Polski Tenis

WYNIKI

ROLAND GARROS: Krejcikova/Siniakova - Mattek-Sands/Świątek 6:4, 6:2; Krejcikova - Pavlyuchenkova 6:1, 2:6, 6:4; Djokovic - S. Tsitsipas 6:7 (6), 2:6, 6:3, 6:2, 6:4; Herbert/Mahut - Bublik/Golubev 4:6, 7:6 (1), 6:4; NOTTINGHM WTA 250: Konta - S. Zhang 6:2, 6:1; L. Kichenok/Ninomiya - Dolehide/Sanders 6:4, 6:7 (3), 10:8; STUTTGART ATP 250: Cilic - Auger-Aliassime 7:6 (2), 6:3; Demoliner/S. Gonzalez - Behar/Escobar 4:6, 6:3, 10:8.

HOTK skrzatów we Wrocławiu – wyniki

przez maka

We Wrocławiu odbywa się halowy, ogólnopolski turniej klasyfikacji do lat 12.

W finale dziewcząt Weronika Baszak (Wrocław) pokonała Aleksandrę Nadajewską (Advantage Bielsko-Biała).

Wśród chłopców w decydującym pojedynku Ilya Slyusarchuk (TUKS Kozica Piotrków Trybunalski) wygrał z Mikołajem Lorensem (KT Legia Warszawa).

W grach podwójnych triumfowali Nadajewska i Julia Wędrocha (ChTT Chorzów) oraz Gabriel Biliński (PAT Rzeszów) i Alan Bojarski (Warszawa).

DZIEWCZĘTA

Pierwsza runda: (1) Nadajewska – bye; Mazurkiewicz – Czuba 7:5, 6:4; Śpiewak – Iwaneczko 6:0, 6:0; (7) A. Lewandowska – Gądzik 6:0, 6:0; (4) Stawarz – bye; Filipecka – Katerczak 6:3, 6:0; Wożny – Topolewska 6:3, 6:2; (6) Okopniak – Streich 6:0, 6:0; (8) Bator – Hędrzak 6:2, 6:2; Rodig – Knapik 6:0, 6:1; Magda – Piechowicz 6:3, 6:4; (3) Wędrocha – bye; (5) K. Chmielowska – Sławińska 6:2, 6:0; Tórz – Konarzewska 6:2, 6:4; Maciejczyk – Nebelska 0:6, 7:5, 12:10; (2) Baszak – bye.

Druga runda: Nadajewska – Mazurkiewicz 6:2, 6:4; A. Lewandowska – Śpiewak 6:0, 6:1; Stawarz – Filipecka 6:3, 6:2; Okopniak – Wożny 6:4, 6:2; Bator – Rodig 6:3, 6:2; Wędrocha – Magda 6:2, 6:4; K. Chmielowska – Tórz 6:0, 6:1; Baszak – Maciejczyk 6:1, 6:0.

Ćwierćfinały: Nadajewska – A. Lewandowska 6:3, 6:2; Okopniak – Stawarz 6:1, 7:6 (3); Wędrocha – Bator 7:5, 6:4; Baszak – K. Chmielowska 6:3, 6:4.

Półfinały: Nadajewska – Okopniak 6:4, 7:5; Baszak – Wędrocha 6:4, 6:3.

Finał singla: Baszak – Nadajewska 6:2, 6:0.

Finał debla: Nadajewska/Wędrocha – A. Lewandowska/Stawarz 6:2, 6:2.

CHŁOPCY

Pierwsza runda: (1) M. Adamek – bye; Szpejankowski – Chytła 6:0, 6:1; Wargocki – F. Szic 6:1, 6:2; Slyusarchuk – (8) Kuczyński 6:0, 6:0; (4) Pala – Kamiński 6:1, 6:3; Sadomski – Selwesiuk 6:1, 2:6, 10:7; Krotowski – Braziewicz 6:1, 6:1; (5) Pawlak – Dziopak 6:3, 6:1; (6) Pawlicki – Bańkowski 6:1, 6:1; Politowicz – Marchewka 6:3, 3:6, 10:6; Parafiński – S. Szic 4:6, 6:0, 10:8; (3) Załubski – Wolnik 6:0, 6:0; Bojarski – (7) Wiśniewski 6:3, 6:4; Płusa – Karwacki – 4:6, 7:6 (5), 10:6; Lewandowski – Ostrowski 6:1, 7:6 (2); Lorens – (2) Biliński 6:4, 6:3.

Druga runda: M. Adamek – Szpejankowski 6:0, 6:0; Slyusarchuk – Wargocki 6:1, 6:0; Pala – Sadomski 6:0, 6:2; Pawlak – Krotowski 6:0, 4:6, 10:3; Pawlicki – Politowicz 6:1, 6:2; Załubski – Parafiński 7:5, 7:5; Bojarski – Płusa 6:0, 6:1; Lorens – Lewandowski 6:0, 6:0.

Ćwierćfinały: Slyusarchuk – M. Adamek 7:5, 6:1; Pawlak – Pala 6:3, 6:1; Pawlicki – Załubski 6:4, 1:6, 10:7; Lorens – Bojarski 6:2, 6:0.

Półfinały: Slyusarchuk – Pawlak 6:2, 6:2; Lorens – Pawlicki 6:4, 6:4.

Finał singla: Slyusarchuk – Lorens 6:2, 6:0.

Finał debla: Biliński/Bojarski – Lorens/Pawlak 4:6, 7:5, 11:9.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności