Polski Tenis

WYNIKI

WIMBLEDON - eliminacje: Żuk - Rosol 6:3, 6:3; Majchrzak - Maden 6:1, 6:4; Haase - Andreozzi 6:4, 6:4; Gulbis - Popko 6:3, 5:7, 6:4; Tomic - Kavcic 4:6, 6:4, 6:3; Safiullin - Karlovic 6:3, 6:4; EASTBOURNE WTA 500: Świątek - Watson 6:3, 6:7 (4), 7:5; Kasatkina - Zvonareva 7:5, 2:2 i krecz Wiery; Rogers - Bertens 6:1, 7:5; Andreescu - McHale 6:4, 2:6, 6:2; Giorgi - Kar. Pliskova 2:6, 6:2, 6:2; Svitolina - Badosa 4:6, 6:1, 7:6 (1); Rybakina - Dart 6:2, 6:7 (5), 6:4; Ostapenko - Pavlyuchenkova 6:1, 6:3; Sevastova - Kostyuk 6:1, 6:7 (6), 6:4; BAD HOMBURG WTA 250: Azarenka - Hatouka 7:5, 6:0; Blinkova/Rus - Piter/Van der Hoek 6:2, 6:0; MAJORKA ATP 250: Ruud - Sandgren 6:3, 6:4; Medvedev - Moutet 6:4, 6:2; Querrey - Carballes Baena 5:7, 6:4, 7:6 (3); EASTBOURNE ATP 250: Gerasimov - Tsonga 6:3, 6:4; Popyrin - Gombos 4:6, 6:4, 6:1; Millman - Clarke 6:3, 6:2.

Heraklion ITF – ćwierćfinał Siedliskiej

przez maka

Troje polskich zawodników rywalizowało w Grecji.

W trzecim z rzędu futuresie w Heraklionie (carpet, 10 tys. $). Agata Barańska (855) i Natalia Siedliska (912) uniknęły eliminacji.

W drabince głównej Agata przegrała z Rosjanką Kariną Isayan (1051) 3:6, 5:7. Natka wygrała z Macedonką Liną Gjorcheską (1091) 6:3, 6:3.

W drugiej rundzie oddała trzy gemy najwyżej rozstawionej Niemce Kim-Alice Grajdek (428) 6:0, 6:3.

W 1/4 finałuprzegrała z Włoszką Alice Savoretti (890) 1:6, 0:6.

Wyniki

Pierwsza runda: (1) Grajdek – Latinopoulou 6:3, 6:2; Siedliska – Gjorcheska 6:3, 6:3; Savoretti – Malikova 6:4, 6:3; (5) Borecka – Njiric 7:5, 6:4; (4) Steinherr – Christopoulou 6:0, 7:5; Vajdova – Fafaliou 6:2, 6:2; Vogasari – Machalkova 2:6, 6:4, 6:4; (7) Pochabova – Baumgarten 6:2, 6:1; (8) Parrizas-Diaz – Iova 6:0, 6:3; Moratelli – Scimone 7:5, 6:3; Isayan – Barańska 6:3, 7:5; (3) Balducci – Markesini 6:3, 6:2; (6) Kirillova – Krejsova 6:2, 6:4; Bruzzone – Isaeva 6:2, 6:2; Marcu – Stefanou 7:6 (5), 6:3; (2) Vaideanu – Virtanen 6:4, 6:3.

Druga runda: Siedliska – Grajdek 6:0, 6:3; Savoretti – Borecka 6:0, 7:6 (7); Steinherr – Vajdova 6:4, 6:0; Pochabova – Vogasari 6:3, 6:3; Parrizas-Diaz – Moratelli 1:6, 6:2, 6:1; Balducci – Isayan 6:4, 1:6, 7:6 (4); Kirillova – Bruzzone 6:2, 4:6, 6:1; Vaideanu – Marcu 6:3, 6:1.

Ćwierćfinały: Savoretti – Siedliska 6:1, 6:0; Steinherr – Pochabova 7:6 (5), 7:5; Parrizas-Diaz – Balducci 6:3, 1:0 i krecz Włoszki; Kirillova – Vaideanu 6:4, 1:6, 6:4.

W deblu Barańska i Grajdek były rozstawione z trójką. O ćwierćfinał przegrały z Brytyjką Sabriną Bamburac i Greczynką Afroditi Latinopoulou 2:6, 6:4, 8:10.


Wśród mężczyzn w kwalifikacjach startował Louis Dończyk (br). Wygrał z Hiszpanem Alejandro Salmeronem (br) 6:2, 6:0.

W drugim meczu uległ Austriakowi Bjornowi Propstowi (1075) 1:6, 3:6. Przegrał z nim także przed tygodniem.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności