Polski Tenis

WYNIKI

STRASBURG WTA 250: Kerber - Linette 6:2, 4:6, 6:4; Pliskova - Zanevska 6:4, 7:6 (6); Juvan - Mertens 7:6 (3), 6:4; Dodin - Golubic 6:3, 6:0; RABAT WTA 250: Bondar - Tomljanovic 5:1 i krecz Australijki; C. Liu - Sharma 6:4, 6:1; Trevisan - Rus 7:6 (4), 6:3; Bronzetti - Parrizas Diaz 6:1, 3:6, 7:6 (5); GENEWA ATP 250: Gasquet - Majchrzak 6:2, 6:4; Opelka - Griekspoor 6:4, 3:6, 6:3; Ruud - Kokkinakis 6:4, 7:6 (3); LYON ATP 250: Molcan - Coria 6:3, 6:2; Rune - Guinard 3:6, 6:3, 6:4; De Minaur - Watanuki 6:4 i krecz Japończyka; Guinard - Mmoh 4:6, 6:4, 7:5.

HOTK mężczyzn w Sobocie – triumf Dończyka

Louis Dończyk wygrał Pozbruk Cup 2, który odbył się w Centrum Tenisowym Sobota.

Zawody zostały rozegrane w ramach halowego ogólnopolskiego turnieju klasyfikacyjnego mężczyzn.

Louis Dończyk (Grunwald Poznań) odniósł sześć zwycięstw. W kluczowym meczu pokonał Wojciecha Lutkowskiego (KT Legia Warszawa).

Trzeci był Patryk Janik (Górnik Bytom), a czwarty 16-letni Phillip Gresk (Warszawianka).

WYNIKI

Grupa A: W. Lutkowski – Tarasewicz 6:2, 6:3; W. Lutkowski – P. Barański 6:0, 6:2; P. Barański – Tarasewicz 6:2, 6:1; kolejność: 1. W. Lutkowski, 2. P. Barański, 3. Tarasewicz.

Grupa B: Gresk – Bartosiewicz 6:2, 6:1; Majchrowicz – Gresk 7:6, 6:3; Bartosiewicz – Majchrowicz 6:4, 7:5; kolejność: 1. Gresk, 2. Bartosiewicz, 3. Majchrowicz.

Grupa C: Janik – Dzudzewicz 6:1, 6:1; Sołtyka – Gałązka 6:3, 6:1; Janik – Gałązka 6:0, 6:0; Sołtyka – Dzudzewicz 6:2, 6:3; Janik – Sołtyka 3:6, 6:4, 10:8; Dzudzewicz – Gałązka 6:0, 6:0; kolejność: 1. Janik, 2. Sołtyka, 3. Dzudzewicz, 4. Gałązka.

Grupa D: Dończyk – Kłos 6:2, 6:4; Teurer – Jabłoński 6:4, 6:3; Dończyk – Jabłoński 6:2, 6:2; Teurer – Kłos 6:1, 6:3; Dończyk – Teurer 2:6, 6:4, 10:8; Jabłoński – Kłos 7:6, 6:0; kolejność: 1. Dończyk, 2. Teurer, 3. Jabłoński, 4. Kłos.


Miejsca 13-14: Kłos – Gałązka 6:0, 6:0; kolejność: 13. Kłos, 14. Gałązka.

Miejsca 9-12: Majchrowicz – Jabłoński 7:6, 6:4, w pozostałych meczach walkowery; kolejność: 9. Majchrowicz, 10. Jabłoński, 11. Dzudzewicz, 2. Tarasewicz.

Miejsca 5-8: P. Barański – Teurer 6:1, 6:1; Bartosiewicz – Sołtyka 6:2, 2:6, 10:4; P. Barański – Sołtyka 6:3, 6:4; Bartosiewicz – Teurer 6:3, 6:3; P. Barański – Bartosiewicz 6:4, 6:2; Teurer – Sołtyka 6:2, 2:6, 10:4; kolejność: 5. P. Barański, 6. Bartosiewicz, 7. Teurer, 8. Sołtyka.

Miejsca 1-4: Dończyk – W. Lutkowski 6:4, 6:4; Janik – Gresk 6:4, 6:2; W. Lutkowski – Janik 6:3, 6:4; Dończyk – Gresk 6:2, 6:0; Dończyk – Janik 7:6, 6:4; W. Lutkowski – Gresk 6:2, 6:1; kolejność: 1. Dończyk, 2. W. Lutkowski, 3. Janik, 4. Gresk.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności