Polski Tenis

WYNIKI

STRASBURG WTA 250: Kerber - Linette 6:2, 4:6, 6:4; Pliskova - Zanevska 6:4, 7:6 (6); Juvan - Mertens 7:6 (3), 6:4; Dodin - Golubic 6:3, 6:0; RABAT WTA 250: Bondar - Tomljanovic 5:1 i krecz Australijki; C. Liu - Sharma 6:4, 6:1; Trevisan - Rus 7:6 (4), 6:3; Bronzetti - Parrizas Diaz 6:1, 3:6, 7:6 (5); GENEWA ATP 250: Gasquet - Majchrzak 6:2, 6:4; Opelka - Griekspoor 6:4, 3:6, 6:3; Ruud - Kokkinakis 6:4, 7:6 (3); LYON ATP 250: Molcan - Coria 6:3, 6:2; Rune - Guinard 3:6, 6:3, 6:4; De Minaur - Watanuki 6:4 i krecz Japończyka; Guinard - Mmoh 4:6, 6:4, 7:5.

HOTK juniorów – wyniki

W Poznaniu i Ściegnach w halowych, ogólnopolskich turniejach klasyfikacyjnych walczyli juniorzy.

Poznań

Do rywalizacji w zawodach serii 1 na kortach klubu AZS Poznań zgłosiło się 15 zawodników. W finale Jędrzej Sobkowiak (WKS Grunwald Poznań) pokonał tenisistę godspodarzy – Wojciecha Adamka.

W zmaganiach deblowych najlepsi okazali się Adamk i Adam Kaczmarek (obaj AZS Poznań).

SINGIEL

Pierwsza runda: (1) Sobkowiak – bye; Przybylski – Popłonyk 6:1, 6:2; (3) Czarnecki – Szalaty 6:3, 7:6 (3); Lamczyk – Orwat 6:3, 6:3; Adamek – Drass 6:4, 6:4; Kaczmarek – (4) Drelich 6:2, 7:5; Prządka – Parchomiuk 6:4, 6:3; (2) Filipowicz – Zieliński 76:4, 6:2.

Ćwierćfinały: Sobkowiak – Przybylski 6:4, 6:1; Czarnecki – Lamczyk 6:4, 6:3; Adamek – Kaczmarek 7:5, 6:1; Filipowicz – Prządka 7:6, 7:5.

Półfinały: Sobkowiak – Czarnecki 6:4, 6:4; Adamek – Filipowicz 6:3, 6:1.

Finał: Sobkowiak – Adamek 3:6, 6:3, 6:2.

Ściegny

O puchar KT Jelenia Góra walczyło 8 dziewcząt i 13 chłopców. Wśród dziewcząt triumfowała Natalia Lewińska (KT Jelenia Góra) wygrywając w finale z Jaśminą Kostek (Fundacja Tenis Prószków).

Mateusz Terczyński (Match Point Wrocław) pokonał w decydującym pojedynku Bartka Bieleckiego (MKS Szczawno Zdrój).

W grze podwójnej zwyciężyli Robert Kłopot (nst) i Terczyński oraz Karolina Szmit (Family Tennis Camp) w parze z Martą Dybą (GTT Głogów).

DZIEWCZĘTA

Pierwsza runda: (1)Lewińska – Rychlik 6:0, 6:0; Szmit – Dyba 7:6, 6:3; Kostek – Modrzyk 6:0, 6:0; (2) Wysoczańska – Kusz 6:0, 6:1.

Półfinały: Lewińska – Szmit 5:7, 7:5, 6:1; Kostek – Wysoczańska krecz Kasi.

Finał: Lewińska – Kostek 6:1, 6:3.

CHŁOPCY

Pierwsza runda: ( Bielecki – bye; Radwan – Faryniarz 3:6, 6:1, 6:4; (3) Jantos – bye; Kłopot – Mruk 6:2, 6:3; Kozielski – Łobos 6:0, 3:6, 6:2; (4) Bezulski – Tokarczyk 6:0, 6:2; Kokulewski – Orzechowski 6:2, 6:4; (2) Terczyński – bye.

Ćwierćfinały: Bielecki – Radwan 6:4, 2:6, 6:2; Jantos – Kłopot 6:3, 6:2; Kzoielski – Bezulski 6:2, 6:3; Terczyński – Kokulewski 6:1, 6:2.

Pófinały: Bielecki – Jantos 6:4, 1:6, 6:2; Terczyński – Kozielski 6:1, 6:1.

Finał: Terczyński – Bielecki 6:4, 6:4.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności