Polski Tenis

WYNIKI

MONTE CARLO ATP 1000: Hurkacz - Fabbiano 6:3, 3:6, 6:3; Evans - Lajovic 6:3, 6:7 (11), 6:2; Ruud - Rune 6:2, 6:1; Bautista Agut - Fritz 6:2, 7:5; Garin - Auger-Aliassime 7:6 (3), 6:1; Caruso - Catarina 6:7 (3), 7:6 (5), 6:3; Chardy - Bublik 6:4, 0:6, 7:5; Fognini - Kecmanovic 6:2, 7:5; Sinner - Ramos-Vinolas 6:3, 6:4; Pouille - Pella 6:3, 6:4; Delbonis - Mannarino 7:5, 6:1; Cecchinato - Koepfer 6:4, 6:3; S. Tsitsipas - Karatsev 6:3, 6:4; Dimitrov - Struff 6:3, 6:4; Khachanov - Djere 6:4, 6:1; Popyrin - Andujar 0:6, 6:2, 7:6 (3); Koolhof/Kubot - Mannarino/Paire 7:6 (2), 6:3; Auger-Aliassime/Hurkacz - Arneodo/Nys 5:2 i krecz rywali.

HOTK – na młodzieżowych kortach

przez maka

W pięciu miastach rozegrano halowe, ogólnopolskie turnieje klasyfikacyjne do lat 18, 16, 14 i 12.

W Sobocie w gronie juniorów triumfowali Joanna Zawadzka (UKS ACT Sport Tarnów) i Kacper Żuk (Legia Warszawa).

Zwycięstwa wywalczyli też Izabela Kunat (KTA Wrocław) w Jeleniej Górze (wśród kadetek), Paweł Godek (STT Fakro Nowy Sącz) w Karpaczu (wśród kadetów), Pola Wygonowska (ST RP Sport Olsztyn) i Bartłomiej Andrzejczak (Legia) w Pabianicach (wśród młodzików) oraz Karolina Bartusek (Mostostal Zabrze) i Maks Kaśnikowski (Legia) w Chorzowie (wśród skrzatów).

JUNIORKI – SOBOTA

Pierwsza runda: Rogozińska-Dzik – Grzywocz 6:1, 6:1; Śnita – Marut 6:2, 6:1; Dyba – Bogucka 6:1, 6:3; Podlińska – Mar. Kubka 6:3, 6:1; Falkowska – M. Komar 6:1, 6:2; K. Jaśkiewicz – Górczyńska 6:1, 6:1.

Druga runda: Zawadzka – Rogozińska-Dzik 6:4, 6:2; Iwaniuk – Śnita 6:3, 6:2; Szymczuch – Dyba 6:2, 6:4; Podlińska – Pindelska 6:3, 6:2; Wilk – Mencwel 6:2, 6:4; Falkowska – Jastrzębska 6:2, 6:1; Rojek – Szulc 6:0, 6:1; Polańska – K. Jaśkiewicz 6:4, 4:6, 6:3.

Ćwierćfinały: Zawadzka – Iwaniuk 6:4, 6:1; Podlińska – Szymczuch 6:3, 2:6, 7:5; Wilk – Falkowska 2:6, 6:3, 6:3; Polańska – Rojek 6:0, 6:3.

Półfinały: Zawadzka – Podlińska 6:0, 6:2; Polańska – Wilk 6:1, 6:0.

Finał singla: Zawadzka – Podlińska 6:2, 6:1.

Finał debla: Polańska/Zawadzka – Podlińska/Wilk 6:2, 6:3.

JUNIORZY – SOBOTA

Pierwsza runda: Pociej – Lainer 6:0, 6:1; Karczmarczyk – Dzięgielewski 6:1, 6:1; Nurtazin – Mucha 6:1, 6:0; Morawski – Józ. Gieysztor 6:0, 6:3; W. Adamek – Leśniewicz 6:2, 6:1; Łosiak – Krzeptowski 6:1, 6:4; Bujakiewicz – Stach 6:2, 6:2; Jan Gieysztor – Czakański 6:1, 6:2; Żuk – Autuch 6:0, 6:0; Tadyszak – Kimaszewski 6:3, 6:4.

Druga runda: Michocki – Pociej 6:3, 6:2; Karczmarczyk – Kaczmarek 6:4, 6:2; Berszakiewicz – Nurtazin 4:6, 6:1, 7:5; W. Adamek – Morawski 7:5, 6:0; Łosiak – Słowik 6:2, 7:5; Kwaśniewski – Bujakiewicz 6:1, 6:2; Żuk – Jan Gieysztor 6:3, 6:2; Szymankiewicz – Tadyszak 6:1, 6:1.

Ćwierćfinały: Michocki – Karczmarczyk 6:0, 6:1; W. Adamek – Berszakiewicz 6:0, 6:2; Kwaśniewski – Łosiak 6:3, 6:7, 6:3; Żuk – Szymankiewicz 6:2, 6:4.

Półfinały: Michocki – W. Adamek 6:2, 6:1; Żuk – Kwaśniewski 6:0, 6:2.

Finał singla: Żuk – Michocki 6:4, 6:2.

Finał debla: W. Adamek/Kaczmarek – Karczmarczyk/Łosiak 6:3, 7:5.


KADETKI – JELENIA GÓRA

Pierwsza runda: Szmit – Lewińska 6:1, 6:0.

Ćwierćfinały: K. Wiśniewska – Kostka 6:4, 6:4; Szmit – Wygoda 6:3, 6:1; Paczena – Kamińska 6:3, 6:1; Kunat – Okopniak 6:2, 6:1.

Półfinały: K. Wiśniewska – Szmit 6:0, 6:3; Kunat – Paczena 6:3, 6:4.

Finał: Kunat – K. Wiśniewska 6:2, 6:1.

KADECI – KARPACZ

Pierwsza runda: Godek – Selwesiuk 6:0, 6:0; Pyrkosz – Wojciechowski 6:2, 6:2; Piekarek – Kremienowski 6:2, 6:0.

Ćwierćfinały: Godek – Skonieczny 6:4, 7:6; Błaszczyk – Pyrkosz 6:4, 6:3; Jankowiak – Mysyk 6:0, 6:0; Kubicz – Piekarek 7:5, 7:5.

Półfinały: Godek – Błaszczyk 3:6, 6:2, 6:4; Kubicz – Jankowiak 7:6, 6:1.

Finał: Godek – Kubicz 3:6, 6:3, 6:1.


MŁODZICZKI – PABIANICE

Pierwsza runda: Nadajewska – Wożny 6:0, 6:4; Renke – Filipecka 6:1, 6:3; Z. Rutkowska – Krygier 3:6, 6:3, 6:3; Brunzlow – Szczepańska 6:1, 6:0; Habrych – Daszkiewicz 6:0, 6:1; Wygonowska – Futerhendler 6:1, 6:1; Niedżwieńska – Częścik 6:3, 6:3; Skiba – Sieroska 6:2, 6:1; Takmadżan – Saska 7:5, 0:6, 6:3; Gielec – Muszyńska 6:0, 6:2; Żurawska – Maciejczyk 7:6, 6:2; A. Lewandowska – Cerowska 6:1, 6:1; Derecka – Jeleń 6:4, 3:6, 6:3; Kus – Wojewoda 6:1, 6:0; Czuba – Śpiewak 6:0, 6:1; Wędrocha – Nebelska 6:1, 6:3.

Druga runda: Nadajewska – Renke 6:1, 6:2; Brunzlow – Z. Rutkowska 6:3, 6:0; Wygonowska – Habrych 6:0, 6:2; Niedżwieńska – Skiba 6:2, 6:2; Gielec – Takmadżan 6:0, 2:6, 7:6; A. Lewandowska – Żurawska 6:1, 6:2; Derecka – Kus 6:1, 6:2; Wędrocha – Czuba 6:2, 6:0.

Ćwierćfinały: Nadajewska – Brunzlow 7:6, 6:2; Wygonowska – Niedżwieńska 6:4, 6:4; A. Lewandowska – Gielec 6:0, 6:1; Wędrocha – Derecka 3:6, 6:2, 6:1.

Półfinały: Wygonowska – Nadajewska 6:4, 4:6, 6:4; A. Lewandowska – Wędrocha 6:2, 6:0.

Finał singla: Wygonowska – A. Lewandowska 6:3, 6:1.

Finał debla: A. Lewandowska/Wędrocha – Habrych/Nadajewska 6:7, 6:2, 10:6.

MŁODZICY – PABIANICE

Pierwsza runda: Konopko – P. Wiśniewski 3:6, 6:4, 6:4; Bobiński – Hudyka 6:4, 6:2; Kielan – Zdzuj 6:0, 6:1; M. Matuszewski – Wajdemajer 6:4, 6:4; Kasperski – Pastuszak 6:1, 6:2; Bańkowski – Gawron 6:2, 6:4; Kuczyński – Frończuk 6:3, 2:6, 6:1; Suski – Piotrowski 6:3, 6:1; Szczęsny – Ostrowski 6:1, 6:0; Szajrych – J. Pala 6:0, 6:1; Szpejankowski – Orlikowski 6:4, 6:3; Niełacny – Wargocki 6:1, 6:0; Rządkowski – Walczak 6:3, 6:3; Gładysz – Figiel 7:5, 6:1; M. Pawlicki – Głowacki 6:3, 6:4; Andrzejczak – Lesman 6:0, 6:0.

Druga runda: Konopko – Bobiński 6:3, 6:1; Kielan – M. Matuszewski 6:2, 6:0; Kasperski – Bańkowski 6:2, 6:4; Suski – Kuczyński 6:0, 6:3; Szajrych – Szczęsny 6:4, 6:4; Niełacny – Szpejankowski 6:0, 6:1; Rządkowski – Gładysz 6:3, 7:6; Andrzejczak – M. Pawlicki 6:2, 6:2.

Ćwierćfinały: Konopko – Kielan 7:5, 6:3; Kasperski – Suski 7:5, 6:1; Niełacny – Szajrych 6:2, 6:3; Andrzejczak – Rządkowski 6:0, 6:0.

Półfinały: Konopko – Kasperski 7:5, 6:3; Andrzejczak – Niełacny 6:3, 6:2.

Finał singla: Andrzejczak – Konopko 6:4, 6:1.

Finał debla: Andrzejczak/Suski – Rządkowski/Szczęsny 6:2, 6:3.


SKRZATKI – CHORZÓW

Pierwsza runda: Lang – Sarnowska 6:2, 6:4; Kiwior – Domańska 6:3, 7:6; Turczuk – Bukowiec 6:2, 6:2; Ways – Pajdowska 6:3, 1:6, 7:6; Stokłosa – Czapulak 6:1, 6:0; Maniawska – Gustowska 6:1, 6:2; Podulka – Żukowicz 6:2, 6:2; Bajorek – Jodłowska 6:4, 4:6, 10:4; Kopel – Niewiadomska 6:2, 6:2.

Druga runda: Bartusek – Lang 6:0, 6:0; Kiwior – Grzegorzek 6:3, 6:0; Lipiec – Turczuk 6:1, 6:3; Stokłosa – Ways 6:0, 6:1; Kubacha – Maniawska 7:5, 6:1; Mazurek – Podulka 7:5, 6:1; Starzyk – Bajorek 7:6, 6:2; Świerczyńska – Kopel 6:0, 6:0.

Ćwierćfinały: Bartusek – Kiwior 6:1, 6:0; Stokłosa – Lipiec 6:1, 2:6, 10:6; Mazurek – Kubacha 6:2, 6:3; Świerczyńska – Starzyk 6:1, 6:3.

Półfinały: Bartusek – Stokłosa 6:0, 6:3; Świerczyńska – Mazurek 6:2, 6:4.

Finał singla: Bartusek – Świerczyńska 6:4, 6:1.

Finał debla: Bartusek/Świerczyńska – Mazurek/Starzyk 6:0, 6:4.

SKRZATY – CHORZÓW

Pierwsza runda: Abramek – Słyś 6:2, 6:2; Pajdowski – Gania 6:3, 6:2; Okrzesik – M. Lambert 6:3, 6:1; Roś – Wachowiak 6:0, 6:1; Figarski – A. Lambert 6:2, 6:2; Pasieka – Bożek 6:3, 6:3; J. Bojarski – Pankowski 6:2, 6:0; Sroka – Lis 6:1, 6:4; Sławik – Matuszczyk 7:5, 6:4.

Druga runda: Kaśnikowski – Abramek 6:0, 6:0; Kossakowski – Cecherz 6:1, 6:0; Tomański – Pajdowski 6:0, 6:0; Dzudzewicz – Kandefer 6:4, 6:4; A. Bojarski – Okrzesik 6:0, 6:0; Lasota – Kubalka 7:5, 6:1; Kulig – Roś 6:3, 7:5; Kończal – Figarski 6:2, 6:0; Górniak – Wrona 6:4, 7:6; Pasieka – Borkowy 6:1, 6:1; Piotrowski – Pawlik-Knapik 6:2, 6:4; Sowa – J. Bojarski 6:2, 6:1; Kamiński – Sroka 6:1, 6:2; Manczak-Mancewicz – Stasiński 6:0, 6:0; Noiwk – Barcik 6:2, 6:0; Kusiewicz – Sławik 6:1, 6:2.

Trzecia runda: Kaśnikowski – Kossakowski 6:1, 6:0; Tomański – Dzudzewicz 6:2, 6:1; A. Bojarski – Lasota 6:1, 6:1; Kulig – Kończal 6:4, 6:2; Górniak – Pasieka 6:2, 6:3; Sowa – Piotrowski 6:1, 6:2; Kamiński – Manczak-Mancewicz 2:6, 6:2, 15:13; Kusiewicz – Nowik 6:0, 6:0.

Ćwierćfinały: Kaśnikowski – Tomański 6:1, 6:1; A. Bojarski – Kulig 6:1, 6:0; Sowa – Górniak 6:3, 6:0; Kusiewicz – Kamiński 6:3, 6:2.

Półfinały: Kaśnikowski – A. Bojarski 6:1, 6:1; Kusiewicz – Sowa 6:3, 7:5.

Finał singla: Kaśnikowski – Kusiewicz 6:4, 6:0.

Finał debla: Kaśnikowski/Kusiewicz – A. Bojarski/Sowa 6:4 6:2.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności