Polski Tenis

WYNIKI

STRASBURG WTA 250: Kerber - Linette 6:2, 4:6, 6:4; Pliskova - Zanevska 6:4, 7:6 (6); Juvan - Mertens 7:6 (3), 6:4; Dodin - Golubic 6:3, 6:0; RABAT WTA 250: Bondar - Tomljanovic 5:1 i krecz Australijki; C. Liu - Sharma 6:4, 6:1; Trevisan - Rus 7:6 (4), 6:3; Bronzetti - Parrizas Diaz 6:1, 3:6, 7:6 (5); GENEWA ATP 250: Gasquet - Majchrzak 6:2, 6:4; Opelka - Griekspoor 6:4, 3:6, 6:3; Ruud - Kokkinakis 6:4, 7:6 (3); LYON ATP 250: Molcan - Coria 6:3, 6:2; Rune - Guinard 3:6, 6:3, 6:4; De Minaur - Watanuki 6:4 i krecz Japończyka; Guinard - Mmoh 4:6, 6:4, 7:5.

HOTK w Lublinie – Furmaniak i Dmochowski najlepsi

Juniorzy rywalizowali w Lublinie w halowym ogólnopolskim turnieju klasyfikacyjnym.

Wśród dziewcząt zwyciężyła Nina Furmaniak (UKT Koziołek Lublin). Zawodniczka gospodarzy w finale pokonała najwyżej rozstawioną Joannę Zawadzką (TKT Tarnów).

Finalistki singla wspólnie triumfowały w grze podwójnej. Okazały się skuteczniejsze od Karoliny i Weroniki Miącz (UKT Koziołek).

W gronie chłopców triumfował Michał Dmochowski (Matchpoint Wrocław). W decydującym pojedynku wygrał z Marcinem Pniewskim (Warszawianka).

W deblu najskuteczniejsi byli Daniel Kossek (Mera Warszawa) i Gabriel Nowakowski (Wawel Kraków).

SINGIEL DZIEWCZĄT

Pierwsza runda : Pietras – Bielawska 6:3, 6:1.

Ćwierćfinały: (1) Zawadzka – Piątek 6:1, 6:0; (4) W. Miącz – K. Miącz 6:2, 6:1; (3) Baduchowska – Pietras 6:3, 3:6, 6:3; Furmaniak – (2) Pierzchała 6:0, 6:0.

Półfinały: Zawadzka – W. Miącz 6:1, 6:1; Furmaniak – Baduchowska 6:0, 6:1.

Finał: Furmaniak – Zawadzka 1:6, 6:1, 6:2.

DEBEL DZIEWCZĄT

Półfinały: K. Miącz/W. Miącz – (1) Bielawska/Pierzchała 6:3, 6:1; Furmaniak/Zawadzka – (2) Baduchowska /Piątek 6:0, 6:2.

Finał: Furmaniak/Zawadzka – K. Miącz/W. Miącz 6:1, 6:2.


SINGIEL CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: G. Nowakowski – Kossek 6:3, 6:1; Dawid – Tan 6:4, 6:3.

Druga runda: (1) Dmochowski – Ravensdale 6:2, 6:0; D. Nowakowski – (7) Parchomiuk 6:2, 7:5; Przybylski – (4) Dolny 6:3, 6:3; (5) Baranowski – Gąsior 6:2, 6:2; (6) Drelich – Głuszak 6:2, 6:1; (3) Duchnowski – Selwa 6:0, 6:1; (8) Bedra – Dawid 6:1, 6:2; (2) Pniewski – Smolicki.

Ćwierćfinały: Dmochowski – D. Nowakowski 6:4, 6:1; Baranowski – Przybylski 6:0, 6:2; Drelich – Duchnowski 5:7, 6:1, 6:3; Pniewski – Bedra 6:4, 6:2.

Półfinały: Dmochowski – Baranowski 7:5, 6:2; Pniewski – Drelich 6:4, 6:2.

Finał: Dmochowski – Pniewski 7:5, 6:1.

DEBEL CHŁOPCÓW

Ćwierćfinały: (1) Dmochowski/Duchnowski – bye; Kossek/G. Nowakowski – Baranowski/Dolny 6:2, 6:3; Przybylski/Smolicki – Bedra/Parchomiuk 6:0, 7:6 (5); (2) Drelich/Pniewski – Dawid/Selwa 6:3, 6:0.

Półfinały: Kossek/G. Nowakowski – Dmochowski/Duchnowski 6:4, 7:5; Drelich/Pniewski – Przybylski/Smolicki 6:4, 3:6, 10:7.

Finał: Kossek/G. Nowakowski – Drelich/Pniewski 6:3, 6:7 (8), 10:7.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności