Polski Tenis

WYNIKI

BAD HOMBURG WTA 250: Kvitova - Piter 4:6, 6:1, 6:4; Pegula - Hesse 6:1, 6:2; Cornet - Rus 6:3, 2:6, 6:1; Blinkova - Tauson 7:6 (4), 4:6, 6:2; Sorribes Tormo - Trevisan 6:4, 3:6, 6:2; Siegemund - Bhatia 2:6, 7:6 (2), 6:1; Ann Li - Zaja 6:0, 6:4; Dzalamidze/Kania-Choduń - Peterson/Sorribes Tormo 6:3, 6:3; MAJORKA ATP 250: Moutet - L. Harris 6:4, 6:2; Ruud - G. Simon 6:4, 7:6 (4); Travaglia - Pella 7:5, 7:6 (4); L. Klein - Lajovic 6:4, 7:6 (2); Sandgren - Munar 7:6 (3), 7:5; Khachanov - Pouille 7:6 (7), 3:6, 6:4.

Igrzyska olimpijskie – lista uczestników

przez maka

Cztery Polki i trzech biało-czerwonych zagra na igrzyskach olimpijskich w Londynie.

Zawody odbędą się w dniach 28 lipca-5 sierpnia. W grze pojedynczej wystąpią Agnieszka i Urszula Radwańskie oraz Łukasz Kubot.

W deblu o medale walczyć będą trzy duety: siostry Radwańskie, Klaudia Jans-Ignacik/Alicja Rosolska i Mariusz Fyrstenberg/Marcin Matkowski.

KOBIETY

SINGIEL: Samantha Stosur (Australia), Victoria Azarenka (Białoruś), Yanina Wickmayer, Kim Clijsters (Belgia), Tsvetana Pironkova (Bułgaria), Aleksandra Wozniak (Kanada), Li Na, Shuai Peng, Jie Zheng (Chiny), Su-Wei Hsieh (Tajwan), Petra Martic (Chorwacja), Petra Kvitova, Lucie Safarova, Petra Cetkovska, Klara Zakopalova (Czechy), Karolina Wożniacka (Dania), Kaia Kanepi (Estonia), Alize Cornet (Francja), Anna Tatishvili (Gruzja), Angelique Kerber, Sabine Lisicki, Andrea Petkovic, Julia Goerges (Niemcy), Anne Keothavong, Elena Baltacha (Wielka Brytania), Agnes Szavay (Węgry), Shahar Peer (Izrael), Sara Errani, Flavia Pennetta, Roberta Vinci, Francesca Schiavone (Włochy), Galina Voskoboeva, Jarosłava Shvedova (Kazachstan), Stephanie Vogt (Liechtenstein), Marina Erakovic (Nowa Zelandia), Veronica Cepede Royg (Paragwaj), Agnieszka Radwańska, Urszula Radwańska (Polska), Monica Niculescu, Simona Halep, Sorana Cirstea, Irina-Camelia Begu (Rumunia), Maria Sharapova, Vera Zvonareva, Maria Kirilenko, Nadia Petrova (Rosja), Ana Ivanovic, Jelena Jankovic (Serbia), Dominika Cibulkova, Daniela Hantuchova (Słowacja), Polona Hercog (Słowenia), Anabel Medina Garrigues, Carla Suarez Navarro, Maria Jose Martinez Sanchez, Silvia Soler-Espinosa (Hiszpania), Sofia Arvidsson (Szwecja), Timea Bacsinszky (Szwajcaria), Ons Jabeur (Tunezja), Alona Bondarenko, Kateryna Bondarenko (Ukraina), Serena Williams, Christina McHale, Venus Williams, Varvara Lepchenko (USA).

DEBEL: Gisela Dulko/Paola Suarez (Argentyna), Jarmila Gajdosova/Anastazja Rodionova (Australia), Casey Dellacqua/Stosur, Stephanie Dubois/Wozniak; Peng/Zheng; Na Li/Shuai Zhang; Chia-Jung Chuang/Hsieh; Andrea Hlavackova/Lucie Hradecka (Czechy), Cetkovska/Safarova, Cornet/Kristina Mladenovic, Margalita Chakhnashvili/Tatishvili, Kerber/Lisicki, Goerges/Petovic, Laura Robson/Heather Watson (Wielka Brytania), Timea Babos/Szavay, Rushmi Chakravarthi/Sania Mirza (Indie), Errrani/Vinci, Pennetta/Schiavone, Shvedova/Voskoboeva, A. Radwańska/U. Radwańska, Klaudia Jans-Ignacik/Alicja Rosolska (Polska), Begu/Niculescu, Cirstea/Halep, Kirilenko/Petrova, Ekaterina Makarova/Elena Vesnina (Rosja), Cibulkova/Hantuchova, Andreja Klepac/Katarina Srebotnik (Słowenia), Nuria Llagostera Vives/Martinez Sanchez, Medina Garrigues/Arantxa Parra Santonja, A. Bondarenko/K. Bondarenko, Liezel Huber/Lisa Raymond (USA), S. Williams/V. Williams.

MĘŻCZYŻNI

SINGIEL: Juan Martin del Potro, Juan Monaco, Carlos Berlocq, David Nalbandian (Argentyna), Bernard Tomic, Lleyton Hewitt (Australia), Jurgen Melzer (Austria), Olivier Rochus, David Goffin, Steve Darcis (Belgia), Thomaz Belucci (Brazylia), Grigor Dimitrov (Bułgaria), Milos Raonic, Vasek Pospisil (Kanada), Yen-Hsun Lu (Tajwan), Santiago Giraldo, Alejandro Falla (Kolumbia), Marin Cilic, Ivo Karlovic, Ivan Dodig (Chorwacja), Marcos Baghdatis (Cypr), Tomas Berdych, Radek Stepanek (Czechy), Jarkko Nieminen (Finlandia), Jo-Wilfried Tsonga, Gilles Simon, Julien Benneteau, Richard Gasquet (Francja), Philipp Kohlschreiber (Niemcy), Andy Murray (Wielka Brytania), Somdev Devvarman (Indie), Andreas Seppi, Fabio Fognini (Włochy), Kei Nishikori, Go Soeda, Tatsuma Ito (Japonia), Michaił Kukushkin (Kazachstan), Gilles Muller (Luksemburg), Robin Haase (Holandia), Łukasz Kubot (Polska), Adrian Ungur (Rumunia), Michaił Jużny, Alex Bogomolov, Nikołaj Davydenko, Dmitrij Tursunov (Rosja), Novak Djokovic, Janko Tipsarevic, Victor Troicki (Serbia), Lukas Lacko, Martin Klizan (Słowacja), Blaz Kavcic (Słowenia), Feliciano Lopez, David Ferrer, Nicolas Almagro, Fernando Verdasco (Hiszpania), Roger Federer, Stanislas Wawrinka (Szwajcaria), Malek Jaziri (Tunezja), Sergiej Stakhovsky (Ukraina), John Isner, Andy Roddick, Donald Young, Ryan Harrison (USA), Denis Istomin (Uzbekistan).

DEBEL: Nalbandian/Eduardo Schwank, J. Melzer/Alexander Peya, Alexander Bury/Max Mirnyi (Białoruś), Marcelo Melo/Bruno Soares (Brazylia), Bellucci/Andre Sa, Daniel Nestor/V. Pospisil; Juan Sebastian Cabal/Giraldo; Cilic/Dodig; Berdych/Stepanek; Michael Llodra/Tsonga; Julien Benneteau/Gasquet; Christopher Kas/Philipp Petzschner (Niemcy); A. Murray/Jamie Murray, Colin Fleming/Ross Hutchins (Wielka Brytania), Leander Paes/Vishnu Vardhan, Mahesh Bhupathi/Rohan Bopanna (Indie), Jonathan Erlich/Andy Ram (Izrael), Daniele Bracciali/Seppi, Nishikori/Soeda, Haase/Jean-Julien Rojer, Mariusz Fyrstenberg/Marcin Matkowski (Polska), Horia Tecau/Ungur; N. Davydenko/Jużny; Tipsarevic/Nenad Zimonjic, N. Djokovic/Troicki; Klizan/Lacko; Marcel Granollers/Marc Lopez, Ferrer/Feliciano Lopez, Johan Brunstrom/Robert Lindstedt (Szwecja), Bob Bryan/Mike Bryan (USA), Isner/Roddick.

Rywalizacja w grze mieszanej rozpocznie się 1 sierpnia. Dzień wcześniej odbędzie się losowanie drabinki na 16 par (zgłoszenia w Londynie).

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności