Polski Tenis

WYNIKI

ROLAND GARROS: Krejcikova/Siniakova - Mattek-Sands/Świątek 6:4, 6:2; Krejcikova - Pavlyuchenkova 6:1, 2:6, 6:4; Djokovic - S. Tsitsipas 6:7 (6), 2:6, 6:3, 6:2, 6:4; Herbert/Mahut - Bublik/Golubev 4:6, 7:6 (1), 6:4; NOTTINGHM WTA 250: Konta - S. Zhang 6:2, 6:1; L. Kichenok/Ninomiya - Dolehide/Sanders 6:4, 6:7 (3), 10:8; STUTTGART ATP 250: Cilic - Auger-Aliassime 7:6 (2), 6:3; Demoliner/S. Gonzalez - Behar/Escobar 4:6, 6:3, 10:8.

HOTK kadetów w Sopocie – wyniki

przez maka

W Sopocie odbył się halowy, ogólnopolski turniej klasyfikacyjny kadetów (do lat 16).

Najwyżej rozstawiony w zawodach chłopców jest Mateusz Lipiński (Legia Warszawa). W finale pokonał Łukasza Zapałę (SKT Sopot).

W gronie dziewcząt Nikola Matuszak (TS Top Spin Kołobrzeg) wygrała z Pauliną Jastrzębską (SKT Sopot).

W grze podwójnej triumfowali Ksawery Pociej (KT Legia Warszawa) i Zapała oraz Matuszak i Maja Pindelska (TKS Arka Gdynia).

CHŁOPCY

Pierwsza runda: (1) Lipiński – bye; Zasada – Kreptowski 7:5, 6:2; Kwiatkowski – Sałaciński 6:3, 6:2; Jędruszczak – (6) Malmon 6:3, 6:2; (3) Mol – Józ. Gieysztor 6:0, 6:1; Zalewski – Janiec 6:3, 6:7 (5), 6:2; Ładocha – Słojewski 6:1, 6:2; (7) Pociej – Wojtaś 7:6 (5), 6:4; (8) Hałubiec – P. Kowalski 6:1, 6:3; Autuch – Mucha 6:3, 6:4; Karczmarczyk – Morawski 7:5, 4:6, 6:3; (4) Kwaśniewski – Kidoń 6:1, 6:0; (5) Tajchman – Wolański 6:4, 6:0; Bratkowski – Jan Gieysztor 6:1, 6:2; Kimaszewski – Kuch 6:3, 6:2; (2) Zapała – Raptis 6:3, 6:0.

Druga runda: Lipiński – Zasada 6:2, 6:0; Jędruszczak – Kwiatkowski 6:1, 6:1; Mol – Zalewski 6:0, 6:1; Ładocha – Pociej 6:3, 6:1; Hałubiec – Autuch 6:1, 6:2; Kwaśniewski – Karczmarczyk 4:6, 6:0, 6:2; Tajchman – Bratkowski 6:3, 6:3; Zapała – Kimaszewski 4:6, 6:1, 6:2.

Ćwierćfinały: Lipiński – Jędruszczak 6:1, 6:4; Mol – Ładocha 6:2, 6:4; Hałubiec – Kwaśniewski 7:5, 7:5; Zapała – Tajchman 6:3, 6:3.

Półfinały : Lipiński – Mol 6:3, 6:1; Zapała – Hałubiec 6:1, 6:3.

Finał: Lipiński – Zapała 6:1, 6:1.

DZIEWCZĘTA

Pierwsza runda: (1) Jędrzejczak – bye; Bednarczyk – Jaworowska 6:1, 6:1; Jastrzębska – Stepan 6:4, 6:3; (8) Marciniak – bye; (4) Szczygielska – bye; Wilk – Jankun 6:2, 6:2; Górczyńska – Kostka 6:0, 6:2; (7) Pindelska – bye; (5) K. Kowalska – bye; Tomczyk – Kasprzyk 6:2, 6:1; Samonek – Romanowska 6:0, 6:0; (3) Matuszak – bye; (6) Wira – bye; Grędzińska – Głowińska 6:2, 6:4; An. Goławska – Jurczak 6:1, 6:0; (2) Sierzputowska – bye.

Druga runda: Jędrzejczak – Bednarczyk 6:4, 6:2; Jastrzębska – Marciniak 7:5, 4:6, 6:2; Szczygielska – Wilk 6:3, 6:2; Górczyńska – Pindelska 6:2, 4:6, 6:3; Tomczyk – K. Kowalska 6:4, 6:1; Matuszak – Samonek walkower; Wira – Grędzińska 6:0, 6:0; Sierzputowska – An. Goławska 6:2, 6:3.

Ćwierćfinały: Jastrzębska – Jędrzejczak 6:3, 6:4; Górczyńska – Szczygielska 6:1, 6:2; Matuszak – Tomczyk 4:6, 6:3, 6:2; Sierzputowska – Wira Sierzputowska – Wira 4:6, 7:6 (8), 7:6 (1).

Półfinały: Jastrzębska – Górczyńska 6:4, 4:6, 7:5; Matuszak – Sierzputowska 7:6 (7), 6:3.

Finał: Matuszak – Jastrzębska 6:4, 6:3.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności