Polski Tenis

WYNIKI

WIMBLEDON - eliminacje: Żuk - Rosol 6:3, 6:3; Majchrzak - Maden 6:1, 6:4; Haase - Andreozzi 6:4, 6:4; Gulbis - Popko 6:3, 5:7, 6:4; Tomic - Kavcic 4:6, 6:4, 6:3; Safiullin - Karlovic 6:3, 6:4; EASTBOURNE WTA 500: Świątek - Watson 6:3, 6:7 (4), 7:5; Kasatkina - Zvonareva 7:5, 2:2 i krecz Wiery; Rogers - Bertens 6:1, 7:5; Andreescu - McHale 6:4, 2:6, 6:2; Giorgi - Kar. Pliskova 2:6, 6:2, 6:2; Svitolina - Badosa 4:6, 6:1, 7:6 (1); Rybakina - Dart 6:2, 6:7 (5), 6:4; Ostapenko - Pavlyuchenkova 6:1, 6:3; Sevastova - Kostyuk 6:1, 6:7 (6), 6:4; BAD HOMBURG WTA 250: Azarenka - Hatouka 7:5, 6:0; Blinkova/Rus - Piter/Van der Hoek 6:2, 6:0; MAJORKA ATP 250: Ruud - Sandgren 6:3, 6:4; Medvedev - Moutet 6:4, 6:2; Querrey - Carballes Baena 5:7, 6:4, 7:6 (3); EASTBOURNE ATP 250: Gerasimov - Tsonga 6:3, 6:4; Popyrin - Gombos 4:6, 6:4, 6:1; Millman - Clarke 6:3, 6:2.

HOTK młodzików w Bydgoszczy – wyniki

przez maka

W Bydgoszczy rozgrywany jest halowy, ogólnopolski turniej klasyfikacyjny do lat 14.

W zawodach Super Serii na kortach klubu Centrum rywalizowało wielu czołowych młodzików w kraju.

W zmaganiach dziewcząt triumfowała Julia Oczachowska (Goplania Inowrocław) po finałowej wygranej z Zuzanną Wilk (Servis Area Piekary Śląskie).

W decydującym pojedynku w gronie Konrad Fryze (Return Radom) pokonał Michała Sikorskiego (Legia Warszawa).

W grze podwójnej triumfowali Oczachowska i Klara Siłka (Górnik Bytom) oraz Fryze i Marcin Skowroński (UKS Okęcie Sport Warszawa).

DZIEWCZĘTA

Pierwsza runda: (1) Kuczer – bye; K. Wiśniewska – Domin 3:6, 6:3, 6:1; Oczachowska – Kiryluk 6:0, 6:2; (7) M. Kania – M. Komar 6:2, 6:2; (3) Tomczyk – bye; Chudzińska – Zając 6:2, 6:7 (3), 6:1; Lechna – Marut 7:6 (6), 6:3; Rutkowska – (6) Nikolenko 6:1, 4:6, 6:4; (5) Siłka – Bednarczyk 6:3, 6:4; K. Jaśkiewicz – Ciura 6:3, 6:0; Danilewicz – Mrugowska 7:6 (2), 6:3; (4) Sosnowska – bye; (8) Pietraszkiewicz – Konieczna 6:0, 6:0; Zajda – N. Komar 6:2, 6:0; Makal – Bogucka 6:2, 6:1; (2) Wilk – bye.

Druga runda: Kuczer – K. Wiśniewska 5:7, 6:3, 6:2; Oczachowska – M. Kania 6:4, 5:7, 7:6 (2); Tomczyk – Chudzińska 6:2, 6:1; Rutkowska – Lechna 6:4, 6:2; Siłka – K. Jaśkiewicz 6:2, 6:2; Sosnowska – Danilewicz 6:1, 6:1; Pietraszkiewicz – Zajda 6:1, 6:1; Wilk – Makal 6:1, 6:1.

Ćwierćfinały: Oczachowska – Kuczer 6:4, 6:0; Rutkowska – Tomczyk 7:5, 4:6, 6:2; Siłka – Sosnowska 6:3, 7:5; Wilk – Pietraszkiewicz 7:6 (2), 7:5.

Półfinały: Oczachowska – Rutkowska 4:6, 6:3, 7:5; Wilk – Siłka 6:3, 6:2.

Finał singla: Oczachowska – Wilk 7:6 (5), 4:0 i krecz Zuzi.

Finał debla: Oczachowska/Siłka – Kuczer/Nikolenko 7:5, 3:6, 14:12.

DZIEWCZĘTA

Pierwsza runda: (1) Sikorski – Cieślewicz 6:1, 6:0; T. Dudek – Galus 6:2, 6:2; Wojtkowiak – T. Pala 6:2, 6:4; A. Pawlicki – (8) Krzystek 7:5, 2:6, 6:4; (3) Franko – Skutella 6:0, 6:0; Mucha – Zaworski 6:4, 6:4; J. Pala – Wojtaś 6:1, 7:6 (2); ?(5) Grzegorczyk – Lalek 6:2, 6:1; (7) Łosiak – Ćwik 6:0, 6:2; Wetoszka – J. Lewandowski 6:1, 6:1; Hossa – Stajszczak 6:0, 6:0; (4) Skowroński 6:2, 6:3; Michalski – (6) Jankowiak 6:1, 5:7, 6:1; Sytkow – P. Chmielewski 6:0, 6:2; Wrzoł – Cieśla 6:0, 6:0; (2) Fryze – Kotwicki 6:0, 6:1.

Druga runda: Sikorski – T. Dudek 7:6 (4), 6:1; A. Pawlicki – Wojtkowiak 6:2, 6:3; Franko – Mucha 6:4, 6:1; Grzegorczyk – J. Pala 6:2, 6:0; Łosiak – Wetoszka 6:1, 6:3; Skowroński – Hossa 3:6, 6:1, 6:0; Michalski – Sytkow 6:1, 6:0; Fryze – Wrzoł 6:2, 6:2.

Ćwierćfinały: Sikorski – A. Pawlicki 6:2, 6:4; Grzegorczyk – Franko 6:2, 6:1; Skowroński – Łosiak 6:3, 7:6 (2); Fryze – Michalski 7:5, 6:4.

Półfinały: Sikorski – Grzegorczyk 6:1, 6:1; Fryze – Skowroński 6:2, 6:0.

Finał singla: Fryze – Sikorski 6:2, 6:4.

Finał debla: Fryze/Skowroński – Łosiak/Zasada 7:5, 6:0.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności