Polski Tenis

WYNIKI

STRASBURG WTA 250: Kerber - Linette 6:2, 4:6, 6:4; Pliskova - Zanevska 6:4, 7:6 (6); Juvan - Mertens 7:6 (3), 6:4; Dodin - Golubic 6:3, 6:0; RABAT WTA 250: Bondar - Tomljanovic 5:1 i krecz Australijki; C. Liu - Sharma 6:4, 6:1; Trevisan - Rus 7:6 (4), 6:3; Bronzetti - Parrizas Diaz 6:1, 3:6, 7:6 (5); GENEWA ATP 250: Gasquet - Majchrzak 6:2, 6:4; Opelka - Griekspoor 6:4, 3:6, 6:3; Ruud - Kokkinakis 6:4, 7:6 (3); LYON ATP 250: Molcan - Coria 6:3, 6:2; Rune - Guinard 3:6, 6:3, 6:4; De Minaur - Watanuki 6:4 i krecz Japończyka; Guinard - Mmoh 4:6, 6:4, 7:5.

HOTK juniorów w Chorzowie dla faworytów

W Chorzowie zakończył się halowy ogólnopolski turniej klasyfikacyjny juniorów.

W rywalizacji dziewcząt triumfowała Marta Kowalska (Grzegórzecki Kraków). W decydującym pojedynku wygrała z Aleksandrą Buczyńską (Return Radom)

Wśród chłopców najlepszy okazał się zawodnik KKT Wrocław Hubert Hurkacz. W finałowej potyczce pokonał Michała Rolskiego (Redeco SiR Wrocław).

Chłopcy rywalizowali także w deblu. Zwyciężyli Remigiusz Prządka (Promień Opalenica) i Paweł Zawisza (Matchpoint Wrocław).

CHŁOPCY

Pierwsza runda singla: (1) Zawisza – bye; Kossek – Berszakiewicz 6:3, 6:1; Wieczorek – Kołakowski 6:3, 4:6, 6:0; (5) Owczarz – Fijałkowski 6:1, 6:3; (3) Dmochowski – Ciekalski 6:1, 6:1; Mruk – Parafiński 3:6, 6:4, 6:0; Widuch – Tracz 7:5, 6:4; Rolski – (7) Kaczmarek 6:2, 6:3; (6) Lemiesz – Pałus 6:0, 6:0; Terczyński – Masłowski 6:1, 6:1; Nowakowski – Kuchmacz 6:0, 6:0; (4) Sobkowiak – Kozielski 7:6 (3), 6:4; (8) Kuriata – Faryniarz 6:2, 6:2; Prządka – Steinberger 6:2, 6:1; Kokulewski – Słowik 6:3, 6:1; (2) Hurkacz – bye.

Druga runda singla: Zawisza – Kossek 6:4, 6:1; Owczarz – Wieczorek 6:4, 6:1; Dmochowski – Mruk 6:4, 6:1; Rolski – Widuch 6:2, 6:1; Terczyński – Lemiesz 6:1, 6:3; Sobkowiak – Nowakowski 6:1, 6:4; Prządka – Kuriata 6:3, 6:2; Hurkacz – Kokulewski 6:0, 6:1.

Ćwierćfinały singla: Zawisza – Owczarz 6:0, 6:1; Rolski – Dmochowski 7:6 (1), 7:6 (1); Sobkowiak – Terczyński 6:2, 3:6, 7:5; Hurkacz – Prządka 4:6, 6:3, 6:4.

Półfinały singla: Rolski – Zawisza 7:6 (0), 3:6, 7:6 (4); Hurkacz – Sobkowiak 6:1, 4:6 i krecz Jędrzeja.

Finał singla: Hurkacz – Rolski 6:3, 6:2.

Pierwsza runda debla: Kossek/Nowakowski – Berszakiewicz/Tracz 4:6, 6:3, 10:5; Ciekalski/Masłowski – Fijałkowski/Parafiński 6:0, 6:4; Kozielski/Słowik – Kokulewski/Kuriata 3:6, 6:3, 10:4.

Ćwierćfinały debla: (1) Dmochowski/Lemiesz – Kossek/Nowakowski 6:2, 6:2; (3) Hurkacz/Terczyński – Ciekalski/Masłowski 6:0, 6:3; (4) Prządka/Zawisza – Owczarz/Rolski 4:6, 7:5, 10:7; (2) Kaczmarek/Sobkowiak – Kozielski/Słowik 2:6, 7:6 (5), 10:7.

Półfinały debla: Hurkacz/Terczyński – Dmochowski/Lemiesz 7:6 (2), 5:7, 10:1; Prządka/Zawisza – Kaczmarek/Sobkowiak 6:3, 4:6, 10:7.

Finał debla: Prządka/Zawisza – Hurkacz/Terczyński 6:4, 6:3.

DZIEWCZĘTA

Pierwsza runda: Szuszkiewicz – D. Robok 6:4, 6:4; Dziarkowska – Śpiewak 6:4, 6:1; Grzywocz – Belec 6:3, 6:3; Galiczak – Rychlik 6:0, 6:0.

Druga runda: (1) Odrzywołek – Szuszkiewicz 6:2, 6:0; (5) A. Robok – Kostek 6:2, 6:0; (4) Borgman – Dziarkowska 6:2, 6:1; Buczyńska – (7) Bieńkowska 6:4, 1:6, 6:2; (8) Nosek – Przybył 6:4, 6:2; Grzywocz – (3) Baran 2:6, 6:3, 6:4; (6) Wysoczańska – Sasiak 6:0, 6:1; (2) M. Kowalska – Galiczak 6:0, 6:1.

Ćwierćfinały: Odrzywołek – A. Robok 7:5, 6:4; Buczyńska – Borgman 6:3, 6:7 (3), 7:6 (4); Nosek – Grzywocz 6:3, 4:6, 6:1; M. Kowalska – Wysoczańska 6:1, 6:3.

Półfinały: Buczyńska – Odrzywołek 6:3, 1:6, 6:0; M. Kowalska – Nosek 6:1, 7:5.

Finał: M. Kowalska – Buczyńska 7:6 (5), 6:3.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności