Polski Tenis

WYNIKI

HALLE ATP 500: Humbert - Rublev 6:3, 7:6 (4); Krawietz/Tecau - Auger-Aliassime/Hurkacz 7:6 (4), 6:4; LONDYN ATP 500: M. Berrettini - Norrie 6:4, 6:7 (5), 6:3; Herbert/Mahut - Opelka/Peers 6:4, 7:5; BERLIN WTA 500: Samsonova - Bencic 1:6, 6:1, 6:3; Azarenka/Sabalenka - Melichar/Schuurs 4:6, 7:5, 10:4; BIRMINGHAM WTA 250: Jabeur - Kasatkina 7:5, 6:4; Bouzkova/Hradecka - Jabeur/Perez 6:4, 2:6, 10:8; MAJORKA ATP 250: Thompson - Andujar 2:6, 7:6 (4), 6:2; Mannarino - Struff 7:6 (3), 6:3; BAD HOMBURG WTA 250: Tig - Barthel 7:6 (4), 6:3; Siniakovva - Gracheva 6:3, 6:2; Anisimova - Kovinic 6:2, 6:1; Korpatsch - Peterson 7:5, 2:6, 7:6 (5); Doi - Danilina 6:2, 6:2; Podoroska - Guth 6:0, 6:3; Petkovic - Cirstea 6:3, 6:4.

HOTK kadetów w Sobocie – wyniki

przez maka

W Centrum Tenisowym Sobota odbył się halowy, ogólnopolski turniej klasyfikacyjny kadetów (do lat 16).

Wśród dziewcząt Dorota Szczygielska (SKT Sopot) w finale pokonała Elżbietę Iwaniuk (AZS Poznań).

W gronie chłopców Piotr Matuszewski (AZS Poznań) wygrał w decydującym meczu z Przemysławem Michockim (AZS Poznań).

W grach podwójnym zwyciężyli Ewa Brzeska (STT Fakro Nowy Sącz) i Zuzanna Wilk (Servis Area Piekary Śląskie) oraz Matuszewski i Michocki.

DZIEWCZĘTA

Pierwsza runda: (1) Iwaniuk – bye; M. Kania – Lechna 6:1, 6:1; Sosnowska – Selwesiuk 6:0, 6:0; J. Skrzypczyńska – bye; Jastrzębska – bye; Nikolenko – Chudzińska 6:0, 6:1; Rutkowska – Bogucka 7:5, 6:3; Górczyńska – bye; Brzeska – bye; Wilk – Oczachowska 6:7 (5), 6:3, 6:4; K. Skrzypczyńska – Mędrzycka 6:2, 6:4; Szczygielska – bye; Wardejn – bye; Szewczak – Kromolicka 6:2, 6:0; Kostka – Bogdanowicz 6:1, 6:1; (2) Matuszak – bye.

Druga runda: Iwaniuk – Kania 6:4, 6:2; Sosnowska – J. Skrzypczyńska 6:2, 7:5; Jastrzębska – Nikolenko 6:2, 6:2; Górczyńska – Rutkowska 6:4, 6:7 (4), 7:6 (8); Wilk – Brzeska 6:0, 6:1; Szczygielska – K. Skrzypczyńska 6:4, 6:1; Wardejn – Szewczak 6:4, 6:3; Matuszak – Kostka 6:2, 6:0.

Ćwierćfinały: Iwaniuk – Sosnowska 6:0, 6:0; Jastrzębska – Górczyńska 6:2, 6:3; Szczygielska – Wilk 6:1, 6:1; Matuszak – Wardejn 7:6 (5), 6:3.

Półfinały: Iwaniuk – Jastrzębska 6:1, 6:1; Szczygielska – Matuszak 1:6, 6:2, 6:1.

Finał singla: Szczygielska – Iwaniuk 6:4, 6:1.

Finał debla: Brzeska/Wilk – Iwaniuk/Wardejn 7:5, 7:5.

CHŁOPCY

Pierwsza runda: (1) Michocki – bye; Łosiak – Jan Gieysztor 6:2, 6:1; Gorszka – Sowiński 6:2, 3:6, 6:0; Mol – Bratkowski 6:1, 6:0; Kaczmarek – Zasada 6:0, 6:1; Ładocha – Jędruszczak 7:5, 6:1; Szymankiewicz – Kimaszewski 6:2, 6:0; Tajchman – Wolański 6:4, 7:5; Filipowski – Malmon 4:6, 6:2, 6:3; Słojewski – Tadyszak 7:5, 6:2; Hałubiec – Zalewski 6:3, 6:1; W. Adamek – Krzeptowski 6:0, 6:3; Kwaśniewski – Orwat 6:0, 6:0; Józ. Gieysztor – Łasiński 6:3, 6:0; Wojtaś – Leśniewski 6:2, 6:0; (2) P. Matuszewski – Świątkowski 6:0, 6:0.

Druga runda: Michocki – Łosiak 6:2, 6:1; Mol – Gorszka 6:4, 6:1; Kaczmarek – Ładocha 6:1, 7:6 (5); Szymankiewicz – Tajchman 6:2, 7:6 (5); Słojewski – Filipowski 3:6, 6:4, 6:2; W. Adamek – Hałubiec 6:0, 6:3; Kwaśniewski – Józ. Gieysztor 6:1, 6:0; P. Matuszewski – Wojtaś 6:1, 6:2.

Ćwierćfinały: Michocki – Mol 7:5, 6:2; Kaczmarek – Szymankiewicz 6:2, 6:3; W. Adamek – Słojewski 6:1, 6:2; P. Matuszewski – Kwaśniewski 6:2, 6:0.

Półfinały: Michocki – Kaczmarek 6:3, 7:5; P. Matuszewski – W. Adamek 7:5, 7:5.

Finał singla: P. Matuszewski – Michocki 6:2, 6:1.

Finał debla: P. Matuszewski/Michocki – W. Adamek/Kaczmarek 6:1, 6:3.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności