Polski Tenis

WYNIKI

ROLAND GARROS: Sasnovich - Raducanu 3:6, 6:1, 6:1; Azarenka - Petkovic 6:1, 7:6 (3); Teichmann - Danilovic 6:4, 6:1; Mertens - Bouzkova walkower; Auger-Aliassime - Ugo Carabelli 6:0, 6:3, 6:4; Rosolska/Routliffe - Melichar-Martinez/Perez 6:2, 7:5; Krawczyk/Schuurs - Parrizas Diaz/Piter 6:0, 6:3; Kubot/Roger-Vasselin - Kudla/Ruusuvuori 6:4, 6:2.

HOTK skrzatów w Puszczykowie – wyniki

W Centrum Tenisowym Angie w Puszczykowie rozgrywany był halowy, ogólnopolski turniej klasyfikacyjny Super Serii skrzatów.

W zawodach rywalizowali młodzi tenisiści do 12 lat. W finale chłopców Wojciech Marek (Górnik Bytom) pokonał Michała Matuszewskiego (PKT Pabianice).

W finałowej rozgrywce zmagań dziewcząt Iga Świątek (Mera Warszawa) wygrała z Aleksandrą Wierzbowską (Wawel Kraków).

W grach podwójnych triumfowali Świątek i Wierzbowska oraz Witold Konopko i Filip Olech (obaj AT Angie Puszczykowo).

CHŁOPCY

Pierwsza runda singla: (1) Marek – Lesman 6:0, 6:0; Małolepszy – Jeliński 6:1, 6:4; Federowicz – Jeliński 6:1, 6:1; (8) Radoń – Magielski 6:0, 6:1; (4) Konopko – Frankowski 7:5, 6:4; Szajrych – Chudy 6:2, 6:2; Kusiewicz – Stochmal 7:5, 6:3; (5) Taczała – Kamrowski 6:2, 6:0; Bondar – (6) Dejnarowicz 6:2, 6:2; Szczęsny – Guzowski 6:4, 6:4; Kielan – Bobiński 6:0, 6:2; (3) Olech – Kaszuba 6:0, 6:0; Zoch – (7) Frończuk 3:6, 6:4, 10:8; Kaliszewski – Rządkowski 6:2, 6:2; M. Matuszewski – Piątkowski 6:0, 6:0; (2) Niełacny – Paszkowski 6:1, 6:1.

Druga runda singla: Marek – Małolepszy 6:1, 6:2; Radoń – Federowicz 6:3, 6:3; Konopko – Szajrych 6:1, 6:3; Taczała – Kusiewicz 6:1, 6:2; Szczęsny – Bondar 6:4, 6:3; Olech – Kelan 6:0, 7:5; Kaliszewski – Zoch 6:1, 6:1; M. Matuszewski – Niełacny 6:1, 6:2.

Ćwierćfinały singla: Marek – Radoń 6:0, 6:1; Konopko – Taczała 7:6 (5), 2:6, 10:8; Olech – Szczęsny 6:1, 6:1; M. Matuszewski – Kaliszewski 6:2, 6:0.

Półfinały singla: Marek – Konopko 6:3, 6:2; M. Matuszewski – Olech 6:4, 6:2.

Finał singla: Marek – M. Matuszewski 6:0, 6:2.

Pierwsza runda debla: (1) Marek/Taczała – bye; Fronczuk/Kusiewicz – Dejnarowicz/Federowicz 3:6, 6:1, 10:3; Lesman/Radoń – (4) Kaliszewski/Szczęsny 6:3, 6:0; Kielan/Paszkowski – Chudy/Szajrych 6:0, 6:3; Bobiński/Guzowski – Jeliński/Piątkowski 3:6, 6:2, 10:5; (3) M. Matuszewski/Niełacny – Frankowski/Rządkowski 6:0, 6:2; Bondar/Stochmal – Nowik/Zoch 6:1, 6:4; (2) Konopko/Olech – bye.

Ćwierćfinały debla: Marek/Taczała – Frończuk/Kusiewicz 6:0, 6:1; Lesman/Radoń – Kielan/Paszkowski 6:1, 6:3; Bobiński/Guzowski – M. Matuszewski/Niełacny 6:4, 2:6, 10:7; Konopko/Olech – Bondar/Stochmal 6:1, 6:1.

Półfinały debla: Marek/Taczała – Lesman/Radoń 6:0, 6:2; Konopko/Olech – Bobiński/Guzowski 6:3, 6:4.

Finał debla: Konopko/Olech – Marek/Taczała 6:3, 6:3.

DZIEWCZĘTA

Pierwsza runda singla: (1) I. Świątek – bye; Wybudowska – Kończal 6:2, 6:1; Gonciarz – Kranc 6:4, 6:4; (8) Kubka – Łosiak 6:0, 6:1; (4) Chwalińska – Krajewska 6:0, 6:0; Sołkiewicz – Suchocka 6:0, 6:0; Błażejewska – Lidwin 6:2, 6:0; (7) Podbioł – Downar 6:1, 6:1; (5) Rogozińska-Dzik – Lamch 6:0, 6:0; Gołębniak – Jeleń 7:5, 4:6, 10:8; Guszpit – Żurawska 6:0, 6:3; (3) Molińska – Mattik 6:4, 6:3; (6) Pociej – Kosta-Foti 6:2, 6:0; Derecka – Sarnowska 6:1, 6:1; Gołaś – Piekarska 6:0, 6:1; (2) Wierzbowska – bye.

Druga runda singla: I. Świątek – Wybudowska 6:0, 6:0; Kubka – Gonciarz 6:0, 6:3; Chwalińska – Sołkiewicz 6:1, 6:0; Podbioł – Błażejewska 6:1, 6:0; Rogozińska-Dzik – Gołębniak 6:2, 6:2; Molińska – Guszpit 6:1, 6:0; Pociej – Derecka 6:2, 6:2; Wierzbowska – Gołaś 6:0, 6:0.

Ćwierćfinały singla: I. Świątek – Kubka 6:1, 6:0; Chwalińska – Podbioł 6:1, 6:0; Rogozińska-Dzik – Molińska 6:4, 7:5; Wierzbowska – Pociej 6:1, 6:2.

Półfinały singla: I. Świątek – Chwalińska 6:3, 6:0; Wierzbowska – Rogozińska-Dzik 3:6, 7:6 (5), 10:3.

Finał singla: I. Świątek – Wierzbowska 7:6 (2), 6:1.

Pierwsza runda debla: (1) I. Świątek/Wierzbowska – bye; Gonciarz/Łosiak – Kranc/Lamch; (4) Pociej/Rogozińska-Dzik – bye; Gołębniak/Sołkiewicz – Błażejewska/Suchocka 6:2, 6:1; Derecka/Jeleń – Downar/Mattik 6:1, 7:6 (3); (3) Kubka/Molińska – bye; Guszpit/Kończal – Gołaś/Wybudowska 7:6 (2), 6:3; (2) Chwalińska/Podbioł – bye.

Ćwierćfinały debla: I. Świątek/Wierzbowska – Gonciarz/Łosiak 6:0, 6:1; Pociej/Rogozińska-Dzik – Gołębniak/Sołkiewicz 6:3, 6:3; Kubka/Molińska – Derecka/Jeleń 6:1, 6:1; Chwalińska/Podbioł – Guszpit/Kończal 6:1, 6:0.

Półfinały debla: I. Świątek/Wierzbowska – Pociej/Rogozińska-Dzik 6:1, 6:3; Chwalińska/Podbioł – Kubka/Molińska 6:1, 7:5.

Finał debla: I. Świątek/Wierzbowska – Chwalińska/Podbioł 6:2, 6:0.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności