FUDŻAJRA: Tauson - Golubic 6:0, 4:6, 6:3; STAMBUŁ: Bonzi - Safwat 7:6 (1), 6:4; Rinderknech - Kovalik 7:5, 6:4.

"Isia " i Maria w drugiej rundzie debla

przez maka

Agnieszka Radwańska i Maria Kirilenko pokonały w pierwszej rundzie debel Sorana Cirstea/ Anastasia Pavlyuczenkova 6:0, 6:7, 6:2.

Po szybkiej i łatwej wygranej w pierwszym secie, w drugim stoczyły wyrównaną walkę, ostatecznie przegrywając w tia breaku do 4. Trzeci set to znowu dominacja Polki i Rosjanki.

W kolejnym pojedynku rywalkami Agnieszki i Marii będzie para Elena Baltacha/Liga Dekmeijere.

Urszuli Radwańskiej i Albercie Brianti nie udało się pokonać rozstawionego w turnieju z 7 debla rosyjsko-włoskiego Alisa Kleybanova/Francesca Schiavone. Przegrały w trzech setach 6:4, 5:7, 6:7.

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności