Polski Tenis

WYNIKI

ROLAND GARROS: Muchova - Sakkari 7:6 (5), 7:6 (4); Kanepi - Haddad Maia 6:4, 6:4; Anisimova - Vekic 6:4, 6:1; Kerber - Jacquemot 6:1, 7:6 (2); Gauff - Van Uytvanck 6:1, 7:6 (4); Sasnovich - Raducanu 3:6, 6:1, 6:1; Azarenka - Petkovic 6:1, 7:6 (3); Teichmann - Danilovic 6:4, 6:1; Mertens - Bouzkova walkower; Auger-Aliassime - Ugo Carabelli 6:0, 6:3, 6:4; Isner - Barrere 6:4, 6:4, 3:6, 7:6 (5); Zapata Miralles - Fritz 3:6, 6:2, 6:2, 6:3; Norrie - Kubler 6:3, 6:4, 6:3; Khachanov - H. Dellien 4:6, 6:4, 7:6 (1), 6:3; Bedene - P. Cuevas 4:6, 6:4, 7:6 (5), 6:4; Rosolska/Routliffe - Melichar-Martinez/Perez 6:2, 7:5; Krawczyk/Schuurs - Parrizas Diaz/Piter 6:0, 6:3; Kubot/Roger-Vasselin - Kudla/Ruusuvuori 6:4, 6:2; Bublik/Kokkinakis - Lammons/Majchrzak 7:5, 7:6 (5).

HOTK młodziczek w Poznaniu – zwycięstwo Rutkowskiej

W Poznaniu w ogólnopolskim turnieju klasyfikacyjnym walczyły młodziczki (do lat 14).

Na kortach KS Posnanii Poznań triumfowała Wiktoria Rutkowska (AZS Poznań). W finałowej potyczce jej rywalką była Julia Oczachowska (Goplania Inowrocław).

W deblu najlepsza okazała się para Izabela Nikolenko (Promasters Szczecin)/Oczachowska. W finale pokonały Karolinę Aleksandrowicz (Warszawianka) i Paulinę Bednarczyk (WTT Wejherowo).

SINGIEL

Pierwsza runda: (1) Nikolenko – N. Komar 6:1, 6:0; Pawlak – M. Komar 6:1, 6:0; M. Jaśkiewicz – Końska 6:0, 6:0; (5) Oczachowska – Chudzińska 6:2, 6:0; (4) Ciura – Mikołajczyk 6:4, 6:1; Aleksandrowicz – Purgał 6:0, 6:1; Przybylska – Konopińska 6:2, 6:3; (8) Lechna – Nieznalska 6:1, 6:3; (6) Kwiecień – Sawicz 6:1, 6:2; Radomska – Wiśniewska 6:1, 6:4; K. Jaśkiewicz – Grodzka 6:4, 6:0; (3) Pietraszkiewicz – Jędrzejczak 6:2, 6:0; (7) Rutkowska – Cynkier 6:0, 6:2; Kubka – Zając 7:5, 6:4; Bednarczyk – Jakubowska 6:2, 6:1; Falkowska – (2) Komorowska 1:6, 6:3, 6:1.

Druga runda: Nikolenko – Pawlak 6:0, 6:1; Oczachowska – M. Jaśkiewicz 6:2, 6:1; Ciura – Aleksandrowicz 6:4, 6:1; Lechna – Przybylska 6:4, 6:4; Radomska – Kwiecień 6:1, 6:3; Pietraszkiewicz – K. Jaśkiewicz 6:4, 6:3; Rutkowska – Kubka 6:0, 6:1; Bednarczyk – Falkowska 6:3, 6:1.

Ćwierćfinaly: Oczachowska – Nikolenko 7:6, 6:2; Ciura – Lechna 6:1, 6:2; Pietraszkiewicz – Radomska 6:1, 6:1; Rutkowska – Bednarczyk 6:3, 6:3.

Półfinały: Oczachowska – Ciura 6:1, 6:0; Rutkowska – Pietraszkiewicz 7:6, 6:2.

Finał: Rutkowska – Oczachowska 3:6, 7:6, 7:5.

DEBEL

Ćwierćfinały: (1) Nikolenko/Oczachowska – Falkowska /Końska 6:2, 6:2; PietraszkiewiczRutkowska – Pawlak/Radomska 6:3, 7:6; Lechna/Przybylska – Chudzińska/Zając 6:3, 6:1; Aleksandrowicz/Bednarczyk – (2) Ciura/Kwiecień 6:3, 3:6, 10:4.

Półfinały: Nikolenko/Oczachowska – PietraszkiewiczRutkowska 6:4, 6:4; Aleksandrowicz/Bednarczyk – Lechna/Przybylska 6:1, 6:2.

Finał: Nikolenko/Oczachowska – Aleksandrowicz/Bednarczyk 6:2, 6:2.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności