Polski Tenis

WYNIKI

BJK CUP: Meligeni Rodrigues Alves - Kawa 6:3, 7:5; Fręch - Pigossi 4:6, 6:3, 7:6 (4); Svitolina - Naito 6:2, 4:6, 7:6 (3); L. Kichenok/N. Kichenok - Akita/Sato 6:2, 7:6 (2); Sevastova - Raina 6:0, 7:6 (4); Bhosale/Desai - Spaka/Vismane 6:4, 5:7, 10:2; L. Fernandez - Stojanovic 3:6, 6:3, 6:4; Marino/Zhao - Jorovic/Krunic 6:7 (4), 6:3, 10:0; Zacarias - Watson 6:3, 7:6 (1); Boulter - Olmos 6:4, 6:1; Ruse - Paolini 1:6, 6:3, 6:4; Xiyu Wang - Pattinama Kerkhove 6:3, 5:7, 6:4; Rus - Xinyu Wang 6:4, 4:3 i krecz Chinki; Rybakina - Podoroska 6:4, 6:4; MONTE CARLO ATP 1000: Rublev - Ruud 6:3, 7:5; S. Tsitsipas - Evans 6:2, 6:1.

HOTK – na młodzieżowych kortach

przez maka

W dwóch miastach rozegrano halowe, ogólnopolskie turnieje klasyfikacyjne juniorów i kadetów.

W Sopocie świetną formę potwierdził Kacper Żuk (Legia Warszawa). Ponownie pokazał, że po kontuzji kręgosłupa nie ma już śladu. W gronie dziewcząt zwyciężyła Agata Bieńkowska (WTT Wejherowo).

W zmaganiach kadetów w Bielsku-Białej triumfowali Klara Siłka (Zawada) i Marcin Skowroński (Return Radom).

JUNIORKI – SOPOT

Pierwsza runda: Bednarczyk – Cerowska 6:2, 6:3; Ciura – Skuratovich 6:4, 6:4; Górczyńska – Grzywocz 6:0, 6:3; Bogucka – Romanowska 6:1, 6:0.

Druga runda: Bieńkowska – Jurczak 6:1, 6:0; Bednarczyk – K. Kowalska 6:1, 6:2; Pindelska – An. Goławska 7:6, 6:1; Zduniak – Ciura 4:6, 7:5, 6:0; Górczyńska – Mencwel 6:4, 7:6; Kacprzyk – M. Komar 6:3, 7:5; Falkowska – Kulesza 6:0, 6:1; Jastrzębska – Bogucka 6:4, 6:3.

Ćwierćfinały: Bieńkowska – Bednarczyk 6:1, 6:0; Pindelska – Zduniak 6:1, 6:0; Górczyńska – Kacprzyk 6:1, 6:0; Jastrzębska – Falkowska 6:3, 6:3.

Półfinały: Bieńkowska – Pindelska 3:6, 6:2, 6:1; Jastrzębska – Górczyńska 6:3, 4:6, 6:1.

Finał singla: Bieńkowska – Jastrzębska 6:1, 6:3.

Finał debla: Falkowska/Pindelska – Bednarczyk/Ciura 6:2, 6:1.

JUNIORZY – SOPOT

Pierwsza runda: A. Kowalski – bye; Zalewski – Sałaciński 1:6, 7:5, 6:4; Radwan – Leśniewicz 6:3, 6:0; Kwaśniewski – Franko 7:6, 6:0; Maroszek – Bizoń 6:3, 6:3; Szabo – Sowiński 6:2, 6:3; Łosiak – Mar. Jędruszczak 6:4, 6:1; Zapała – Mucha 6:0, 6:3; Raupuk – Wojtaś 6:2, 6:3; Walkusz – Garwacki 6:1, 6:0; Kotwicki – Autuch 6:4, 6:2; Smolicki – Kimaszewski 6:1, 3:6, 6:3; Karczmarczyk – Czakański 6:4, 6:1; P. Kwiatkowski – Neiman 6:2, 6:0; Żuk – P. Kowalski 6:1, 6:0; Czarnecki – bye.

Druga runda: A. Kowalski – Zalewski 6:1, 6:1; Radwan – Kwaśniewski 6:2, 3:6, 6:3; Maroszek – Szabo 6:3, 6:3; Zapała – Łosiak 3:6, 7:5, 6:3; Raupuk – Walkusz 5:7, 7:5, 7:5; Smolicki – Kotwicki 6:2, 6:1; Karczmarczyk – P. Kwiatkowski 6:2, 6:4; Żuk – Czarnecki 4:6, 6:4, 6:0.

Ćwierćfinały: A. Kowalski – Radwan 6:2, 5:7, 6:2; Maroszek – Zapała 6:4, 6:0; Smolicki – Raupuk 7:5, 6:2; Żuk – Karczmarczyk 6:4, 6:0.

Półfinały: A. Kowalski – Maroszek 7:5, 1:0 i krecz Bartka; Żuk – Smolicki 6:3, 6:1.

Finał singla: Żuk – A. Kowalski 6:0, 7:5.

Finał debla: A. Kowalski/Walkusz – Czarnecki/Smolicki walkower.


KADETKI – BIELSKO-BIAŁA

Pierwsza runda: Zajda – Jaskowska 2:6, 6:0, 6:2; K. Wiśniewska – Wożny 4:6, 6:0, 6:2; Piątek – Orłowska 6:0, 6:0; A. Lewandowska – Enenkiel 6:2, 6:3; Pietras – G. Kacprzak 6:1, 6:3; Wędrocha – Światłoń 6:2, 6:4; Kostuj – Miazek 6:1, 6:2; Siłka – Nadajewska 6:2, 6:2.

Ćwierćfinały: K. Wiśniewska – Zajda 6:2, 6:2; Piątek – A. Lewandowska 6:2, 7:5; Wędrocha – Pietras 6:2, 2:6, 6:1; Siłka – Kostuj 6:2, 2:6, 7:5.

Półfinały: K. Wiśniewska – Piątek 6:4, 6:1; Siłka – Wędrocha 6:7, 6:3, 6:2.

Finał singla: Siłka – K. Wiśniewska 6:1, 6:2.

Finał debla: Światłoń/Zajda – Siłka/K. Wiśniewska 6:3, 4:6, 10:7.

KADECI – BIELSKO-BIAŁA

Pierwsza runda: Selwesiuk – J. Kaleta 6:3, 6:1; Trzos – Dworzański 6:2, 6:1; Bandura – Tabor 6:1, 6:2; Olszowy – Kołłątaj 6:1, 6:0.

Druga runda: Skowroński – Selwesiuk 6:0, 6:0; Zamorski – Czech 6:0, 6:3; Kozielski – Trzos 6:0, 6:0; Kozioł – Wojciechowski 6:2, 6:3; Mazurek – Bandura 6:0, 1:6, 6:2; Wrzoł – Godek 6:1, 6:3; Mol – Kaszuba 6:0, 6:3; Grzegorczyk – Olszowy 6:1, 6:3.

Ćwierćfinały: Skowroński – Zamorski 6:4, 6:1; Kozielski – Kozioł 6:0, 6:1; Wrzoł – Mazurek 6:4, 6:4; Mol – Grzegorczyk 6:4, 6:2.

Półfinały: Skowroński – Kozielski 6:3, 1:6, 6:3; Mol – Wrzoł 6:4, 4:6, 6:1.

Finał singla: Skowroński – Mol 4:1 i krecz Marcina Mola.

Finał debla: Bandura/Wrzoł – Mol/Skowroński walkower.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności