Polski Tenis

WYNIKI

TOKIO IO: Świątek/Kubot - Ferro/Herbert 6:3, 7:6 (3); Bencic - Pavlyuchenkova 6:0, 3:6, 6:1; Rybakina - Muguruza 7:5, 6:1; Svitolina - Giorgi 6:4, 6:4; Vondrousova - Badosa 6:3 i krecz Hiszpanki; Khachanov - Schwartzman 6:1, 2:6, 6:1; Carreno Busta - Koepfer 7:6 (7), 6:3; Medvedev - Fognini 6:2, 3:6, 6:2; Nishikori - Ivashka 7:6 (7), 6:0;Humbert - S. Tsitsipas 2:6, 7:6 (4), 6:2; Chardy - L. Broady 7:6 (3), 4:6, 6:1; A. Zverev - Basilashvili 6:4, 7:6 (5); Djokovic - Davidovich Fokina 6:3, 6:1.

Halowy turniej mężczyzn w Bydgoszczy

przez maka

W Bydgoszczy odbył się halowy, ogólnopolski turniej klasyfikacyjny mężczyzn.

W klubie Centrum rywalizowało szesnastu zawodników. W tym gronie znależli tenisiści notowani w rankingu ATP jak Dariusz Lipka, Maciej Rajski, Rafał Teurer i Karol Drzewiecki.

Do czołowej czwórki awansowali Lipka, Drzewiecki, Wojciech Lutkowski oraz Paweł Zawisza. Ponownie najskuteczniejszy okazał się Lutkowski. Drugi był Lipka, trzeci Drzewiecki, a czwarty Zawisza.

Grupa A: W. Lutkowski – Królik 6:3, 6:1; Rajski – Iżycki 6:0, 7:6 (3); W. Lutkowski – Rajski 7:5, 6:1; Królik – Iżycki 6:1, 4:6, 10:6; W. Lutkowski – Iżycki 6:1, 6:2; Królik – Rajskj 6:0, 6:0; kolejność: 1. W. Lutkowski 3 wygrane, 2. Królik 2, 3. Rajski 1, 4. Iżycki 0.

Grupa B: D. Lipka – Czarnecki 6:4, 6:2; Nispoń – P. Zieliński 6:1, 6:3; D. Lipka – P. Zieliński 6:2, 6:1; Nispoń – Czarnecki 6:4, 6:0; D. Lipka – Nispoń 6:3, 6:7 (9), 10:5; P. Zieliński – Czarnecki 6:2, 7:6 (4); kolejność: 1. D. Lipka 3, 2. Nispoń 2, 3. P. Zieliński, 4. Czarnecki 0.

Grupa C: Zawisza – Majchrowicz 6:3, 6:2; Chojnowski – Zaorski 6:3, 6:3; Majchrowicz – Zaorski 6:2, 6:2; Zawisza – Chojnowski 6:3, 6:2; Majchrowicz – Chojnowski 6:2, 6:2; Zawisza – Zaorski 6:2, 6:0; kolejność: 1. Zawisza 3, 2. Majchrowicz 2, 3. Chojnowski 1, 4. Zawisza 0.

Grupa D: Drzewiecki – Hurkacz 2:6, 6:4, 10:4; Drzewiecki – Teurer 6:4, 7:6 (9); Hurkacz – Teurer 6:4, 4:6, 10:8; wycofał się Jabłoński; kolejność: 1. Drzewiecki 2, 2. Hurkacz 1, 3. Teurer 0.


Miejsca 13-15: Zaorski – Czarnecki 6:3, 0:6, 10:3; Iżycki – Zaorski 7:6 (2), 6:2; Iżycki – Czarnecki 6:4, 6:4; kolejność: 13. Iżycki, 14. Zaorski, 15. Czarnecki.

Miejsca 9-12: Teurer – Chojnowski 6:0, 6:2; Teurer – P. Zieliński 6:1, 6:0; Chojnowski – P. Zieliński 3:6, 6:2, 10:5; dalszej gry zrezygnował Rajski; kolejność: 9. Teurer, 10. Chojnowski, 11. P. Zieliński, 12. Rajski.

Miejsca 5-8: Królik – Nispoń 3:6, 6:3, 10:5; Majchrowicz – Hurkacz 4:6, 6:2, 11:9 i Hubert zrezygnował z gry w kolejnych meczach; Majchrowicz – Królik 7:5, 6:0; Majchrowicz – Nispoń 6:3, 6:4; kolejność: 5. Majchrowicz, 6. Królik, 7. Nispoń, 8. Hurkacz.

Miejsca 1-4: W. Lutkowski – D. Lipka 7:5, 6:3; Drzewiecki – Zawisza 6:3, 4:6, 10:0; W. Lutkowski – Zawisza 7:6 (4), 6:4; D. Lipka – Drzewiecki 7:6 (5), 1:6, 12:10; W. Lutkowski – Drzewiecki 6:3, 6:2; D. Lipka – Zawisza 6:2, 6:2; kolejność: 1. W. Lutkowski, 2. D. Lipka, 3. Drzewiecki, 4. Zawisza.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności