1. Kuczer 2 wygrane, 2. Siłka 1, 3. Tomczyk 0.

Grupa B: Podlińska – Sosnowska 6:3, 6:1; Sosnowska – M. Kania 6:1, 2:6, 10:5; Podlińska – M. Kania 6:2, 7:6 (4); kolejność: 1. Podlińska 2 wygrane, 2. Sosnowska 1, 3. M. Kania.

Półfinały: Kuczer – Sosnowska 6:2, 6:4; Podlińska – Siłka 6:1, 6:1.

O miejsce 5: M. Kania – Tomczyk 7:5, 6:4.

O miejsce 3: Siłka – Sosnowska 2:6, 6:4, 6:0.

Finał: Kuczer – Podlińska 6:2, 6:3.

13-LATKI

Grupa A: Rutkowska – Bednarczyk 6:2, 6:4; Kunat – Bednarczyk 6:7 (5), 6:0, 10:4; Rutkowska – Kunat 7:5, 6:4; kolejność: 1. Rutkowska 2 wygrane, 2. Kunat 1, 3. Bednarczyk 0.

grupa B: Oczachowska – Falkowska 6:2, 6:3; K. Jaśkiewicz – Falkowska 6:3, 6:3; Oczachowska – K. Jaśkiewicz 4:6, 6:4, 10:5; kolejność: 1. Oczachowska 2 wygrane, 2. K. Jaśkiewicz, 3. Falkowska.

Półfinały: Rutkowska – K. Jaśkiewicz 6:3, 4:6, 6:1; Oczachowska – Kunat 6:0, 6:1.

O miejsce 5: Falkowska – Bednarczyk 6:0, 6:4.

O miejsce 3: Kunat – K. Jaśkewicz 5:7, 6:2, 6:4.

Finał: Oczachowska – Rutkowska 6:3, 5:7, 7:5.

12-LATKI

Grupa A: I. Świątek – Pociej 6:1, 6:1; Rogozińska-Dzik – Pociej 6:4, 6:2; I. Świątek – Rogozińska-Dzik 6:0, 7:5; kolejność: 1. I. Świątek 2 wygrane, 2. Rogozińska-Dzik 1, 3. Pociej 0.

Grupa B: Wierzbowska – Nadajewska 6:1, 6:4; Chwalińska – Nadajewska 6:1, 6:2; Wierzbowska – Chwalińska 6:1, 2:6, 10:2; kolejność: 1. Wierzbowska 2 wygrane, 2. Chwalińska 1, 3. Nadajewska 0.

Półfinały: I. Świątek – Chwalińska 6:0, 6:3; Wierzbowska – Rogozińska-Dzik 6:4, 6:3.

O miejsce 5: Nadajewska – Pociej 6:4, 6:2.

O miejsce 3: Chwalińska – Rogozińska-Dzik 6:2, 6:4.

Finał: I. Świątek – Wierzbowska 6:2, 6:1.

14-LATKOWIE

Grupa A: Fryze – Łosiak 7:6 (1), 6:3; Łosiak – Jankowiak 4:6, 6:3, 10:8; Fryze – Jankowiak 6:2, 6:2; kolejność: 1. Fryze 2 wygrane, 2. Łosiak 1, 3. Jankowiak 0.

Grupa B: Sikorski – Grzegorczyk 6:2, 6:2; Franko – Grzegorczyk 6:1, 6:0; Sikorski – Franko 6:0, 6:0; kolejność: 1. Sikorski 2 wygrane, 2. Franko 1, 3. Grzegorczyk 0.

Półfinały: Fryze – Franko 6:3, 6:4; Sikorski – Łosiak 6:3, 6:0.

O miejsce 5: Grzegorczyk – Jankowiiak 7:6 (4), 5:7, 10:8.

O miejsce 3: Łosiak – Franko 6:4, 6:2.

Finał: Sikorski – Fryze 3:6, 6:2, 6:4.

13-LATKOWIE

Grupa A: T. Dudek – Kwiatkowski 6:2, 6:1; Michalski – Kwiatkowski 6:1, 6:1; T. Dudek – Michalski 7:6 (4), 6:4; kolejność: 1. T. Dudek 2 wygrane, 2. Michalski 1, 3. Kwiatkowski 0.

Grupa B: Paluch – Piekarek 7:5, 6:2; Paluch – Wojtkowiak 6:0, 6:0; Piekarek – Wojtkowiak 6:0, 6:1; kolejność: 1. Paluch 2 wygrane, 2. Piekarek 1, 3. Wojtkowiak 0.

Półfinały: T. Dudek – Piekarek 6:0, 6:2; Michalski – Paluch 3:6, 7:6 (4), 6:3.

O miejsce 5: Kwiatkowski – Wojtkowiak 6:0, 6:1.

O miejsce 3: Paluch – Piekarek 6:1, 6:1.

Finał: T. Dudek – Michalski 6:3, 6:4.

12-LATKOWIE

Grupa A: Marek – M. Adamek 6:1, 6:1; Niełacny – M. Adamek 6:1, 6:3; Marek – Niełacny 6:0, 6:1; kolejność: 1. Marek 2 wygrane, 2. Niełacny 1, 3. M. Adamek 0.

Grupa B: Olech – Ziomber 6:4, 3:6, 10:4; M. Matuszewski – Olech 6:1, 7:5; Ziomber – M. Matuszewski 6:1, 6:4; kolejność: 1. Ziomber 1 wygrana (+1 w setach), 2. M. Matuszewski 1 (0), 3. Olech 1 (-1).

Półfinały: Marek – M. Matuszewski 6:1, 7:5; Ziomber – Niełacny 6:1, 7:6 (7).

O miejsce 5: Olech – M. Adamek 7:5, 6:0.

O miejsce 3: Niełacny – M. Matuszewski 6:2, 3:6, 10:6.

Finał: Marek – Ziomber 6:2, 6:4.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności