Polski Tenis

WYNIKI

STRASBURG WTA 250: Dodin - Konjuh 6:2, 1:6, 7:5; Zanevska - S. Zhang 6:2, 6:3; Berberovic - Stephens 2:6, 6:4, 6:1; Watson - Hobgarski 6:4, 6:1; RABAT WTA 250: Rus - L. Sun 6:3, 6:0; Muguruza - Danilina 6:3, 6:2; Sharma - Zacarias 1:6, 7:5, 6:4; Trevisan - X. You 6:0, 6:4; Schmiedlova - Reyngold 6:1, 6:2; Galfi - Eikeri 6:2, 7:5; Kania-Choduń/Moore - Mladenovic/Burel 6:2, 6:4; GENEWA ATP 250: Ivashka - Giron 4:6, 6:3, 6:2; Delbonis - Berankis 6:4, 6:4; LYON ATP 250: Humbert - Barrere 6:3, 6:4; Otte - Pouille 6:3, 6:1; Molcan - Tsonga 6:4, 6:4; Kwon - Bedene 4:6, 7:6 (4), 6:0; Watanuki - P. Martinez 6:7 (2), 6:4, 6:2; ROLAND GARROS ELIMINACJE: L. Fruhvirtova - Kawa 6:0, 6:4; Noskova - Blinkova 6:3, 7:5; L. Zhu - Sanders 6:4, 6:4; Kuzmova - Loeb 7:6 (5), 6:4; A. Muller - C. Ilkel 6:0, 6:1; Kolar - Gaio 6:1, 7:6 (7); Vukic - Vilella Martinez 7:5, 6:4; Celikbelik - Bhambri 6:3, 7:5; Ofner - Clarke 6:4, 6:4; Borges - Fabbiano 6:3, 1:6, 6:2; Meligeni Rodrigues Alves - Klahn 6:3, 6:3.

HOTK w Zabrzu – zwycięstwa Żórawskiej i Ciasia

Adrianna Żórawska i Paweł Ciaś wygrali w halowym ogólnopolskim turnieju klasyfikacyjnym kobiet i mężczyzn w Zabrzu.

Zmagania odbyły się na kortach Mostostalu. W imprezie pań startowało trzynaście zawodniczek. Najlepsza okazała się Adrianna Żórawska (Warszawianka).

Drugie miejsce zajęła Agata Borgman (Górnik Bytom), a trzecia była Paulina Hełmecka (Grzegórzecki Kraków).

W zawodach panów bezkonkurencyjny był Paweł Ciaś (Warszawianka). Tysięczny zawodnik rankingu ATP nie stracił nawet seta.

Na drugiej pozycji uplasował się Piotr Gryńkowski (Eurotenis Ślusiewicz Łódż). Trzeci był Adam Majchrowicz (Centrum Bydgoszcz), a czwarty Karol Duś (Victoria Częstochowa).

KOBIETY

Grupa A: Borgman – Leśniak 6:0, 6:0; Durzyńska – Leśniak 6:0, 6:1; Borgman – Durzyńska 6:1, 6:2; kolejność: 1. Borgman, 2. Durzyńska, 3. Leśniak.

Grupa B: Żórawska – Al. Robok 6:1, 6:0; Żórawska – Dziarkowska 6:1, 6:1; Al. Robok – Dziarkowska 6:3, 6:4; kolejność: 1. Żórawska, 2. Al. Robok, 3. Dziarkowska.

Grupa C: Baran – Lisiecka 7:5, 5:7, 10:7; Baran – Araucz 6:3, 6:3; Lisiecka – Araucz 1:6, 7:5, 10:7; kolejność: 1. Baran, 2. Lisiecka, 3. Araucz.

Grupa D: Hełmecka – Sasiak 6:3, 4:6, 10:8; Ruszczyńska – D. Robok 7:6 (6), 6:3; Hełmecka – D. Robok 6:3, 6:4; Sasiak – Ruszczyńska 3:6, 7:6 (5), 10:7; Sasiak – D. Robok 6:1, 7:5; Hełmecka – Ruszczyńska 6:4, 6:4; kolejność: 1. Hełmecka, 2. Sasiak, 3. Ruszczyńska, 4. D. Robok.

Miejsca 9-12: Ruszczyńska – Leśniak 6:0, 6:0; Araucz – Dziarkowska 6:0, 6:2; Araucz – Leśniak 6:0, 6:0; Ruszczyńska – Dziarkowska 6:3, 7:5; Ruszczyńska – Araucz 6:3, 6:4; Dziarkowska – Leśniak 6:0, 6:0; kolejność: 9. Ruszczyńska, 10. Araucz, 11. Dziarkowska, 12. Leśniak, 13. D. Robok.

Miejsca 5-8: Durzyńska – Al. Robok 6:4, 3:6, 10:6; Sasiak – Lisiecka 6:0, 6:0; Durzyńska – Lisiecka 6:0, 6:0; Sasiak – Al. Robok 5:7, 6:4, 10:8; Al. Robok – Lisiecka 6:0, 6:0; Durzyńska – Sasiak 6:2, 6:4; kolejność: 5. Durzyńska, 6. Sasiak, 7. Al. Robok, 8. Lisiecka.

Miejsca 1-4: Żórawska – Borgman 3:6, 7:5, 10:8; Hełmecka – Baran 6:3, 6:3; Żórawska – Baran 7:5, 6:1; Borgman – Hełmecka 6:2, 6:0; Żórawska – Hełmecka 6:3, 6:2; Borgman – Baran 6:2, 6:2; kolejność: 1. Żórawska, 2. Borgman, 3. Hełmecka, 4. Baran.


MĘŻCZYŻNI

Eliminacje: Iżycki – Widuch 6:2, 6:2; Pałus – Fijłkowski 6:1, 6:2; Masłowski – Tracz 6:2, 6:1; Kazanowski – Wieczorek 6:3, 6:1; Tarasewicz – Pałus 6:2, 6:2; Zielonka – Masłowski 7:5, 6:2; Kazanowski – Iżycki 6:2, 7:6 (5); Zielonka – Tarasewicz 6:3, 6:4.

Grupa A: Ciaś – Barański 6:2, 6:4; D. Chmielewski – Ł. Chmielewski 6:2, 3:6, 11:9; Ciaś – D. Chmielewski 6:1, 6:1; Barański – Ł. Chmielewski 6:0, 6:2; Ciaś – Ł. Chmielewski 6:1, 6:3; Barański – D. Chmielewski 6:2, 6:2; kolejność: 1. Ciaś, 2. Barański, 3. D. Chmielewski, 4. Ł. Chmielewski.

Grupa B: Majchrowicz – Kazanowski 6:2, 6:4; Stefaniak – Zielonka 6:3, 4:6, 10:4; Majchrowicz – Zielonka 6:2, 6:3; Kazanowski – Stefaniak 6:4, 6:2; Kazanowski – Zielonka 6:4, 6:2; Majchrowicz – Stefaniak 6:2, 6:3; kolejność: 1. Majchrowicz, 2. Kazanowski, 3. Stefaniak, 4. Zielonka.

Grupa C: Gryńkowski – Iżycki 6:2, 6:2; Oleksy – Wojnar 6:0, 6:0; Gryńkowski – Oleksy 6:2, 3:6, 10:5; Iżycki – Wojnar 6:4, 6:4; Gryńkowski – Wojnar 6:0, 6:3; Iżycki – Oleksy 6:3, 6:2; kolejność: 1. Gryńkowski, 2. Iżycki, 3. Oleksy, 4. Wojnar.

Grupa D: Duś – Steinberger 6:1, 6:3; Janik – Filipek 6:4, 6:7 (5), 10:6; Filipek – Duś 7:6 (3), 4:6, 10:8; Janik – Steinberger 6:2, 6:3; Duś – Janik 6:4, 6:4; Filipek – Steinberger 6:4, 6:4; kolejność: 1. Duś, 2. Filipek, 3. Janik, 4. Steinberger.

Miejsca 13-16: Ł. Chmielewski – Zielonka 6:1, 6:1; Steinberger – Zielonka 6:1, 6:1; Steinberger – Ł. Chmielewski 6:1, 6:2; kolejność: 13. Steinberger, 14. Ł. Chmielewski, 15. Zielonka, 16. Wojnar.

Miejsca 9-12: Janik – Oleksy 1:6, 6:2, 13:11; Stefaniak – D. Chmielewski 6:4, 6:2; Janik – Stefaniak 6:4, 3:6, 14:12; Oleksy – D. Chmielewski 6:2, 6:2; Janik – D. Chmielewski 6:1, 6:3; Stefaniak – Oleksy 4:6, 6:2, 10:4; kolejność: 9. Janik, 10. Stefaniak, 11. Oleksy, 12. D. Chmielewski.

Miejsca 5-8: Barański – Kazanowski 6:1, 6:3; Filipek – Iżycki 6:4, 6:4; Filipek – Kazanowski 6:3, 6:4; Barański – Iżycki 6:2, 6:2; Barański – Filipek 7:5, 0:6, 10:2; Iżycki – Kazanowski 3:6, 6:3, 10:8; kolejność: 5. Barański, 6. Filipek, 7. Iżycki, 8. Kazanowski.

Miejsca 1-4: Ciaś – Majchrowicz 6:3, 6:4; Gryńkowski – Duś 7:5, 6:2; Ciaś – Duś 6:3, 6:0; Gryńkowski – Majchrowicz 6:2, 6:3; Majchrowicz – Duś 6:4, 6:2; Ciaś – Gryńkowski 6:3, 6:2; kolejność: 1. Ciaś, 2. Gryńkowski, 3. Majchrowicz, 4. Duś.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności