Polski Tenis

WYNIKI

STRASBURG WTA 250: Kerber - Linette 6:2, 4:6, 6:4; Pliskova - Zanevska 6:4, 7:6 (6); Juvan - Mertens 7:6 (3), 6:4; Dodin - Golubic 6:3, 6:0; RABAT WTA 250: Bondar - Tomljanovic 5:1 i krecz Australijki; C. Liu - Sharma 6:4, 6:1; Trevisan - Rus 7:6 (4), 6:3; Bronzetti - Parrizas Diaz 6:1, 3:6, 7:6 (5); GENEWA ATP 250: Gasquet - Majchrzak 6:2, 6:4; Opelka - Griekspoor 6:4, 3:6, 6:3; Ruud - Kokkinakis 6:4, 7:6 (3); LYON ATP 250: Molcan - Coria 6:3, 6:2; Rune - Guinard 3:6, 6:3, 6:4; De Minaur - Watanuki 6:4 i krecz Japończyka; Guinard - Mmoh 4:6, 6:4, 7:5.

HOTK skrzatów w Złotoryi – wyniki

W Złotoryi rozegrano halowy ogólnopolski turniej klasyfikacyjny skrzatów (do lat 12).

W Mine Master Cup triumfowali Patryk Niełacny (PKT Pabianice) oraz Martyna Kubka (Nafta Zielona Góra).

W grze podwójnej najlepsze okazały się Kubka i Julia Wędrocha (ChTT Chorzów), które w finale pokonały Weronikę Baszak (NTS dolnośląśkie) i Dominikę Szczotkę (PAT Rzeszów) 6:3, 6:4.

Wśród chłopców w decydującym pojedynku Makary Adamek (KTA Wrocław) i Jakub Pala (Silesia Club Bytom) wygrali z Niełacnym i Pawłem Kaliszewskim (DeSki Warszawa) 6:3, 6:4.

DZIEWCZĘTA

Pierwsza runda: Iwaneczko – Pajdowska 6:4, 6:3; Gądzik – Dembek 6:3, 6:1; Katerczak – Futerhendler 5:7, 6:4, 10:5; Guszpit – Magda 6:3, 7:5.

Druga runda: (1) Baszak – Iwaneczko 6:0, 6:0; (5) Mattik – Piechowicz; (4) Wędrocha – Gądzik 6:0, 6:0; (8) Sławińska – Streich 6:1, 6:1; (7) Bator – Lidwin 6:0, 6:1; (3) Kubka – Katerczak 6:0, 6:0; (6) Krajewska – Lamch 6:0, 6:0; (2) Szczotka – Guszpit 6:1, 6:1.

Ćwierćfinały: Baszak – Mattik 6:3, 6:1; Wędrocha – Sławińska 6:1, 6:2; Kubka – Bator 6:0, 6:2; Szczotka – Krajewska 6:1, 6:3.

Półfinały: Wędrocha – Baszak 6:4, 6:3; Kubka – Szczotka 6:4, 7:5.

Finał: Kubka – Wędrocha 6:4, 6:1.

CHŁOPCY

Pierwsza runda: Budziak – Szpejankowski 6:2, 7:6 (4); Frankowski – Kusiewicz 2:6, 6:3, 10:7; Sowa – Karwacki 6:4, 6:3; Strzałkowski – Bal 6:4, 6:0.

Druga runda: (1) Niełacny – Budziak 6:0, 6:1; (7) Pala – Ostrowski 6:1, 6:1; (4) Biliński – Frankowski 6:2, 5:7, 10:4; (8) Pawlak – Eck 6:1, 6:0; Lorens – (6) Borzych 6:1, 6:2; (3) Kaliszewski – Sowa 6:0, 6:1; (5) Bobiński – Dziopak 6:0, 6:1; (2) Adamek – Strzałkowski 6:0, 6:1.

Ćwierćfinały: Niełacny – Pala 6:0, 6:0; Pawlak – Biliński 6:3, 6:1; Lorens – Kaliszewski 6:2, 6:2; Adamek – Bobiński 6:0, 6:2.

Półfinały: Niełacny – Pawlak 6:1, 6:0; Lorens – Adamek 6:1, 6:2.

Finał: Niełacny – Lorens 6:4, 6:3.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności