Polski Tenis

WYNIKI

STRASBURG WTA 250: Linette - Watson 6:1, 6:1; Zanevska - Tan 4:6, 7:5, 6:1; Pera - Ruse 7:5, 6:4; Makarova - Cirstea 1:6, 6:3, 6:2; Ferro - Gabueva 6:3, 6:4; Friedsam - D. Saville 4:6, 6:3, 7:6 (5); Piter/Zimmermann - Xu/Yang 6:3, 3:6, 10:7; RABAT WTA 250: Sherif - Paquet 6:0, 6:2; Tomljanovic - Schmiedlova 7:5, 6:2; Mladenovic - Andrianjafitrimo 6:3, 3:6, 7:6 (7); Sharma - Marcinko 5:7, 6:3, 6:3; Bondar - Ferrando 6:4, 3:6, 7:5; Burel - Udvardy 7:6 (4), 7:6 (3); C. Liu - Rakhimova 6:4, 6:3; GENEWA ATP 250: Majchrzak - Cecchinato 6:2, 6:3; Gasquet - Medvedev 6:2, 7:6 (5); Nikles - Riedi 5:7, 7:6 (3), 7:5; Kokkinakis - Fognini 6:4, 6:3; J. Sousa - Andujar 6:1, 6:4; O' Connell - Ramos-Vinolas 7:6 (5), 6:4; Basilashvili - Bagnis 6:4 i krecz Argentyńczyka; LYON ATP 250: Watanuki - Kwon 6:3, 6:4; Coria - Altmaier 6:3, 3:6, 6:3; Guinard - Gaston 6:4, 6:7 (5), 6:2; Baez - Otte 5:7, 6:4, 6:2; Norrie - F. Cerundolo 6:4, 6:4; De Minaur - Humbert 1:6, 6:3, 6:2; Klaasen/Lammons - Kubot/Roger-Vasselin 6:1, 7:6 (2).

HOTK kadetów w Sopocie – wyniki

W Sopocie odbył się halowy, ogólnopolski turniej klasyfikacyjny kadetów (do lat 16).

Najwyżej rozstawiony w zawodach chłopców jest Mateusz Lipiński (Legia Warszawa). W finale pokonał Łukasza Zapałę (SKT Sopot).

W gronie dziewcząt Nikola Matuszak (TS Top Spin Kołobrzeg) wygrała z Pauliną Jastrzębską (SKT Sopot).

W grze podwójnej triumfowali Ksawery Pociej (KT Legia Warszawa) i Zapała oraz Matuszak i Maja Pindelska (TKS Arka Gdynia).

CHŁOPCY

Pierwsza runda: (1) Lipiński – bye; Zasada – Kreptowski 7:5, 6:2; Kwiatkowski – Sałaciński 6:3, 6:2; Jędruszczak – (6) Malmon 6:3, 6:2; (3) Mol – Józ. Gieysztor 6:0, 6:1; Zalewski – Janiec 6:3, 6:7 (5), 6:2; Ładocha – Słojewski 6:1, 6:2; (7) Pociej – Wojtaś 7:6 (5), 6:4; (8) Hałubiec – P. Kowalski 6:1, 6:3; Autuch – Mucha 6:3, 6:4; Karczmarczyk – Morawski 7:5, 4:6, 6:3; (4) Kwaśniewski – Kidoń 6:1, 6:0; (5) Tajchman – Wolański 6:4, 6:0; Bratkowski – Jan Gieysztor 6:1, 6:2; Kimaszewski – Kuch 6:3, 6:2; (2) Zapała – Raptis 6:3, 6:0.

Druga runda: Lipiński – Zasada 6:2, 6:0; Jędruszczak – Kwiatkowski 6:1, 6:1; Mol – Zalewski 6:0, 6:1; Ładocha – Pociej 6:3, 6:1; Hałubiec – Autuch 6:1, 6:2; Kwaśniewski – Karczmarczyk 4:6, 6:0, 6:2; Tajchman – Bratkowski 6:3, 6:3; Zapała – Kimaszewski 4:6, 6:1, 6:2.

Ćwierćfinały: Lipiński – Jędruszczak 6:1, 6:4; Mol – Ładocha 6:2, 6:4; Hałubiec – Kwaśniewski 7:5, 7:5; Zapała – Tajchman 6:3, 6:3.

Półfinały : Lipiński – Mol 6:3, 6:1; Zapała – Hałubiec 6:1, 6:3.

Finał: Lipiński – Zapała 6:1, 6:1.

DZIEWCZĘTA

Pierwsza runda: (1) Jędrzejczak – bye; Bednarczyk – Jaworowska 6:1, 6:1; Jastrzębska – Stepan 6:4, 6:3; (8) Marciniak – bye; (4) Szczygielska – bye; Wilk – Jankun 6:2, 6:2; Górczyńska – Kostka 6:0, 6:2; (7) Pindelska – bye; (5) K. Kowalska – bye; Tomczyk – Kasprzyk 6:2, 6:1; Samonek – Romanowska 6:0, 6:0; (3) Matuszak – bye; (6) Wira – bye; Grędzińska – Głowińska 6:2, 6:4; An. Goławska – Jurczak 6:1, 6:0; (2) Sierzputowska – bye.

Druga runda: Jędrzejczak – Bednarczyk 6:4, 6:2; Jastrzębska – Marciniak 7:5, 4:6, 6:2; Szczygielska – Wilk 6:3, 6:2; Górczyńska – Pindelska 6:2, 4:6, 6:3; Tomczyk – K. Kowalska 6:4, 6:1; Matuszak – Samonek walkower; Wira – Grędzińska 6:0, 6:0; Sierzputowska – An. Goławska 6:2, 6:3.

Ćwierćfinały: Jastrzębska – Jędrzejczak 6:3, 6:4; Górczyńska – Szczygielska 6:1, 6:2; Matuszak – Tomczyk 4:6, 6:3, 6:2; Sierzputowska – Wira Sierzputowska – Wira 4:6, 7:6 (8), 7:6 (1).

Półfinały: Jastrzębska – Górczyńska 6:4, 4:6, 7:5; Matuszak – Sierzputowska 7:6 (7), 6:3.

Finał: Matuszak – Jastrzębska 6:4, 6:3.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności